reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Hej dziewczynki
ja jutro wybywam na dwa tygodnie na urlopik :))))))) Tak więc gdaybyśmy się nie "słyszały" to zyczę tym co mają nieprzespane noce - wyspania się; tym co mają koleczki - końca tych męczarni .... aha i słonecznych dni :D
 
Nie wiem jak u nas jest ze zlobkiem ale zapisy na przedszkole to obowiazek. My jednak staramy sie nie panikowac i narazie nigdzie malego nie zapisujemy. Ja bede sie starala zostac jakis czas w domku bo juz czekalam na to kilka ostatnich lat.

Ewunia co do tego goscia z tego linku to ja mysle ze to beznadziejny szczeniak, ktory wyglasza takie madrosci na ktore niby nikt wczesniej nie wpadl:-Da pewnie tyle co sam zarejestrowal sie teraz na Facebooku...Zenada.
 
Ostatnia edycja:
Anavel, podałam Wam linka, jedynie po to, co o tym sądzicie. Mnie też to śmieszy, choć niektóre postawy mnie osłabiają. Ale to nie jest nasz biznes.

Adapterku, udanego wypoczynku, i oby Agatka Ci to umożliwiła :tak:

my na razie jesteśmy w fazie poszukiwania A roboty. Choćbym miała stanąć na głowie, to nie spocznę, póki nie znajdę :tak:
 
oj, jak słyszę to zaraz to szlag mnie trafia, dałam mu miesiac na znalezienie roboty. I oczywiście poszukiwanie pod moim bacznym nadzorem :-p;-)
 
reklama
hej hej
Ewuniu a no właśnie cały dzień o tym trąbią w tv. Ale to co się stało w Radomiu to dopiero masakra. Miałam tam jechać z moim A i Fifim ale tak sobie pomyślałam że jak niedaj Boże coś spadnie..... no i masz ci los...
Ale podróży mam już dosyć bo w sobotę byliśmy z moim mężusiem w Krakowie w Aquaparku i było super gdyby nie to że strasznie tęskniłam za niusiem i każde dziecko mi o nim przypominało, a poza tym dostałam takiego bólu głowy że dopadły mnie drgawki, wymiotowałam i miałam problemy z oddychaniem :wściekła/y: a do domu 4 godziny samochodem :wściekła/y: a zapomniałam proszków od bólu :wściekła/y:
Ja to mam pecha :wściekła/y:
 
Do góry