reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

ale zescie mi smaka na wakacje zrobily...swoja droga to mge smialo stwierdzic ze jestem uzalezniona od wakacji, przynajmiej 2 razy w roku do tej pory jezdzilismy, oprocz wizyt w PL, bo nie czuje by to byly wakacje bardziej wizyta w domciu i odwiedziny rodzinki.
a teraz wlasnie minal rok od ostatniej wyprawy w sloneczne rejony i mnie tak strasznie cisnie!!!!
Dominika- a moze kanary, z UK sa nawet przystepne ceny i pogoda super!albo grecja- jedzonko wypasik ja polecam rodos :)


Magni- ty kochaniutka sie nie rozkladaj, zycze duuuzo zdrowka

AnsiaM
Dziewczyny pytanko: Czy możliwe aby 3 miesięczne dziecko powiedziało świadomie MAMA:confused::szok: Bo moja Kasia powiedziała MAMA jak bawiła się z tatusiem a ja się kąpałam i nie wiem czy tatuś mnie robi w wała;-)czy fakrycznie tak mogło być:confused:[/QUOTE]
Moja niunka praktycznie od kiedy miala kilka tygodni placzac potrafila krzyknac mama ... szkoda ze tylko placzac heheh

Ariada- ja mam to samo odczucie...ze zobilam sie pusta i mleczka zaczyna brakowac, wiec dokarmiam mala sztucznym...wiem ze sa metody na ratowanie laktacji, ale mi chyba cierpliwosci brakowalo


Ustały awantury wrócilo do norym wiec...

Pragne sie z Wami pożegnać(przynajmiej nie bede tak aktywna jak do tej pory) Mam dość afer awantur i nerwów ...

Razem z jedna z Was podjełyśmy decyzje ze sobie pójdziemy aby stara wiara mogła wrócic :D

a znajdziecie nas tutaj www.wiedzminek.fora.pl chetnych zapraszamy jest co robic Tworzyc forum od podstaw :D
cooooo????jak to ???? jakie awantury...mi tam o niczym nie wiadomo...agatko ani mysl sie wyprowadzac.

Dziewczyny wlasnie wpadlam na pomysl, ze chce gdzies pojechac w Maju na urlopik. Gdzie w Maju bedzie naprawde ladna pogoda tak w granicach 26 - 30 stopni ale nie wiecej?

[FONT=&quot]Hej[/FONT]


My sie jeszcze razem nie kapalismy, mamy w domu tylko prysznic i jakos sie boje takiej kapieli. Boje sie zeby maly mi ise nie wyslizgnal jakby byl namydlony :sorry2: wole pozostac przy wanience ;-) ale w PL babcia ma wanne wiec kto wie moze tam wyprobujemy ;-)
zobaczysz fantastyczna sprawa :-)

a ja wczoraj normalnie mialam kaca...pierwszego od roku!!! kac byl efektem naszego rocznicowego wyjscia.A wiec pierw zaliczylismy kolacje we wloskiej restauracji hmmm pycha, kolejnym punktem byl wypad do teatru na balet "drakula", troche sie spoznilismy i nie pozwolili nam wejsc na pierwsza polowe, trzeba bylo poczekac na przerwe, tyle co nam sie udalo obejrzec bylo super, pozniej uderzylismy na drinka do pubu....i przez to wlasnie nastepnego dnia bylo tak ciezko...
Z niunka zostala moja kolezanka, wszytsko bylo ok, tyle ze polozylam sie do lozka o 2 w nocy w niunka o 4 pobudke zrobila...i czulam sie naprawde fatalnie, leb mi pekal, na szczescie nie robila problemow z zasnieciem, rano o 8 mezus z nia wstal wiec moglam sobie pospac do 10 ahhh wieczor byl naprawde fantastyczny!
wczoraj spotkalam sie z kumpelka z uniwerku i caly dzien pelen wrazen, wiec dzis mamy dzien lenia, zadnych konkretnych planow :)
 
reklama
witam

A ja chcę wykorzystać okazje że jeszcze jest ładna pogoda i wyjeżdżam z synkiem na wieś do moich dziadków na tydzień więc mnie nie będzie po powrocie postaram się
nadgonić zaległości na forum i kto wie może spróbuje wspólnej kąpieli kusi mnie od dawna ale też się trochę boję czy to nie za wcześnie czy nie zrobię krzywdy smykowi.

agata daj spokój nie opuszczaj nas sprzeczki zawsze będą na każdym forum, zawsze są i będą różnice zdań
 
A ja tez jade, ja tez w sobote nad morze. :-):-):-):-) Tylko cos pogoda w UK ostatnio figle plata ale trzymam kciuki co by bylo ladnie.


A wogole to jestem zla na siebie, i wogole to jestem pipa bo do aplikacji o paszport Lilki wyslalam akt urodzenia Mayki :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Normalnie nie wiem jak to sie stalo. W kazdym razie mila pani zadzwonila do mnie i mnie poinformowala o tej pomylce i musze szybciutko doslac wlasciwy akt. :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
hej
my dzis spedzilysmy caly dzionek na dworzu wybylysmy na wies do mojej siostry a ze pogoda byla ladna wiec siedzialysmy na dworzu.teraz niunia juz wykapana spi sobie slodko a ja zaraz mykam wlosy zafarbowac bo przeciez jeszcze do fryzjera nie dotarlam.moj jak zwykle wyszedl na mecz i pewnie pozno wroci jak to zwyczaj bywa jego wyjscie "tylko na mecz.jestem po meczu"

dobrej nocy
 
cześć dziewczyny
CZY MOŻECIE MI POWIEDZIEĆ, CZY WY ZA KAŻDYM RAZEM PRZED PODANIEM MLECZKA CZY TO Z PIERSI CZY SZTUCZNEGO WYPARZACIE LUB STRYLIZUJECIE BUTELKI?
WOGÓLE JAK MYJECIE BUTELECZKI?
bo ja do tej pory wyparzałam butelkę ale moja mała skończyła już 3 miesiące i teraz już tego nie robie tylko myje normalnie a potem dobrze płuczę ciepłą wodą.
bo pytałam się juz 2 koleżanek i tak mi radziły robić- nie wyparzać.
 
Dorotka... Jak karmiłam Julkę sztucznym mlekiem to do 3 mca wygotowywałam, tak jak teraz z Anią, a potem jedynie wyparzałam - przelałam butelkę wrzątkiem po jej wcześniejszym umyciu, a teraz jedynie myję Julce pod ciepłą wodą i jest ok. Ani jeszcze gotuję buteleczki i laktator:tak:
 
Czesc,

Pogoda jak narazie kiepska, a wczoraj było tak ładnie.
Dziś mamy szczepienie, już się denerwuje.
Miałysmy 3 dni marudzenia i siedzenia na cycu, ale juz wszystko wróciło do normy. Po za tym, że moja laktacja znów zgłupiała i wyglądam jak dojna krowa :zawstydzona/y:
 
reklama
Dorota ja karmie tylko sporadycznie z butelki ale zawsze ja sterylizuje. Mam taki maly sterylizator mikrofalowy, ktory wystarcza na nasze potrzeby. Ale smoczki staram sie sterylizowac codziennie, jesli gdzies wyjezdzamy to je tylko tam wyparzam. Maly poki co nie mial ani jednej plesniawki i innych. Jak przyjdzie mi uzywac czesciej butelek moze juz nie bede taka pilna:-p.
Ariada po ostatnim skoku rozwojowym tez mi cos piersi "urosly" ale pewnie zejdzie za dwa dni.
 
Ostatnia edycja:
Do góry