reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Mnie się wydaje że nie jest mało,mój Jakub ma 69 cm i waży około 8,5 kg :-).Rozwija się bardzo dobrze :-). To wszystko zależy od dzieciaczka,każde rośnie i tyje w swoim tempie :-).
 
reklama
Czesc wszystkim!
Moja Laurunia ma 70 cm i wazy 9 kg .Dzisiaj wyszedl jej trzeci zabek ale za nim w kolejce jest juz nastepny.Pierwsze dwa wyszly jej dzien po dniu zobaczymy kiedy ten wyjdzie.Oby jak najszybciej bo jest strasznie marudna i niechce jesc.I przez te zobki budzi sie w nocy a juz tak ladnie przesypiala cale .
 
Witam,
My dzisiaj byłyśmy na szczepieniu i moja mała ma 8 kg i mierzy 74 cm. Hmmm przybrała przez m-c 500 g, czy to dobrze? A zresztą pewnie dobrze skoro pediatra nic nie mówiła ;-)
Moja mala dzisiaj mało co jadła, za to dużo piła herbatki to pewnie po tej szczepionce...
 
To chyba mój synuś największy a raczej najcięższy jest z czerwcowych maluchów, bo waży 10 kg, chociaż mi się wydaje, że gruby nie jest :-)
Jak miał 6,5 miesiąca to ważył 9660g.
 
:-)Z tego co czytam to mój synek najmniejszy z czerwcowych dzieciaczków,ale myśle że jak na wcześniaka to i tak jest dobrze
:blink:
No a ruchu to tu prawie niema..szkoda:-(
 
reklama
Faktycznie co raz ciszej na forum się robi :-(, ale pewnie dlatego że wiele mam zaczęło już pracę i nie ma tyle czasu :-(.

Ja chciałam zapytać czy dajecie jeszcze wit. D?? Mi lekarka kazała odstawić już dawno bo Piter na sztucznym i od dawna je zupki, deserki...
Ale ostatnio zobaczyłam, że żebro zaczęło mu tak wystawać jak przy krzywicy i zaczęłam znów podawać. A dopiero 18 lutego mamy wizytę. :sorry2: Dostać się teraz do pediatry:szok: ..,. to jakaś masakra
 
Do góry