reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2009

reklama
Hej dziewczynki
ja jutro wybywam na dwa tygodnie na urlopik :))))))) Tak więc gdaybyśmy się nie "słyszały" to zyczę tym co mają nieprzespane noce - wyspania się; tym co mają koleczki - końca tych męczarni .... aha i słonecznych dni :D
 
Nie wiem jak u nas jest ze zlobkiem ale zapisy na przedszkole to obowiazek. My jednak staramy sie nie panikowac i narazie nigdzie malego nie zapisujemy. Ja bede sie starala zostac jakis czas w domku bo juz czekalam na to kilka ostatnich lat.

Ewunia co do tego goscia z tego linku to ja mysle ze to beznadziejny szczeniak, ktory wyglasza takie madrosci na ktore niby nikt wczesniej nie wpadl:-Da pewnie tyle co sam zarejestrowal sie teraz na Facebooku...Zenada.
 
Ostatnia edycja:
Anavel, podałam Wam linka, jedynie po to, co o tym sądzicie. Mnie też to śmieszy, choć niektóre postawy mnie osłabiają. Ale to nie jest nasz biznes.

Adapterku, udanego wypoczynku, i oby Agatka Ci to umożliwiła :tak:

my na razie jesteśmy w fazie poszukiwania A roboty. Choćbym miała stanąć na głowie, to nie spocznę, póki nie znajdę :tak:
 
oj, jak słyszę to zaraz to szlag mnie trafia, dałam mu miesiac na znalezienie roboty. I oczywiście poszukiwanie pod moim bacznym nadzorem :-p;-)
 
reklama
hej hej
Ewuniu a no właśnie cały dzień o tym trąbią w tv. Ale to co się stało w Radomiu to dopiero masakra. Miałam tam jechać z moim A i Fifim ale tak sobie pomyślałam że jak niedaj Boże coś spadnie..... no i masz ci los...
Ale podróży mam już dosyć bo w sobotę byliśmy z moim mężusiem w Krakowie w Aquaparku i było super gdyby nie to że strasznie tęskniłam za niusiem i każde dziecko mi o nim przypominało, a poza tym dostałam takiego bólu głowy że dopadły mnie drgawki, wymiotowałam i miałam problemy z oddychaniem :wściekła/y: a do domu 4 godziny samochodem :wściekła/y: a zapomniałam proszków od bólu :wściekła/y:
Ja to mam pecha :wściekła/y:
 
Do góry