reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

Hej :)

Kasiek, Aylin Wy rośnijcie a nie narzekajcie ;) po ciąży we wszystko znów będziecie sie mieścić ;-)

andzia ach ta gorączka, Zdrowka dla Matiego :tak:

asik haha Młody dobry jest, ale tekst strzelił. A co babcia na to?

Alijenka pokaz sie w nowej fryzurce. Włosy odrosną. Ja przed wyjazdem tez obcięłam sporo, musiałam bo juz były zniszczone. Miałam za łopatki a teraz mam troche poniżej szyji.
 
reklama
andzia to taka fryzura
fryzura-z-grzywka-4121.jpg

oczywiście to nie ja :-):-):-):-) na tym zdjęciu ale mi właśnie te przody ścięła prawie na wysokość brody, a mi nie jest dobrze w takiej długości ja musze mieć taką długość jak na zdjęciu tylko że ja tył mam o wiele krótszy

polaaa widziałam Cię w tych włosach i super C w nich, a ja naprawdę wyglądam jak w kasku czuję się o tak
fryzurka-na-boba1.jpg

:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(


no i u nas nie ma być zimno na wszystkich świętych, zresztą ja nawet żadnej czapki nie mam bo nie noszę
 
Alijenka żartowałem z ta czapka;-)
miałam kiedyś taka fryzurę.

Polaa Tez chętnie zobaczę twój nowy fryz. To specjalnie na Paryż ;-)???

kasiek doczytałam ze konsultacja juz była. Super ze ok.
Co do brzucha to może faktycznie młody się w poprzek ułożył.
 
alijenka te pierwsze włoski to miałaś jak ostatnio cię widziałyśmy tylko faktycznie od tyłu wycieniowane i super wyglądałaś:)

OK, młody wypchał tam nogi. Tak bolało jakbym się nożem dźgała, nie mogłam wstać z bólu. Dopiero jak postukałam palcami, uciskałam delikatnie mimo bólu to młody odpuścił! Zaczął się kręcić i happy end;) Już w brzuchu pokazuje jakie to ziółko będzie!

Idę spać...dobranoc!
 
alijenka - wolalabym ciebie ocenić w nowej fryzurze a nie zdjecie jakiejś dziuni :)

hehe bomba nie dla nas skierowana. nam sie w ramach promocji trafila tj biura w tym samym budynku co urzad kontroli skarbowej. Dzis straszyli skarbówke, celnych i podobno nawet gieldzie sie dostalo.
 
Witam drogie Panie :) czytam, ale jakoś nie mogę się zebrać do odpisywania.
W sobotę babcia spisała się na medal i wnuczek usnął jej w 2minuty :) zresztą wczoraj też położył się u niej i zasnął bardzo szybko :) powiedziała, ze mogę wychodzić :) Ja trochę odsapnęłam, bo spotkanie było 8babeczek więc miłe :)
No i oczywiście nie mogłam przepuścić takiej okazji jak poznanie naszej Munki :) nie dość, ze piękna kobietka z cudnym uśmiechem to do tego pełna ciepła (nie słodzę) więc Kasiek Alijenka możecie żałować :D

My dziś dostaliśmy skierowanie do alergologa i mamy iść do szpitalnej przychodni, bo ponoć tam najlepsi i zrobią nam badania z krwi, ale się podłamałam, bo lekarce (3ej już) Antek podchodzi pod początki astmy :(

I teraz zobaczymy co zapamiętałam :D

Kasienka moja znajoma ma takie łóżeczko i ja osobiście wolałabym materac, no chyba, ze ta podkładka coś jeszcze daje.

Kasiek
mam nadzieje, ze Polce nie powtórzy się już ból główki, a mały musi dać Ci troszkę popalić nie możesz mieć najspokojniejszych dzieci :D

Aylin lepiej niech się mężulek stara i zabiera Cię na super wakacje :)

Pola super, ze wyjazd udany :)

Asik młody wymiata co się babcia będzie na niego tak patrzyć :D

Andzia
super, ze weekend Wam się udał, a Matiemu zdrówka!!!

Alijenka ładna jesteś to pewnie i w tej fryzurce Ci ładnie, a K jak facet nie zna się :)

Aaaa my dziś w sumie spontanicznie zaliczyliśmy pierwszy raz fryzjera i loków już nie mamy :( jakoś mi tak szybko ten mój syn rośnie.
 
Alijenka wez Ty nam pokaz swoją buźkę a nie jakieś zdjęcia z neta :) :)

Aga super ze Antek tak "dogadał" sie z babcią :tak: i fajnie ze z Munką się spotkałyscie :)

andzia nic specjalnego, zwykle podcięcie. Akurat dzien przed wyjazdem pojechałam z Wojtkiem do fryzjera bo juz wyglądał...jak wyglądał :) i przy okazji podcięłam włosy bo naprawdę były juz zniszczone koncówki. Ale wiecej mi podcięła (w sumie tak chciałam)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    42,1 KB · Wyświetleń: 37
Hej

Młody budził sie co chwilę w nocy bo miał nos zatkany. Rano wysmarkał zielonkawe gile.. mam nadzieję, że na katarze się skończy.
A ja dziś jadę na przegląd do gina. Może jeszcze bym się nie wybierała ale tabsy się kończą.

Alijenka jak Ci się nie podoba to może zaszalej i zetnij na całkiem krótkie?

Kasienka Oliwka spała codziennie przez 4 m-ce. Materac jest miękki i lekko się zapada. Olcia jeszcze czasami chce na niej spać

Andzia jak Mati? gorączka ustąpiła? zdróweczka

Kasiek dobrze, że wiesz od czego ten ból głowy u Polci.

Aylin o proszę, jak mąż się postara to potrafi;-) fajnie, że jedak jedziecie

Polaa a co babcia miałą zrobić? śmiała się

Aga to teraz babcia może usypiać wnuka. Super, że udało Ci się spotkać z Muńką:tak: Oby jednak się nie potwierdziły przypuszczenia lekarzy co do astmy

Apropo tekstów młodego to ostatnio kłócił się z moim tatą. Damian straszy dziadka, że ma groźnego psa. Młody się wkurzył i mówi: jak cie nero dolwie to ci dziule na dupie wyglyzie az ci kapcie spadną:-D:szok::-D
 
Aga ponoc najlepsi alergolodzy sa przy szpitalu na Borowskiej. Oby zadna astma! A bez lokow wyglada na starszaka:) O Munce to sie domyslam. Ze piekna to widac z fb a ze ciepla to wynika z wypowiedzi na bb:)

Polaa kurde na tel. fot nie widze. Zerkne potem na kompa:)

Aylin nie napisalas czy macie kierunek upatrzony bo napisalas ze lecicie?

Asik teksty ma zajefajne:) Powodzenia na przeglądzie!
 
reklama
Alijenka Nova T mam ... chyba u mnie juz koncowka bo prawie nie leci ... dwa dni bylo naprawde duzo (tylko ja zawsze mialam naprawde skape wiec dla mnie moze taka ilosc jaka byla bylo duzo a dla Ciebie moglo byc malo ) ... a jeszcze wczoraj mialam schize ze mi ten durny kubeczek ja wyssal :| ale bylam sprawdzic i siedzi na miejscu albo wlazla sama znowu na miejsce ... no nic trzeba wrocic do podpasek :|:|:|:|


Andzia mielismy ostatnio wirusa ktory zaczynal sie od jednodniowej goraczki dwa dni stan podgoraczkowy a na drugi dzien katar i gardlo czerwone

Kasiek mojemu sorawdzali takim na ramie ... a co do tego bolu to tez kiedys taki mialam i okazalo sie ze to kolka ciazowa ... a tez myslalam ze cos wypial :p oszalec mozna z tego bolu taki klujaco rozrywajacy

Aylin i sie chce sie ma ... faceci !! ciekawie z ta bomba

Aga trzymam kciuki zeby to nie astma !!! slodzisz slodzisz :p ja tez chce Munke poznac w koncu przyszla tesciowka :p a co do materaca mam mozliwosc rozkrecenia tamtego lozka i zostawic gore ale obawiam sie ze on w 5 sekund z niego zejdzie bez zadnego naokolo a tutaj choc kolo glowy jest

Munka kiedy krakow?

Polaa wygladaasz supcio

Asik dzieki za opinie ... boje sie o Nikosia kregoslup ... :| no i jedz na przeglad :p zdrowka dla Damianka i tekst powalajacy
 
Do góry