reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

carla81

gratuluję!!! Mam nadzieję,że kiedyś tak jak tobie, dane mi będzie się cieszyć z bijącego serduszka...
zauważyłam dzisiaj,że również się udzielałaś na wątku :Ciąża po poronieniu:
Ja też tam zaczęłam zaglądać, całego nie zdołam przeczytać, wkońcu to ponad 10tys stron...
ale trochę mi dziewczyny pomogły, opisały jak wygląda zabieg....

Łudzę się jeszcze że nie będzie konieczny....

całuje was dziewczyny, mam nadzieję,że do waszego rozwiązania zdążę jezcze znów być mamą....


Napewno będziesz nosiła maleństwo całe i zdrowe już niedługo !! jak my będziemy się chwaliły swoimi wielkimi brzuchami to Ty też będziesz chwaliła się swoim .. troszke mniejszym brzucholkiem musisz w to mocno wierzyć i mocno tego pragnąć! buźka

Carla tak się cieszę:)))

Ja jutro na 13 50- trzymajcie kciuki
mój ból głowy okazał się bólem zatok:( co głowę wezmę w dół to makabra, ale udało mi się pochodzić z kijkami

kciuki będą trzymane:):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Napewno będziesz nosiła maleństwo całe i zdrowe już niedługo !! jak my będziemy się chwaliły swoimi wielkimi brzuchami to Ty też będziesz chwaliła się swoim .. troszke mniejszym brzucholkiem musisz w to mocno wierzyć i mocno tego pragnąć! buźka

Dzięki Kamila,

niczego bardziej w tej chwili nie pragnę!

a z wiarą różnie bywa, w zależności od chwili....
 
myślę że będzie Ci ciężko jeszcze do momentu keidy się nie oczyścisz ze wszystkieco co ejszcze w sobie nosisz.. ale jak już nic tam nie będzie to staniesz na nogi - mówię Ci. Lekarze zalecają odczekać 3 miesiące i już można starać się o następne maleństwo :) Jak już urodzisz swoje wymarzone dziecko wynagrodzi Ci ono wszystkie nieszczęścia jakie w życiu miałaś.. Potrzebujesz dużo spokoju i relaksu fizycznego jak i psychicznego.
 
Cały czas kombinuje z tymmi moimi suwakiami, moze w końcu mi sie uda...:no:

nanulika ściskam Cie mocno, twój aniołek tylko odłozył moment swoje przyjścia na świat :tak:


Tymczasem ja w temacie ciąży, czy czujecie w brzuszku czasem takie bąbelki, jakby w brzuszku burczało, czy ten dzidzius to już sie rusza, tak wcześnie??:happy2:
 
Wiem, wszyscy mi to powtarzają:) te 3 miesiące wydają mi się teraz całą wiecznością....
a oczyszczenie na pewno pomoże, teraz ze strachem chodzę do wc.... jak do 2go nic się nie stanie to 3go musze jechać na zabieg....
chciałabym teraz zasnąć i obudzić się jak już będzie po wszystkim...
 
Cały czas kombinuje z tymmi moimi suwakiami, moze w końcu mi sie uda...:no:

nanulika ściskam Cie mocno, twój aniołek tylko odłozył moment swoje przyjścia na świat :tak:


Tymczasem ja w temacie ciąży, czy czujecie w brzuszku czasem takie bąbelki, jakby w brzuszku burczało, czy ten dzidzius to już sie rusza, tak wcześnie??:happy2:


Pierwsze ruchy dziecka odczuwa się ok 17 tygodnia ciąży :) Ale te "bąbelki" - "bulgotanie" we wczesnej ciąży również można zaliczyć do objawów ciąży bo wiele dziewczyn to czuje- ja też... ale to nie ruchy dzidziusia. Co prawda pierwszy kopniak odczujemy bardzo podobnie do tych "bulgotań" teraz dlatego wiele dzieczyn tego nie rozróżnia... :) chyba że dokąłdnie śledzą w którym są tygodniu :) Ale najwspanialsze są kopniaki już ok 30 tygodnia ciąży jak nie można usiedziec bo czujesz że dziecko właśnie miażdzy Ci pięta żebro :D cudowne uczucie heh :) boli jak cholera ale wiesz że ono tam jest czujesz nóżki czujesz pupe i czujesz główke kiedy się przekręca :)

nanulika Nie bój się.. w wc co najwyżej możesz zobaczyć krew lub skrzep krwi - a co by to tak naprawde nie było to i tak nie rozróżnisz... zabieg to tylko chwila i po wszystkim.... nie bój sie będzie wszystko dobrze..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jestem! Przepraszam...jak słusznie zapamiętała Dreddka zaraz po usg ruszyliśmy do Rzeszowa...UWAGA!
Wchodzę do gabinetu.
Dlaczego bez męża?
Bo nie wiem czy będzie na co popatrzeć...
Jak to?! Pani zaliczyła już wszystkie możliwości...teraz zaplanowała zdrową ciążę, czyż nie?
Owszem.
To co wołamy męża?
:no:
Lekarz od słów przechodzi do czynów. Ciąża pojedyncza żywa.
Żywa?! A po czym pan wnosi?
Po sercu! (tutaj ja zaczynam ryczeć)
Zawołać męża?
:no: (przez łzy)
Zarodek 12mm co odpowiada 7w3d
Czynność serca miarowa 143/min
PTP 13.06.2012
HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:-)
Jak sie cieszę !!!!
 
carla81 - super wiesci gratuluje:-)

nanulika - bardzo Ci wspolczuje:-( a zabiegu sie nie boj trwa jakies 15min i po nic nie czujesz. Bedzie dobrze. Juz niedlugo i Ty bedziesz mamusia zobaczysz, szczerze w to wierze i tego Ci zycze :tak:
 
Kamila ja pamietam jak mnie Młody kopał, czasami to aż bolało :)
ale pod koniec ciąży zrobił psikusa i się nie ruszał, przez co miałam wywoływany poród:tak: a nie ruszał bo był bardzo duży i miał mało miejsca po prostu :-Da ja aferę zrobiłam hehe:-)

Pierwsze ruchy poczułam kolo 20tego tygodnia :)
a w drugiej ciąży podobno szybciej, kolezanka pisała, ze już w 14 tygodniu:tak:
 
reklama
Do góry