reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam się i ja.
Lenka- to Ci pospała. Jasiek wstał o 7 , trocę się pobawił w łóżku, potem Ola zrobiła mu herbatkę i poszedł spać jeszcze do 10 :-D
Teraz buszuje na macie. Dzisiaj zrobił już parę "kroczków" raczkując. Tata tylko krzyczy co chwilę "patrz, patrz, idzie!!!" . Al jestem dumna :)
Nie ma czasu odpisać, bo stary marudzi ,że "tylko komputerek" :)
Miłego dzionka
 
Witam się i ja.
Lenka- to Ci pospała. Jasiek wstał o 7 , trocę się pobawił w łóżku, potem Ola zrobiła mu herbatkę i poszedł spać jeszcze do 10 :-D
Teraz buszuje na macie. Dzisiaj zrobił już parę "kroczków" raczkując. Tata tylko krzyczy co chwilę "patrz, patrz, idzie!!!" . Al jestem dumna :)
Nie ma czasu odpisać, bo stary marudzi ,że "tylko komputerek" :)
Miłego dzionka

Hehe GRATULACJE dla Jasia niezły z niego zdolniacha i amant;)
Gaja znowu śpi ale chyba mamy lewą jedyneczkę przynajmniej na dniach bo jest kropa i ślini się masakrycznie!!!Teraz dentinoxem posmarowałam dałąm globulki octanisept i śpi;(
Mój tez mówi, tylko, że nie komputer tylko forum!!
 
Obraz 044.jpgObraz 041.jpgObraz 043.jpgA to moje wypociny;)
Obraz 042.jpg
 
Witam się. Niestety z zakupów nici bo mój mąz lód na podwórku kruszy.... i wstałam godzinkę temu. Na spozywcze może pojadę po południu lub jutro z rańca , natomiast o lumpkowych na które tak się cieszyłam niestety nie mam co marzyć:(
allee.... mam usg w tym tygodniu , wiec szanowny mąż bierze wolne to jak wyjdę rano to do nocy nie wrócę:)
A swoja drogą juz za stara jestem na nie przespaną noc. Kiedyś mogłam nie spać 3 dni pod rząd i prosperować, a dzisiaj po ścianach chodzę mimo iż od 7 do 12 pospałam... Starośc nie radość
U nas wichura i deszcz pada aż mi szkoda mojego męża :(

eagle- Kochana gdzie Ty byłas??????
Lenka - Pięęęęęęękny torcikkkk ,chylę czoła jak zwykle zresztą:)
 
Ostatnia edycja:
Hej
My dziś pospałyśmy...Pola poszła spać o 21.00 co prawda....ale wstała o 6.00 na jedzonko, zjadła praktycznie na śpiocha i znów w kimono do 9.00!!!!
Teraz znów śpi....U nas właśnie po wizycie księdza.....Super ten ksiadz...Bardzo nam pomógł przy chrzecie Poli....Polcia dostała obrazek zadowolona....A ja obgadałam troszkę nasze przygotowania do ślubu.... :-)
emalia - gratki dla Jasia!!!!
lenka- fajne te Twoje "wypociny"...hihi :-)
perfecta - szkoda że z shoppingu nici....Najgorsze jak człowiek się napali a potem z tego nici....Przerabiałam to w zeszłą niedziele :-)
zdec - powodzonka!!! Na pewno będzie dobrze a raczej bardzo dobrze!!!!
eagle - Witamy :-D.....Fajnie że się odezwałaś....
 
reklama
Do góry