reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
E tam, czytałam, że tam będzie fatalna pogoda, opady deszczu, śniegu i gradobicie, huragany oraz halny, a także trąby powietrzne, trzęsienia ziemi i powodzie, a w tv tylko Klan będzie leciał :-p:-p:-p
 
[FONT=&quot]Hej[/FONT]

Na sobotnich urodzinkach kolezanki Sandrusi bylo super. Podpatrzylam pomysl i u nas tez tak beda corci uodzinki wygladac:tak: Same dzieci, stol zastawiony tylko pod dzieci, tort, szampan, gra muzyka, tance wygiibance i zabawy, a potem tatus kupi po heppy mealu i po 4h zabawy koniec zabawy:-) najlepsze rozwiazanie jak na nasz domek i finanse :tak:

Sandra ma katar od niedzieli i siedzi w domu. Nie poslalam ja do przedszkola zeby kolezanek i kolegow nie pozarazala. Ale sie jej teraz nudzi :-p

Dzis bylam z Alankiem na szczepieniu. Wazy 7400gr, mierzy 63cm, obwod glowki 40cm :tak:Fajny i duzy chlopak nie :-D:-D:-D:-D
Dostal dwie szcziepionki 5w1 i meningokoki, troszke zaplakal. A potem w domku spac nie chcial co zasnal to sie budzil i sprawdzal gdzie jest.

Wlasnie czekam na chrzestnego Sandrusi ma przyjsc z prezentem :-)

My jeszcze jumperoo nie kupilismy ze na dniach kupimy, jutro chyba podjade do mothercare. Patrzalam na ebuy'u bo myslalam ze moze uda sie tanszy uzywany ale licytacje dochodzily nawet do 70 funtow a srednio to ok 50, wiec jesli w mothercare nowy kosztuje 85 to nie oplaca sie uzywanego, ewentualnie jak mala z niego wyrosnie to moze wlasnie sprzedam na ebuy'u i moze uda sie wycisnac te 50 funtow :)
a zastanawialas sie czy w mothercare nie mozna wyprobowac? ja bym wyprobowala, bo mojej kumpelki synkowi wcale sie nie podobalo, kupila i odsprzedawala od razu.
A z paszportem to obywatelstwo jest przyznane z chwila dostania paszportu, nasza Inusia ma w paszporcie napisane ze jest british citizen.
Nie mamy tu mothercar. Nie wiem czy by mu si eto jumperro spodobalo, mat edukacyjnych nie lubi i nie chce pod tym siedziec. a po drugie uwazam, ze Alanek jest jeszcze na to za maly wole uzywac takich zabawek jak juz sam bedzie siedzial:tak: Szkoda mi tez kasy bo koszt takiej zabawki to prawie 100f , bardziej mysle o czyms w rodzaju trampolinki. Nie wiem jak to nazwac :dry:dziecko siedzi jak w chodziku a pod nozkami ma trampolinke i sobie moze podskakiwac :tak:ale tak jak mowie dopiero jakmaly bedzie siedzial. Teraz zbieram kaske na bilety bo mam zamiar z dziecmi na wszystkich swietych do pl sie wybrac.


Martusia, super masz że Sandra ta się zaklimatyzowała. Też bym chciała żeby w przyszłości u nas tak bezstresowo poszło
Tez sie ciesze :-)

Wiesz ja z nia bardzo duzo rozmaiwam i duzo jej opowiadam, nastawiam ja. Wydaje mi sie ze to pomoglo ;-)
Beata wspolczucia bolu i wizyty w szpitalu.Mam nadzieje ze szybko sie wszytsko pouklada :-)

a Tak w ogole to kupilismy dzisiaj jumperoo :-):-):-)
I jak sie podoba :confused:


A dzis takze niunka ma za soba pierwsza kapiel z mama, pewnie wiele z Was juz od dawna kapie sie z maluchami... ja sie jednak troche balam szczegolnie ze Inusia jest troche strachliwa jesli chodzi o nowe miejsca i sytuacje, ale udalo sie, bylo naprawde super. Pierw ja trzymalam blisko siebie z czasem jak sie oswoila to zmienialismy pozycje, a jaka radoche z tego miala, naprawde polecam i ja tez sie niecieszylam ja bo tak ja lubie sciskac jak jest taki golasek, sama slodycz :):-):-):-)
My sie jeszcze razem nie kapalismy, mamy w domu tylko prysznic i jakos sie boje takiej kapieli. Boje sie zeby maly mi ise nie wyslizgnal jakby byl namydlony :sorry2: wole pozostac przy wanience ;-) ale w PL babcia ma wanne wiec kto wie moze tam wyprobujemy ;-)
 
Martusia, życzę Sandrusi powrotu do zdrówka, a kinderbal? super sprawa, dzieci się wywściekają i wybawią w swoim gronie, super :tak:

PS Ładnie Ci Alanek rośnie, nonono kawał chłopa :-)

Ja też się nie kąpałam z dziećmi, pewnie trochę ze strachu...:zawstydzona/y:;-);-) choć mnie kusiło...

U mnie małe zasnęły już dawno, ja jakoś nie mogę...
 
reklama
Do góry