reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Tu juz nie tylko o zabawki a o skakanie po wszystkim co sie da. Skacza spadaja placza potem znowu skacza i tak w kolo. Zostaw nie rusz spadniesz przestan :baffled: o_O :sad: :realmad:
Ja już kiedyś pisałam że moje dzieci to na dworze grzeczne aniołki z cala 3 mogę isc do sklepu... A w domu fisia dostają... też mi skaczą po kanapie po łóżku... wchodzą na stół czy komode... Ja mam wszystkie meble przykrecone w domu... jak były mniejsze wchodziły.mi do szuflad w komodzie i skakały... powiem ci ze nawet za bardzo na to uwagi nie zwracam niech się wspinają... mamy dość bezpiecznie w domu szafa na nie nie poleci...jedynie na parapet nie pozwalam...
 
reklama
Ja już kiedyś pisałam że moje dzieci to na dworze grzeczne aniołki z cala 3 mogę isc do sklepu... A w domu fisia dostają... też mi skaczą po kanapie po łóżku... wchodzą na stół czy komode... Ja mam wszystkie meble przykrecone w domu... jak były mniejsze wchodziły.mi do szuflad w komodzie i skakały... powiem ci ze nawet za bardzo na to uwagi nie zwracam niech się wspinają... mamy dość bezpiecznie w domu szafa na nie nie poleci...jedynie na parapet nie pozwalam...
One wszedzie tak sie zachowuja. Mi sie wydaje ze jak nie bede reagowala to wlasnie pojade do kogos albo gdzies i zaczna robic to samo co w domi stad im na to nie pozwalam ale kurde.. To jest walka z wiatrakami :sad:
 
dopisałam juz cie w wiadomości do adminki spokojnie :)

Edit.
Dobra wysłałam wiadomość jak kogoś jeszcze nie ma proszę o informację i doślę nick. Teraz musimy czekać aż adminka stworzy zamknięty :) każda wtedy dostanie wiadomość prywatna z linkiem.
 
dopisałam juz cie w wiadomości do adminki spokojnie :)

Edit.
Dobra wysłałam wiadomość jak kogoś jeszcze nie ma proszę o informację i doślę nick. Teraz musimy czekać aż adminka stworzy zamknięty :) każda wtedy dostanie wiadomość prywatna z linkiem.
Ty to jesteś sprytna babka[emoji16]
Ciach pracy i już lista... te co nie wyskakują to usunęły konto. Sporo dziewczyn się nie odzywa już jakiś czas ale to pewnie wakacje...
 
reklama
:pMnie nie ma.

Moje to mają różne dni. Czasem MAKABRA czasem znośnie a czekam luzik. NA pewno przed burzą i na halny wariują i są paskudne. Aktualnie najgorzej mam z buntem 6 latka. NA razie 12 i 11 latka spauzowali na jak długo nie wiem.

Po zebraniu w przedszkolu już jestem.
 
Do góry