reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Ja nie mam problemu z usypianiem- sam w łozeczku z pieluszka przy buzi zasypia. Czasem mu się zachce z nami w sypialnianym łozu - bo jeszcze nie jest zmeczony- i wtedy sam pada. Nie ma zadnego bujania czy noszenia i nigdy nie było. Na początku maz go odbijał po karmieniu i lulał na ramieniu- ale zabronilam gdy Tymo mial ok 3 miesiace zeby własnie sie nie przyzwyczaił - wtedy zeby czuł nas obok siebie zasypial miedzy nami w łozku i był odkladany do kolyski i jakos po miesiacu juz sam w swoim duzym lozeczku.Także poszło gładko. Myśle,ze to zasypianie tez jest zwiazane z nocnym karmieniem- Tymo przesypia cale nocki prawie od urodzenia- jak byl w nocy cyc to tez na raczkach zasypial ale mial wtedy max.2 miesiace. Juz przy 3 miesiacach spal cala noc do 6 rano bez mleka w nocy.
 
reklama
hej!!
Mój synek też jeszcze niema ząbków,ale wydaje mi się że już niedługo się pojawią,bo strasznie się ślini,wszystko bierze do buzi,ma czerwone policzki i budzi się w nocy a tego dotychczas nie robił,bo prawie od początku przesypiał całe noce..z zasypianiem też niema problemu bo o 19 już pada i sam zasypia w łóżeczku..
 
Witam,
U nas również jest problem z zasypianiem, zasypia przy cycu, albo na rękach albo bujana w łóżeczku. Sama nie... Wiem, że to nasza wina, i teraz będzie ciężko ją oduczyć. Najpierw sami musimy nauczyć się konsekwencji a później dziecko powoli przyzwyczajać... Czyli jak znam życie prawie nie realne ;-)
 
mój synek zasypia w wózku śpiewam mu i lulam, a pózniej przenosze go do łóżka a w ciagu dnia śpi w gondoli. Ja chciałam, że by spał w łóżeczku i sam zasypiał ale uległam mojej mamie, a teraz jest juz za pózno.
Ale tak czy tak nie jest źle bo Miłosz to grzeczne dziecko i to lulanie jestem w stanie przeżyc. :)
A tak wogóle to Miłoszek 25 stycznia miał imieniki a zaraz po nim Tymoteusza imieniki widziałam w kalendarzu wiec duzo zdrowi dla naszych dzieciaczków ;)
 
Gabi zawsze zasypiala bez problemu...poprostu kladlam ja do lozeczka a ona potrafila przelezec godzine,dwie i bawic sie,w koncu przytulala sie do kocyka i zasypiala,klade ja w naszej sypialni do lozeczka i zamykam drzwi zeby Viktoria jej nieprzeszkadzala,dlatego nauczyla sie sama zasypiac,,,teraz zabki sa na topie wiec z zasypianiem gorzej..ale jak gabi marudzi to przychodze do niej przytulam uispakajam,czasami biore na rece,pobawimy sie jeszcze i z powrotem do lozia,czasami tak pare razy wyjmujemy sie i wkladami poki malenka zasnie:happy2: szkoda by mi bylo teraz nauczyc ja zasypiana na rekach a wiem ze ten trodny czas z zabkami kiedys minie;-) Viki bujalam,ale pozniej jakos sama przestawila sie na samozasypianie:-D:-D ale do dzisiaj wieczorem musze z nia posiedziec zanim krolewna zasnie:happy2:
 
Mój Pituś zasypia przy moim cycuciu w naszym łóżku i gdy zaśnie to przenoszę go do jego łóżeczka i śpi ładnie dalej. Co prawda w nocy budzi się ze trzy razy na herbatkę i dopiero biore go do naszego łóżka na karmienie i tak śpi już w naszym łóżku do 8-9.:-)
 
Dziewczyny czy mogłybyście napisać ile wasze dzieciaczki mają wzrostu i wagę??bo mój synek ma ok.67 cm i 8 kg i zastanawiam się czy to niejest troszkę zamało..
 
reklama
Widze ze teraz watek glowny zebral do siebie wszystkie watki...ale Kasia sie nie zlosci wiec chyba jest okay:-D:-D

Gabi na 7 m. miala 68 ci 8,5 kg,za chuda to ona mi sie nie wydaje na moje oko:-D:-D
 
Do góry