reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witajcie dziewczyny :-)

Przepraszam, że ostatnio tak rzadko się udzielam, ale ja również dołączyłam do grona mam pracujących i ciężko mi znaleźć chwilkę, aby do Was zajrzeć. Teraz małe śpią, więc zaglądam do Was, co słychać.

Oli, Ania, od kiedy jest na mleczku NAN, nie podaję jej wit D. Dawałam D ponad 4 mce, a K do dnia skończenia 3 mcy.

Beata, moja Ania też sama zasypia, jak chce spać, to tylko monia dać i gotowa :-D

A i śniłaś mi się kiedyś :-D

Co do wymiarów... hmmm, Ania ma koło 70 cm, wagę 8,5 kg. Ubranka nosi już od dawna na 74. Idą jej cztery ząbki, dwójki na górze i jedynki na dole. Stoi już sama w łóżeczku, raczkuje już pięknie i samodzielnie siedzi :-D Julka w jej wieku nie umiała żadnej z tych rzeczy :szok:

Witam serdecznie nowe mamusie :-)

Pozdrawiam Was ślicznoty i do zobaczenia następnym razem ;-)
 
reklama
Beata, moja Ania też sama zasypia, jak chce spać, to tylko monia dać i gotowa :-D

A i śniłaś mi się kiedyś :-D


A juz myslalam Ewcia ze zapomnialas o nas....:-D:-D

Na serio Ci sie snilam? chyba nie w bialej sukni;-):-D

U mnie na odwrut Viktoria w wieku 7 m. juz ladnie stala,w ogole byla duzo bardziej ruchliwa Gabrysia to maly leniuszek,,,ladnie siedzi juz dawno ale do innych rzeczy sie niezabiera...no i zabkow brak ale cos sie tam pomalu wykluwa:szok:
 
a co do witaminy D, to ja mam zalecone podawanie jeszcze jednej kropli co parę dni, mój mały z dużym ciemiączkiem się urodził dlatego.
 
Drogie koleżanki i koledzy,możecie pomóc.Odpisując 1%podatku.Wpisując.1Nazwa:OPP:Fundacja Dzieciom:,,Zdążyć z pomocą" 2 KRS:0000037904. 3 Marysia Borowczyk. To córeczka mojej kuzynki urodziła się w szpitalu na Polnej z wagą 500g potrzebuje rehabilitacji.Z góry dziękuje
 
Ja tak się właśnie zastanawiam czy mam małej podawać dalej i ile będąc w PL pani doktor mi mówiła że jeśli dziecko ma w mleku witaminę D3 to trzeba obliczyć ile wypija jednostek D3 w mleku jak za mało to podawać... ale ja daje 1dzienie i cebion-multi 6kropli:tak:
 
hm,.,,, tak się zatanawiam bo ja podaje 5 kropelek cebion-multi. Lekarka powiedzziała, że jak się podaje np vigantol to w tedy cebion multi tylko 3 kropelki. A jak sie daje tylko cebion -multi to w tedy 5.
 
To i my się pochwalimy maleństwem:
na szósty miesiąc pokazały się dwie dolne jedynki, ubranka 74 (pediatra nie chce zmierzyć - może nie umie?), no i waga 8800g. A na siódmy miesiąc nasz leniuszek dopiero sam pewnie usiadł, teraz nie chce sie bawić na leżąco :tak:. A kilogramów tylko przybywa...
 
reklama
Do góry