reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Dzień dobry... dobry dzień... u nas słoneczko od rana zagląda przez okno... jak miło.
Moje najmłodsze wyjadły właśnie wszystko z lodówki i chyba musimy iść na zakupy bo od wczoraj pustki...
Panny zjadły omlet z 2 jak i jeszcze im mało [emoji849] dojadły serkiem homo i dla matki zostało tylko mleko do kawy [emoji6].
U nas bałagan jest non stop... sam się robi... doslownie po 5 min od sprzątniecia. Maluchy uwielbiają wysypywac6 wszystkie zabawki z pudeł na podłogę i same wyskakują do środka od taka nowa super zabawa...
[emoji21] i już po moim słoneczku właśnie zaczęło padać...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Heda - baw się dobrze, wypoczywaj, wysypiaj się na zapas ;)

Mamunia, Jasnaa - ja w tym roku pierwszy raz nalewkę spróbowałam zrobić. W sumie przez przypadek, bo mi jeżyny z cukrem zaczęły fermentować zanim zabrałam się do robienia dżemu.
Nakupowałam wódki, spirytusu i robiłam wszystko zgodnie z przepisem - z 1,5 litra alkoholu u pewnie z 2 kg owoców wyszła mi jedna butelka 0,75. Nie wiem czy jest to dobra wydajność... A co do ostatecznego efektu muszę poczekać kilka miesięcy.
Na razie mogę powiedzieć, że ja umiarkowana fanka nalewek jakoś bardzo nie zapaliłam się do powtórzenia produkcji np. w przyszłym roku ;p

Dominika - moje dzieci niby uczone w przedszkolu, że mają po sobie sprzątać - w domu dostają jakiejś amnezji, zwłaszcza te najmłodsze. Ale wczoraj własnie te najmłodsze pomagały mi zbierać zabawki do pudełka i sprawiało im to dużą przyjemność. Grunt to trafić na dobry humor

cieszę się z ciepełka, które teraz mamy, zupełnie inaczej się spędza czas na dworze. Tylko szkoda, że już tak szybko ciemno.
Eh jeszcze się pochwalę - za mną już pierwsza tura zakupów świątecznych dla dzieci. W jednym sklepie internetowym ogarnęłam większość prezentów. Paczka już jest w domu, schowana baaaardzo wysoko ;)
 
Witam wieczorowo!
Odezwę się "więcej po weekendzie bo teraz moje stadko mnie absorbuje niewiarygodnie a w szczególności kiedy mąż jest na pokładzie.

Pozdrawiam
 
Dzień Dobry. Przypadkiem tu trafiłam i niewiem czy moge do Was dołączyć...
Mam 39lat i jestem mamą trójki:13,12,1 i teraz 9 tc.
Są tu mamy w tym wieku? I z czworką?szczerze to jest mi źle psychicznie. Nie umiem sobie poradzić. Nie planowalam tego. Boje sie. Łatwo nie bedzie.
 
Dzień Dobry. Przypadkiem tu trafiłam i niewiem czy moge do Was dołączyć...
Mam 39lat i jestem mamą trójki:13,12,1 i teraz 9 tc.
Są tu mamy w tym wieku? I z czworką?szczerze to jest mi źle psychicznie. Nie umiem sobie poradzić. Nie planowalam tego. Boje sie. Łatwo nie bedzie.
Witaj. Dołączaj do nas. Jestem starsza od Ciebie 2 lata. Mam czworo dzieci. Szczerze to powiem Ci, że nie wyobrażam sobie, że mamy tylko dwoje dzieci. Potrzebujesz czasu i zaakceptujesz z czasem nowa sytuacje. Maluch zapewne skradnie wasze serca i wówczas nie będziesz mogła wyobrazić sobie, że go nie ma i masz jedynie obecna póki co trójkę. Powodzenia.
 
Witaj. Dołączaj do nas. Jestem starsza od Ciebie 2 lata. Mam czworo dzieci. Szczerze to powiem Ci, że nie wyobrażam sobie, że mamy tylko dwoje dzieci. Potrzebujesz czasu i zaakceptujesz z czasem nowa sytuacje. Maluch zapewne skradnie wasze serca i wówczas nie będziesz mogła wyobrazić sobie, że go nie ma i masz jedynie obecna póki co trójkę. Powodzenia.
Dziekuje . Ty tez mialas tyle lat co urodziłaś?Wiem ze ta dwojka to nastolatki ale to roczne jest bardzo absorbujące i ciagle mnie potrzebuje. Bedzie ciezko ja to wiem.Pozatym nie mam tyle sily co kiedyś.
 
reklama
Do góry