reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Witam przyszłe mamusie:) Ja termin mam na 01.06.2012r - cudowny prezent na dzień dziecka:-D Poza euforią mam tez obawy czy wszystko będzie ok, bo w VIII poroniłam w 5-6tyg:-( Na 1wszym USG 10.10. zobaczyłam pęchęrzyk z "przecinkiem" tzn zarodkiem, więc troszke spokojniejsza jestem , że już coś sie dzieje w moim brzuszku:-) 3mam kciuki za Was:tak:

 
Ostatnia edycja:
Gratulacje dla nowych czerwcóweczek:-)

MatMaks trzymam &&&&& na pewno wszystko będzie dobrze:tak:

nanulika jest jeszcze za wcześnie, też tak miałam

Dziś tylko odliczam czas do wizyty u ginki, jeszcze 4,5 h:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej kobietki :-)
trzymam kciuki za wszystkie badania, bety i usg &&&
dawajcie znać jak poszło! ciekawe komu się uda najwcześniej zobaczyć fasolkę (najwcześniej biorąc pod uwagę rozwój maleństwa a nie aktualną datę)

DZIEWCZYNY NIE PISZCIE KILKU POSTÓW POD SOBĄ BO TO SPRAWIA ŻE WĄTEK JEST NIECZYTELNY A POZA TYM MODERATORZY TEGO NIE LUBIĄ I BĘDĄ SIĘ CZEPIAĆ, UŻYWAJCIE OPCJI "EDYTUJ" NA DOLE PO PRAWEJ STRONIE WASZEGO OSTATNIEGO POSTU :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry