reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

oj widzę że nie tylko na dzidzię czekasz..... tym Ci pewnie trudniej.... 3mam kciuki!


No nie tylko. :) ale jakoś damy radę wkońcu tym razem sama nie czekam :-D Pewnie jak moj P wroci to bedzie juz troszke widac brzuszek
Dobra ja już zmykam Miłego wieczorku życzę Wam i Waszym fasolką. Bądźmy dobrej mysli wszystko bedzie dobrze :-)
 
reklama
carla81 ja mam umowioną pierwszą wizytę u gin. 20 pazdz. i licze na to ze przy okazji zrobi mi juz USG.
Pytasz czy to będzie drugie USG czy drugie dziecko? :)
USG pierwsze a dziecko drugie ;p
 
:p Usg :p Synka widzę...hihi...no to ja pierwsza...chyba, że jest ktoś na jutro lub piątek...jak tak to kciukasy!

Gapa ze mnie Bobofrutek jutro! Kciuki!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam was serdecznie.Test wykonany 3 dni przed terminem okresu i wyszły dwie krechy!! Mam już jedno dziecko i za mną niestety jedno por onienie 6 miesięcy temu.Bardzo trzymam kciuki żeby teraz się udało.Wizyta dopiero za 4 tygodnie.Oby było dobrze.

Jak się wkleja suwaczek?? Ustawienia i edytuj sygnature.Wyślij i nic.Co ja źle robię ?

Ooo wkleił się :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No nie tylko. :) ale jakoś damy radę wkońcu tym razem sama nie czekam :-D Pewnie jak moj P wroci to bedzie juz troszke widac brzuszek
Dobra ja już zmykam Miłego wieczorku życzę Wam i Waszym fasolką. Bądźmy dobrej mysli wszystko bedzie dobrze :-)


pewnie że będzie - MUSI BYĆ!!! 3mamy kciuki!!!:)

Witam was serdecznie.Test wykonany 3 dni przed terminem okresu i wyszły dwie krechy!! Mam już jedno dziecko i za mną niestety jedno por onienie 6 miesięcy temu.Bardzo trzymam kciuki żeby teraz się udało.Wizyta dopiero za 4 tygodnie.Oby było dobrze.

goldenlucy 3mam kciuki, mam podobnie choć test po terminie i to moje pierwsze dziecię....
wizyta 8 listopada - tak bardzo bym chciała żżeby się udało....!!!!
3mam kciuki!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry