reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

haha z tymi pilotami i komórkami to tak samo jak u nas.
Ja mojemu synkowi daje zupki ze słoiczków. Kilka razy mój mąż ugotował zupke z goląbka, marchewki, pietruszki i ziemniaczka ale tylko dla tego, że wszystko było z gospodarstwa moich teściów bo inaczej chyba bym sie nie odważyła.
Sama boje się podawać dziecku coś nowego, może to źle bo wsumie inne matki dają i jest ok.
Z drugiej strony na wszystko przyjdzie czas.
 
reklama
Ja daję już warzywa ze sklepu, od 3 m-ca Piotrek je zupy, ale do 6 m-ca tylko słoiczki. Właśnie ze względu na jakość warzyw, ;-) teraz już go przyzwyczajam do normalnego jedzenia :-). Tylko na wodzie nadal gotuję mineralnej (żywcu) , bo jak ugotowałam na kranówce to dużo wymiotował.

Dzisiaj pierwszy raz była zupa brokułowa, PYSZNA :-D dwie miseczki zjedzone
 
Witajcie:-):-):-)

Moja Gabrysia dalej wybrzydza...kaszkeje chetnie ale zupki tylko ze dwie lyzeczkii dalej juz nie wchodzi,strasznie wybredna mojP. mowi ze ma to po mamusi:-D

U nas zabkow jeszcze nie ma Viktori wlasnie zaczely sie wykluwac kolo 8 m.,i widze ze u Gabi tez tak bedziebo od paru dni tylko by sie nosila,zasypiac sama nie chce co dotad robila bez problemu...no poprostu straszna marudka z niej:happy2::szok:

Moja starsza corcia tez ma problemy z zabkami tylko innego rodzaju:baffled:,wczoraj podstawila sobie maly stoleczek do lozeczka ,chciala sie pobawic z Gabi no i sie poslizgnela rozciela warge i wybila gorna jedynke,:szok::szok:placzu i krwi bylo co niemiara,,na pogotowiu powiedzieli ze na oko wszystko jest okay,tylko zabek,,czyli raczej miejsce po nim musi obejrzec dentysta,bo w srodku tkwi jeszcze korzen tego zabka...no i Vika w wieku niecalych 2,5 lat juz bez zeba bedzie chyba paradowac,bo nie mysle ze sie da cos z nim jeszcze zrobic:no:
 
Biedna Vikunia...jaki ból dla dziecka:-(

Tymusiowi idzie nastepna dwójka - lewa górna- juz prawie się przebiła wiec bedzie mały wampirek hihi
dolne jedynki tez powoli sie pchaja.
Teraz siedzi w krzesełku, je chrupaka i mówi mamamamama maamamama:)
 
witajcie dziewczynki
u nas -15 wiec moze,moze potem bedzie okolo -12 to wyjde z Kornelem na 10 min pod blok ;) na udawany spacer .

dziewczyny, jakie macie spodoby na usypianie dzieci? moj Kornel tylko przy cysiu albo na rekach , ale bujamy az usnie, inaczej nie idze, maly juz ciezki, i na swoja zyczenie tak sobie zrobilam, a boje sie ze inaczej nie bedzie umial isc spac ...ratunku:szok:


 
TACJANA
ja też mam ten sam problem z małą, zasypia albo przy cycu albo noszona na rękach:tak:
i chętnie posłucham rad innych mam jak one radzą sobie z usypianiem swoich pociech.
 
mój jak marudzi i chce żeby go na rączkach uspać, to go kładę do jego łóżeczka, rękę mam tak delikatnie pod nim i łóżeczkiem ruszam, zasypia bez problemu :)
całe szczęście nie muszę za często tego robić :)
 
U mnie z usypianiem nigdy nie było problemu ,po kąpaniu mały jadl cycusia,chwile sie pobawil i sam zasypial :)ale wiecie ze zawsze nie może być tak latwo,ostatnio zaczal mi strasznie marudzic plakac wszystko przez zeby,i nie dało sie od niego odejsc,a na rekach tym bardziej by nie usnal-zmadrzylam sie (wiem ze kiedys bede tego zalowac ) wsadzam go w siedzonko od samochodu i bujam :)usypia chwila moment,a ze moje siedzonko jest duze wiec jest mu wygodnie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczynki
u nas ząbków też nie widać, a z zasypianiem bywa różnie. Odkąd chodzi do żłobka wydaje mi się że pada jak kawka przy cycyunia pomiędzy 20 a 21.
Od czwartku Niunia miała 3dniówkę. Teraz jest cała wysypana i siedzi bidulek w domku ;(
 
Do góry