reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

reklama
Hej dziewczyny. U nas dzis byl i pierwszy dzien szkoły i pierwszy przedszkola dla mnie podwojny stres. Dla dzieci chyba na szczescie poszło gladko :)
 
Ah no z doświadczenia własnego pamiętam, że potem różnie z tym bywało [emoji16] nawet bardzo różnie [emoji38]

@Chrząszczyk1 a co tam u Ciebie? Jak dzieciaczki?
@Halszka_00 twoje maluchy chyba też szły do przedszkola?
U nas ok. Średniak ma nową panią. Zrobiła na mnie dobre wrażenie. Zobaczymy czy polubią się z moim synuśkiem. Ma blond wlosy to juz plus dla niej. On zakochuje sie w jasnowłosych. Starszak,zaś przerażony ilością przedmiotów...7 klasa. Cieszę się, że już powrot do szkoły zreszta z pożytkiem dla wszystkich domowników. Będzie troszkę więcej ciszy. Antoś będzie miał lepsze drzemki popoludniowe, a ja dzięki temu nadrobię zaległości, bo nieprzeczytane książki piętrzą mi się na półce od miesięcy.
Dobrej nocki dziewczyny.
 
Hej, u nas średnio tzn starszy poszedł chętnie a córka nie chce, ale przyzwyczai się. To dopiero początki:) jak zbyt długo to będzie trwało i będzie mówić że jej się nie podoba to zawsze mogę ją wypisać i tak jestem w domu :) więc ciśnienia nie mam.

Powiedzcie czy któraś z Was uczy dzieci w domu zamiast posyłać do szkoły? Obiło mi się o uszy o edukacji domowej i jestem ciekawa waszego zdania, może ktoś znajomy wybrał taką formę nauki? Wiem że w Polsce to dopiero raczkuje dlatego pytam Was :)
 
Ah no z doświadczenia własnego pamiętam, że potem różnie z tym bywało [emoji16] nawet bardzo różnie [emoji38]

@Chrząszczyk1 a co tam u Ciebie? Jak dzieciaczki?
@Halszka_00 twoje maluchy chyba też szły do przedszkola?

Tak, witam Was dziewczyny :laugh2: Mój najstarszy syn, Edward poszedł wczoraj do zerówki. Georgie trochę zmartwil się jego nieobecnością, ale jemu przyprowadziliśmy kuzyna, więc miał zajęcie.

Hej, u nas średnio tzn starszy poszedł chętnie a córka nie chce, ale przyzwyczai się. To dopiero początki:) jak zbyt długo to będzie trwało i będzie mówić że jej się nie podoba to zawsze mogę ją wypisać i tak jestem w domu :) więc ciśnienia nie mam.

Powiedzcie czy któraś z Was uczy dzieci w domu zamiast posyłać do szkoły? Obiło mi się o uszy o edukacji domowej i jestem ciekawa waszego zdania, może ktoś znajomy wybrał taką formę nauki? Wiem że w Polsce to dopiero raczkuje dlatego pytam Was :)

Wiem, że moja koleżanka i niemal jej całe rodzeństwo miało edukację domową, ale myślę, że jeśli dziecko ma okazję do nauki w szkole, to lepiej wysłać je do ludzi.
 
Hej kobietki.

Ja po pierwszym usg i niestety nie bylo radosci :-( :( przyziernosc karkowa 4mm , za tydzien kolejne badania....

U nas w przedszkolu/szkole luzik ,mlodsza pierwszy dziem godzine przy drzwiach stala gotowa do wyjscia :errr:

Co do edukacji w domu, znam kogosc kto ma takie nauczanie i sama nie zdecydowała bym sie na taki rodzaj nauki dla dzieci....ale kazdy robi jak uwaza.
 
Hej kobietki.

Ja po pierwszym usg i niestety nie bylo radosci :-( :( przyziernosc karkowa 4mm , za tydzien kolejne badania....

U nas w przedszkolu/szkole luzik ,mlodsza pierwszy dziem godzine przy drzwiach stala gotowa do wyjscia :errr:

Co do edukacji w domu, znam kogosc kto ma takie nauczanie i sama nie zdecydowała bym sie na taki rodzaj nauki dla dzieci....ale kazdy robi jak uwaza.
No to nieciekawie. Jakie badania teraz będziesz robić?
Dobry specjalista robił USG może coś źle pomierzył...
 
No to nieciekawie. Jakie badania teraz będziesz robić?
Dobry specjalista robił USG może coś źle pomierzył...

Nie mam pojecia co dalej, specjalista to chyba duzo powiedziane bo tutaj ogolnie sie takich badam nie robi, jade do dublina specjalistycznego szpitala tam napewno beda wiedziec co robia....
 
reklama
Do góry