reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
carla81 nie ma co kryć złych opini o lekarzach którym powierza się życie naszych dzieci ;)
Ja puki co będe chodziła do mojej lekarki co mnie prowadziła już kiedyś zobaczymy może się jej będe trzymała.
W jakim szpitalu planujesz poród i czy to Twoje pierwsze dziecko będzię (pomijając te niepowodzenia) ?
Ja szczerze odradzam Lubartowską (z własnego doświadczenia) a polecam Kraśnicką ( z doświadczenia koleżanek i bratowej).
Ja jestem z LSM-u.
 
Boję się tak wcześnie myśleć co, gdzie i jak...już raz planowałam...a teraz jak wyjdzie to tam, gdzie pracuje lekarz, na którego się zdecyduję...dzięki za polecenie...te z doświadczenia są najcenniejsze...tak jeśli się uda to będzie mój pierwszy dzidziuś...jeśli...(ale mam stracha przed tym usg)...
 
a mozesz napisac dokladniej gdzie w ustawieniach? Bo nie bardzo sie w tym orientuje. Z gory dziekuje :):-)
Lena01
na górze forum, po prawej stronie klikasz w "ustawienia" (pomiędzy "Twój profil" a "Wyloguj się")
Potem jak Ci się otworzy to klikasz po lewej w "moje ustawienia" -> edytuj sygnaturę.
Pojawi się okienko i tam wklejasz kod ze stronki z suwaczkami
 
carla81 no najlepiej jest jeśli rodzi się w szpitalu w którym pracuje lekarz prowadzący ale bardzo często są szpitale przepełnione i trzeba szukać miejsca poprostu wolnego (tak było w moim przypadku).
Pamiętaj, że wiara czyni cuda musisz wierzyć z całych sił, że nosisz w sobie zdrowe dziecko i wszystko będzie dobrze.. :) kiedy masz USG? Co prawda ja też mam stracha przed USG chodź wiem że bez powodu :) tak już z nami - Mamami jest, że jesteśmy przewrażliwione:)
 
reklama
W sobotę...15.10...chodzę do Luxmedu...o 10.50 mam wizytę u dr Sobstyl a usg na 11.50 u dr Krzyżanowskiego...tylko on robi usg w tym dniu...cała wieczność do tej soboty...hihi...a Ty kiedy? To będzie już drugie?
 
Do góry