reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Cześć Dziewczyny. Dołączam do Was. Dwie krechy wyszły tydzień temu. Teraz w piątek zobaczymy co widać na USG:-)
Jest tu może jakaś mama z Poznania?
 
reklama
goldenlucy pochwal się, pochwal:tak:
Jak chcesz wkleić zdjęcia to musisz wejść w "Zarządzaj załacznikami":tak:
i tam dodawać pliki :)

Ja mam bardzo duzo malutkich bodów i pajacyków na 56 i 62 cm, nie zdazyłam wszystkiego założyc synusiowi:no: a dostaliśmy z Polski od znajomego, który się tym zajmuje:tak: wczoraj je przeglądałam:zawstydzona/y:

gkvip fajnie powiedział Wasz syn hehe:-D
 
A pewnie kupujcie:D ja też uważam, że skoro już nosimy serduszka to czemu nie sprawiać juz teraz sobie radości z takich drobnostek jak male zakupy. Nie mówie zeby zaraz hurtem kupowac, ale pojedyncze szt:)
Ja co tydzien dostaje siate praktycznie nowych ciuszkow po 4 miesiecznej teraz siostrzenicy co prawda duzo sukienek, tunik i dziewczecych rzeczy... ale mysle ze na 100% bedzie dziewczynka bo od 5 pokolen w mojej i mojego rodzinie jako pierwsze zawsze się rodzą dziewczynki, chlopów jak na lekarstwo :)
 
Wstawię wstawię ale jutro bo to z komputera muszę a nie chce mi się teraz siadać. Bo ja już w lozeczku po sytej kolacji. Zjadlam paste z avocado z bagietka. Coś przepysznego. Paste zjadlam calaaaa co by nie było wątpliwości :-)
 
Ja tez nie jestem przesadna i kupuje jak mi coś w oko wpadnie. Ostatnio przy zakupie materaca i stelaża do sypialni dostałam gratis wypasiony materacyk dla dzidzi. Kupiłam tez pościel, bo byla fajna przecena. Tyle radości z tych zakupow :)
 
Addiena oj radość jest z kupowania:tak:
pamiętam jak w ciąży z Kubusiem kupowałam rzeczy :) a co najsmieszniejsze, juz mialam wyprane, wyprasowane w szafie a zanim się urodził z kilkanaście razy wyciągała, układałam od nowa, oglądałam a niektóre nawet drugi raz prasowałam:szok:

Teraz mamy dużo rzeczy po Młodym (wanienka, lozeczko, przewijak, wózek i ciuszki) ale wiadomo zawsze będzie trzeba coś dokupić a jak będzie dziewczyna to zupelnie inne ubranka :)
 
Moje dzisiejsze zakupki:-)
 

Załączniki

  • DSCF5617.jpg
    DSCF5617.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Spać nie mogę. Tylko ja tak mam?
Dzisiaj powiedziałam całej rodzinie. Trochę szybko, ale kuzynka zapytała wprost przy stole czy nie myślimy o drugim, i nie mogłam powiedzieć Nie, wiec powiedziałam, że już pomyśleliśmy. No i było wielkie halo:-p

Co do zakupów, to nie mam nic do kupowania. Wszystko mam po synku:tak: Moze później jak okaże się ze to dziewczynka to kupię jakąś sukienkę czy dwie :-D

Idę męczyć dalej DVD, bo co robić po nocach:baffled:
 
Do góry