reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

No więc....
Pachną rumiankiem- ja tego zapachu nie lubię, nie mają rozciąganych zapięć i są cieńsze niż Active Baby, szczerze- gdyby miały rozciągliwe boczki to premium care w tym rozmiarze nie byłyby potrzebne. Założyłam właśnie jedną Julkowi i zobaczymy jak z przeciekaniem.:tak:

ja mam te chusteczki pomaranczowe i one slicznie pachna dla mnie. jak pieluszki tez tak pachna to lece do sklepu :-)

osobiście mu zazdroszczę :zawstydzona/y:

ja tez....
 
reklama
pytanie do mam karmiących UU
*czy jecie paprykę surową lub/i duszoną?
*czy jecie dżemy i jak tak, to jakie?
*jakie surowe owoce jecie?
*jakie surowe warzywa jecie?
*czy macie jakiś pomysł czym można zastąpić kanapki (nie mogę jeść nabiału)??? potrzebuję pomysłu na szybkie przekąski w ciągu dnia, bo moje dziecię rzadko daje mi czas na coś co wymaga przygotowania:no:
Ja karmię tylko UU i jem wszystko z wyjątkiem kapusty i grochu. Nic się małej nie dzieje.
:-)


acha czy ktos uzywa tej serii kosmetykow johnsona fioletowej na noc? ladnie to pachnie?
Bardzo ładnie. Polecam.

A ja mam jakiegos doła ostatnio. Chyba chcę juz wracac do pracy i do normalnego życia. Brakuje mi ludzi w koło, brakuje mi podróży. Jak się wyrwę na imprezę czy do znajomych to jestem szczęśliwa jak dziecko. Kocham moja małą ale nie nadaję się na to siedzenie w chacie bo za duzo rozmyslam i po prostu się nudzę. Nawet robię się dla męża opryskliwa jak stara kwoka:-(Nie lubie siebie takiej...Nie wiem, moze jestem wyrodną matką....albo mam dojrzałośc 18-to latki.:-(Kobiety mają opory by choć na godzinę zostawić swoje dzieci z kims innym a ja jakoś nie mam wyrzutów sumienia jak wychodzę. Te chwile prywatnosci sa mi bardzo potrzebne i nic na to nie poradzę....Wtedy mogę się poczuc jak dawna ja
 
A ja mam jakiegos doła ostatnio. Chyba chcę juz wracac do pracy i do normalnego życia. Brakuje mi ludzi w koło, brakuje mi podróży. Jak się wyrwę na imprezę czy do znajomych to jestem szczęśliwa jak dziecko. Kocham moja małą ale nie nadaję się na to siedzenie w chacie bo za duzo rozmyslam i po prostu się nudzę. Nawet robię się dla męża opryskliwa jak stara kwoka:-(Nie lubie siebie takiej...Nie wiem, moze jestem wyrodną matką....albo mam dojrzałośc 18-to latki.:-(Kobiety mają opory by choć na godzinę zostawić swoje dzieci z kims innym a ja jakoś nie mam wyrzutów sumienia jak wychodzę. Te chwile prywatnosci sa mi bardzo potrzebne i nic na to nie poradzę....Wtedy mogę się poczuc jak dawna ja

doskonale Cię rozumiem. Już dni odliczam do powrotu do pracy i kontaktu z ludźmi, pierwszego służbowego wyjazdu itd. I też nie mam oporów, by komuś podrzucić młodego. To normalne, nie przejmuj się :)
 
esperanza ja tez tak mam, tylko czekam az maz wroci z pracy zeby moc sie wyrwac do ludzi i oporow tez nie mam przed zostawianiem malego. oczywiscie bardzo go kocham :-) po prostu sa matki oddane calkowicie i matki indywidualistki plus wszystkie te matki posrodku skali. ja jestem typowo indywidualistka i do siedzenia w domu sie nie nadaje. mysle tez ze malemu jasiowi nic sie nie dzieje jak od mamy troszke odpoczywa :happy:


ale do pracy chcialabym na poczatek wrocic na pol etatu bo przeciez jak wyjde o 9 i wroce o 17 to caly dzien malego przegapie, do 9 spi a po 17 juz marudny, kapiel i do spania. a nie chcialabym przegapic tego okresu gdy robi takie wielkie postepy.
 
