reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Lena jest już propozycja następnego, tylko tym razem z wózkami:p Ale coś czuję że na wiosne-lato to Jasiek emali to już będzie chodził;-) wiec może uda wam się jakoś zapakować:p
 
Ale tutaj pusto:(:(:(:(:( będę płakaćććććććććć:(:(:(
A jutro ruszam na zakupos samos , zaszalejos w lumkos i Lidlos i realos może nawet tescos:p
Juz się nie mogę doczekac day offa:p
 
Dziewczyny zadam tutaj pytanie i na zakupowym. Czy widziała któraś z w Was w tesco w jakiej cenie jest hula kula Vtech? Bo maja promocję i nie wiem czy jechac czy zamówić na allegro. W tesco 30% na wszystkie zabawki Vtech.
 
Co do tej zabawki to po dzisiejszej wizycie u Zdec już wiem jaką zabawkę Julce teraz kupić :p Fajna sprawa i zajmująca :-D dla dzieciaka.
 
Tylko hefi wydaje mi się że zajmująca na chwilę, mam wrażenie że mojej już się nudzi:(

hmmm... w sumie każda zabawka jest teraz na chwile :) zobacze w takim razie czy nie znajdę czegoś "fajniejszego" ;)

a dla Wrocławianek znalazłam: Sprzedam krzesełko do kąpieli Smoby - Ubranka, Zabawki, Wózki dla dzieci - Gumtree Wrocław
jakby któraś była zainteresowana (aha to nie moje ogłoszenie - widziała po ok 100 takie wiec wklejam bo wydaje sie cena atrakcyjna).
 
reklama
witajcie
dzis byłam z Małą u pani psycholog w ośrodku wczesnej interwencji, pochwaliła małą ze mimo iz ur w 36 tyg ciązy to jest nad wyraz rozwinieta,przeprowadziła kilka testów i mała składa sylaby podstawowe,potrafi nasladowac pokazane proste gagi,reaguje zawsze na swoje imię, potrafi pokazac kilka rzeczy zapytana np gdzie jest,? reaguje na proste polecenia typu daj mamie,idziemy jesc, choc na rączki,kto idzie, rozumie tez ze cos mozna włozyc do środka i wyjąc potem,szuka zabranego przedmiotu....jestem zadowolona z wizyty, poradzono mi bym kupiła małej piramidke do zabawy (wiecie te kółka małe i coraz większe do nakładania na patyk)i książeczki dotykowe (podobno mozna kupic w Merlinie) a takze bym puszczała jej z płyty proste piosenki rymowane i uczyła krótkich wierszyków z książeczki, typu idzie rak nieborak..;-)
kiedy sie urodziła za wczesnie bałam sie ze bedzie długo nadrabiac ten miesiac a okazało sie ze nie ma takiej potrzeby bo rozwija sie ze tak powiem zgodnie z planem;-)
byłysmy tez u okulisty i wszystko ok, nie ma wady wzroku, widzi i reaguje prawidłowo.

zrobiłam kolacyjkę, sałatkę grecką i grzanki (3 rodzaje) do tego lampka wina, czekam tylko na męża aż skonczy karmic mała;-)

w niedziele wyjezdzamy z małą i babcia do szklarskiej poreby razem ze znajomymi i ich dzieckiem ,mamy apartamenty tam wynajete, chce zeby mała pooddychała troche górskim powietrzem razem z babcia na spacerkach a my skoczymy na nartki poszusowac;-)
 
Do góry