reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
My w sierpniu mieliśmy 9 lat jesteśmy razem , a za kilka dni mamy 2-gą rocznicę ślubu..... jakiś prezent by się przydało kupić, ale pomysłów brak...... dobrze że jeszcze mam chwilę aby coś wymyślić!
 
Nam 2 października stuknie 10 lat razem, a 15 lipca mieliśmy 3 rocznicę ślubu. Ale i tak nie uda mi się przebić prezentu sprzed roku, gdy na 9 rocznicę bycia razem kupiłam mężowi malutkie błękitne buciki, gdyż dokładnie tego dnia dowiedziałam się że jestem w ciąży i że za około 9 miesięcy zostaniemy rodzicami :-)
Dobra idę poprzytulać się do mojego kochanego 4 miesięcznego już synka :happy:
 
Witajcie kochane :-)

u nas nocka ładnie przespana, chociaż ja nie wyglądam i wcale się nie czuję abym była wyspana. Spałam 5 h i ledwo żyję. Julka spała do 8.30, a Anię zabrałam z wozka o 6 to dospała do 8. Już po śniadanku, Juluś szaleje u drakuli w pokoju i ogląda bajki.

udanego dnia kobitki :-)
 
hej kobitki

u nas pogoda dopisuje jeszcze.Oliwka spi juz 1,5 godz.noc ladnie przespala i nawet pierwszy raz obudzila sie na jedzonko o 5 a usnela o 22.jak wstanie to idziemy na spacerek i zakupy na obiad zrobic bo puchy mam.
co do rocznic to mi w lipcu minelo 2 lata od slubu i druga rocznice jak i pierwsza bylam sama bo moj byl w delegacji.a ogolnie leci nam 7 roczek.
 
Nam minęło w czerwcu 13 lat ogółem razem a dopiero w zeszłym roku zdecydowaliśmy się na ślub i dziecko. Lepiej późno niż wcale ;-)

U nas pogoda ładna, ale niewiem czy się gdzieś wybierzemy na spacerek bo strasznie kiepsko się czuję, już zapomniałam jak to ze mną jest jak okres przychodzi. Głowa mnie boli okrutnie i dół brzucha, no i jak zwykle wymiotuję - jutro powinno mi już przejść.
 
A nam 20 czerwca minęło 7 lat. I w tym roku 20 czerwca mieliśmy mieć ślub i wesele :zawstydzona/y:, ale Piotruś postanowił pokrzyżować nam plany :-D:-D
A o ciąży dowiedziałam się 16 października, a urodziny mam 22 października, Piotruś urodził się 8 czerwca, a jego tatuś 16 czerwca. Więc prezenty urodzinowe mieliśmy z głowy :-D:-D:-D
 
reklama
HHehe, Oli, ja dwa lata z rzędu mialam prezenty urodzinowe, a co tam, że spóźnione, ale najukochańse na świecie :-) bo ja z czerwca i moje dziewczęta też ;-) teraz znajomi się śmieją żeby urodzić synusia we wrześniu, zeby mojemu A nie było smutno ;-) oj, nie dam mu tej satysfakcji hahahaha
 
Do góry