reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

kasiu ja sądze że ta kula bedzie jeszcze super zabawką jak dzieci zaczną raczkować, bo wtedy będą chciały ją złapać;) Więc może teraz po prostu jest na nią trochę za szybko i dlatego im się ona nudzi:)
 
reklama
Witam w imieniu Ercia pieknie dziekujemy za zyczenia

wszystkim rowiesnikom Jagusi Zusi i Zosi ( alez Eryk ma wybor w narzyczonych :))) ) przesylamy buziaki.

niestety zaczynam akcja praca wiec nie dam rady wiecej pojawie sie mam nadzieje po weekendzie
 
A ja z tego wszystkiego że Z osiaczka siedmiomiesięcznica zapomiałam złożyc innym solenizantom życzonka:zawstydzona/y:
A więc Zuziu,Jagusiu,Eryczku najlepszości!

Zośka z ostatnich zabawek vtech ma biedronke jak dla mnie jest zajebiaszcza dla niej tez była przez pierwsze dni a teraz już sie znudziła chyba musze pochowac niektóre zabawki tak na tydzien i jak wyjme to będzie znowu nowość:tak:
 
A ja zapomniałam dzisiaj o Zuzance- słoneczko wszystkiego naj naj od cioci :)

Dzisiaj jak wróciliśmy to Jasiek za nic nie chciał siedzieć i się bawić ( chyba miał dość ;-)) Musiałam z nim po chałupie latac ganiac tatusia. A tatuś był w szoku jakie on wielkie kroki sadzi :) W sumie załapał to jakieś dwa dni temu.
 
katarzyna to takie książeczki dla najmłodszych z wyklejanymi i ruchomymi ilustracjami, czasem z zagadkami czy układankami, dziecko dotyka, poznaje obrazki przez dotyk, podobno fajnie rozwijaja wyobraznie , bede szukała w sklepach , no i trzeba juz zaczac dziecku czytać ;-)))

przypomniały mi sie słowa Superniani ,jak w którymś odcinku babka gotowała cos w kuchni a jej synek siedział sam i cos tam dłubał sobie i tak przez pół dnia powiedział do niego kilka słów, głównie jak miał cos zrobic - Superniania do niej ze DZIECKO TO SIE WYCHOWUJE A NIE HODUJE W DRUGIM POKOJU ;-))
 
Dziękuję ślicznie w imieniu Zuzaka za życzonka :-)

U nas też na topie książeczki :-) zuzak lubi jak jej czytam i sie nimi bawić tzn próbować jak smakują-mam pełno z rożna fakturom dotykowch, do odkrywania itp a wszystko po ang , śpiewam też po ang bo fajniejsze piosenki znam-więcej w nich akcji i pokazywania :-) zuzi to chyba nie przeszkadza że matka w 2językach do niej nawija:-)

No nic mykam spać co jutro nie wstanę. Dobranoc
 
reklama
liliti - zaintrygowałaś mnie tym opisem wizyty.. Ciekawe jak by mój leniuszek w takim badaniu wypadł...

Kupiłam dziś mleko kokosowe i kolendrę, jutro zamierzam wykorzystać w kuchni :):):)
 
Do góry