reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Kiedy my powiedzielismy naszemu 14letniemu synowi o ciazy to w pierwszym momencie malo nas smiechem nie zabil po czym po chwili stwierdzil ze on dobrze wie jak sie dzieci robi i czy nie jestesmy za starzy na takie numery!!!!:-D:-D:-D Poprostu nas powalil:-D:-D:-D Nadmienie ze mamy po 34lata:-)
 
Kiedy my powiedzielismy naszemu 14letniemu synowi o ciazy to w pierwszym momencie malo nas smiechem nie zabil po czym po chwili stwierdzil ze on dobrze wie jak sie dzieci robi i czy nie jestesmy za starzy na takie numery!!!!:-D:-D:-D Poprostu nas powalil:-D:-D:-D Nadmienie ze mamy po 34lata:-)
Hahaha no to fajnie się dowiedzieć ze jesteśmy już tacy starzy:-)Ja mam 35 lat to już w ogóle emerytura.Ehh jak to fajnie bylo być nastolatkiem.Żeby tak sobie odjąć chociaż 10 latek.:tak:
 
Hahaha no to fajnie się dowiedzieć ze jesteśmy już tacy starzy:-)Ja mam 35 lat to już w ogóle emerytura.Ehh jak to fajnie bylo być nastolatkiem.Żeby tak sobie odjąć chociaż 10 latek.:tak:

Do dnia dzisiejszego patrzy na nas dziwnie a jak sie pytam czy pochwalil sie znajomym ze bedzie mial rodzenstwo, to mowi ze nie bo to znaczy ze my ( rodzice) sie seksimy:-D:-D:-D
 
Przyznam się co zrobiłam dzisiaj:nerd: byłam dzisiaj w tkmax co by malzowi zakupić kurtkę. I oczywiście zawialo mnie na strefę dzidziusiowych ubranek. No i stało się. Wisiał tam rampers w paseczki z czapeczka jak u elfa. Cuudo po prostu. Wolal mnie gromkim glosem.A ze na dodatek była przecena to..............kupiłam go:baffled:
 
Przyznam się co zrobiłam dzisiaj:nerd: byłam dzisiaj w tkmax co by malzowi zakupić kurtkę. I oczywiście zawialo mnie na strefę dzidziusiowych ubranek. No i stało się. Wisiał tam rampers w paseczki z czapeczka jak u elfa. Cuudo po prostu. Wolal mnie gromkim glosem.A ze na dodatek była przecena to..............kupiłam go:baffled:

hi hi hi, to obowiązkowo wklej zdjęcie i pochwali się nim :-p
 
reklama
goldenlucy - no i slusznie ze kupilas. Ja kupuje wszystko co mi sie podoba - i juz sporo tego mam. Nie wierze w przesady a po za tym tyle lat na to czekalam:-):-):-) dziasiaj np kupilam piekny zestaw Kubusia Puchatka - bluzeczka, ogrodniczki i czapeczka - BOSKI:-)
 
Do góry