reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Dziewczyny czy wozicie jeszcze maluchy w gondolkach :confused::confused:
Alanek juz taki duzy ze ledwo sie miesci, zastanawiam sie czy za jakies 2 tyg nie wyjac juz spacerowki:sorry2:ale czy to nie za wczesnie:dry:

No ja juz z miesiac w spacerowce popycham Lilke, ale prawie na plasko ja rozkladam :-)
 

Załączniki

  • 11.JPG
    11.JPG
    30,5 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
reklama
Martusia wlasnie o to samo chcialam spytac. Tez sie przymierzam do spacerowki i daje jeszcze mu czas do konca wrzesnia, a pozniej to chyba bedzie trzeba bo gondole to powoli rozsadza.:baffled: A szczegolnie jak sie podekscytuje wiszacymi tam zabawkami;-).
 
Ja tez prawie od poczatku w spacerowce,bylo mi malej strasznie zal ze taka pozwijana lezy w tej gondoli,tylko moj p. zrobil usztywnienie na plecki,bo mam podwojny wozek z Graco i jakos taki nie jest za sztywny:tak::tak:
 
Martusiu ja gondolke już dawno wywaliłam bo młody sie niemieścił w pasy niezapinam bo niuniek wogóle niechce leżeć w wózku - drze jape jak szalony i ogólnie spacery wyglądały tak że na 1 rece mam młodego a 2 pcham wózek . no ale sie wycwaniłam i od jakiegoś czasu zapinam małego w szelki i tak spacerujemy- on cały uchapany i szczęśliwy a ja mam spokój :-p. Normalnie to moje dziecie ostatnio jest okropne - czysty tatuś:-p:-p
 
to samo mi ostatnio po glowie chdzilo...niunka ledwie co sie miesci w gondolce...chyba tez 2-3 tyg i spacerowka...
a wczorajsze wazenie wypadlo calkiem niezle... niunka wazy 6.6kg w ciagu 2 tyg przybrala ok 0,5kg i idzie idealnie wg 75 centyla
 
Ostatnia edycja:
Witajcie moje drogie Panie:-)
Nie gniewajcie się, że się nie odzywam często, ale wczoraj malowaliśmy drugi pokój i padliśmy po 3 :szok: w nocy, aby to wszystko jakoś ogarnąć :szok: ale chociaż mam spokój na 10 lat z remontami hahaha :-D:-D:-D malutkie ładnie śpią, choć Juluś budzi się w nocy, ale to pewnie o zęby... Anula jak na razie w nocy się nie budzi, ładnie je i w ogóle jest przekochana :-D:-D:-D

zaraz myknę na zakupki, muszę chlebka kupić, bo nie będę mieć na jutro ;-)
 
reklama
Witajcie moje drogie :-)

u nas ok, nocka łądnie przespana, nawet Juluś nie budziła się w nocy, a spała od 21.30 do 8 rano :-) Anuś spała od 22 do 8, wiec mamusia wyspana ;-) u nas łądna pogoda, świeci słonko, ale jest chłodno. Zupkę mam już ugotowaną. Anula nie śpi i leży koło mnie a Juluś szaleje z A.
Po południu, może uderzymy do mojej mamy, bo mi się przylrzy... a przez ten remont nie mogłam się nigdzie ruszyć :baffled: ale to już historia huraaa :-)

udanej niedzielki kobitki
 
Do góry