Premium Care w rozmiarze 4 nie jest już takie fajne:no: Po pierwsze śmierdzi okrutnie:szok:, po drugie nie ma siateczki a active baby jest bardziej miękkie i jedyna różnica dla mnie to grubość pieluchy- premium są cieńsze i nie opłaca sie na nie wydawać kasy. Ja musiałam używać wcześniej premium bo Julkowi skóra na pupie pękała ale juz doszedł do siebie i chyba nawet lepiej w tych Active. Jednak zastanawia mnie różnica między Sleep and play i active bo cenowa czasem jest znaczna.

no masz ci los, zanim to przeczytałam kupiłam już paczkę Premium care 4 bo w Naturze promocja była:baffled:

A używa ktoś DADA PREMIUM z Biedronki? Ja miałam rozmiar 1 ale były kiepskie - sztywne i szerokie. Może rozmiar 3 jest już bardziej do Pampersów zbliżony??

my Activ baby uzywaliśmy 2 i ciągle przeciekały, a Dady Premium nie, za to dady 3 już się nie sprawdzały a te Sleep&Play tak, z tym że one na noc się nie nadają, bo mój młody to lubi po same paszki się osrać i wtedy Premium Care dają radę, bo są u góry elastyczne, a jak z tymi Activ baby - mają taką elastyczną górę w rozmiarze 4???

a co myślicie o Huggisach - mam w rozm 3 paczkę, ale jeszcze ich nawet nie otwierałam

P.s. w Tesco jest promocja na Huggisy właśnie




moj jeszcze ciagle na premiumach dwojkach ale od nastepnego opakowania musze kupic trojki juz bo 2 sa za krotkie. no i sie zastanawiam co wziac
jeszcze 2??:szok: my już dawno na 3 przeszliśmy a mój Sergiuszek 2 tyg młodszy:sorry:

acha czy ktos uzywa tej serii kosmetykow johnsona fioletowej na noc? ladnie to pachnie?

w sobotę użyłam pierwszy raz - i dla mnie to lawendą wcale nie pachnie i jakoś nie zauważyłam, żeby młody spał jakoś lepiej, ale mój siostrzeniec to już w kapieli przysypiał, z tym że on aniołeczkiem był ;-)
 
zaza26 żadne pieluszki mi się tak nie podobają jak Huggies właśnie. Uwielbiam! Mamy właśnie SuperDry3, było Premium też. Walczymy jeszcze z jedną paczką Pampersów zielonych 3 ale ja ich nie znoszę bo strasznie trudno mi w nich wyregulować moc ściśnięcia, co skutkuje tym, że po zdjęciu pampka młody ma wyraźne czerwone ślady po wrzynającej się pieluszce. W Huggies nie ma tego w ogóle. I są takie bardziej 'papierowe' w porównaniu z Pampersami, które wg mnie w dotyku są strasznie plastikowe.
Generalnie mam w domu 3 ogromne paki Huggiesów i już przy nich zostaniemy - przynajmniej do 9kg :)
 
jeszcze 2??:szok: my już dawno na 3 przeszliśmy a mój Sergiuszek 2 tyg młodszy:sorry:



w sobotę użyłam pierwszy raz - i dla mnie to lawendą wcale nie pachnie i jakoś nie zauważyłam, żeby młody spał jakoś lepiej, ale mój siostrzeniec to już w kapieli przysypiał, z tym że on aniołeczkiem był ;-)

zaza no tak ale moj ma wieczna niedowage:baffled: chuderlak na dwojki przeszedl dopiero miesiac temu bo wczesniej mu przeciekaly, i one na szerokosc nadal maja zapas ale wydaje mi sie ze moglyby byc dluzsze wiec sprawdze trojki.

wyslalam meza na zakupy i jak bedzie ta lawenda to nam kupi.
nie mam dzis weny na spacer:zawstydzona/y: mlodego wystawilam na ogrod i odpukac na razie spi
 
reklama
Hej dawano mnie nie było nie mam kiedy wchodzić. Co do pampków to my po tej paczce 3 już kupujemy 4 mały prawie 8kg waży w czwartek ważyłam u lekarza miał 7690g i 65cm. Wygląd ma pól rocznego dzieciaczka tak powiedziała lekarka ale nic nie mówiła ze za duzo karmie czy coś kazała po 2 łyżeczki kleiku dawać do 150 ml ale daje taką czubatą jedną i sie najada.
 
Do góry