reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Witam Was Kochane :-)
U mnie wszystko w porządku, całe dnie mi zajmuje moja mała i jako takie ogarnięcie mieszkania. Od kilku dni kiepsko się czułam, byłam bardzo senna i pobolewała mnie głowa, no i masz - dzisiaj dostałam okres - wrrrrrr, a miałam nadzieję, że dłużej go nie będę miała :-(
Ja za żłobkami się nie oglądałam, dzisiaj teściowa pytała się mnie kiedy wracam do pracy, powiedziałam, że w grudniu, więc stwierdziła, że będzie do mnie przyjeżdżała na zmianę z moją mamą, żebyśmy małej nie musieli wozić do nich zimą tylko od wiosny. Mi taki układ bardzo pasuje... Jak mała będzie miała 3 latka to pójdzie do prywatnego przedszkola i będę ją wozić w drodze do pracy i zabierać po pracy. Do prywatnego dlatego, ponieważ państwowe są do godz 15, a my z mężem pracujemy do min 17-tej, więc zostaje nam tylko prywatne...
 
Hej dziewczynki właśnie wróciliśmy z ponad 2 tygodniowych wakacji. :-) Piotruś pierwszy raz moczył nogi w morzu :-D
.....
Jak ja nadrobię teraz te zaległości w czytaniu i pisaniu :eek:
 
czesc

u nas wekend minal spokojnie.w soboty bylismy u znajomych,wczoraj na obiezie u mamy pozniej spacerek.Oliwka sie wybudza wlasnie.czekam na siostra ma wpasc dzis do mnie.pogoda jako taka sloneczko jest ale juz chlodny wiaterek jest.juz tak wrzesniowo sie robi.
trzeba ogarnac troche uszykowac obiad i pozniej ide kupic plecach chrzesnicy bo jej obiecalam a to jutro juz 1 wrzesien.ale leci ten czas
 
Witajcie

U nas weekend bardzo zalatany :tak: i pracochlonny dla mojego mezusia ;-) przez caly piatek, sobote, niedziele i dzis naprawial kompy po znajomych (fajnie bo zawsze pare groszy do kieszeni wpadnie) ja nagadalam sie za wszystkie czasy z kolezankami a corcia wybawila z dziecmi :-) Lubie takie zalatane dni ;-)jeszcze tylko dzis do znajomych a od jutra przedszkole na 9 :-)

Marudka sie obudzila i musze podac moje dojary :-D Do potem ;-)

Milego dnia
 
Dziewczyny mam problem, niedługo nasza 1-sza rocznica ślubu i nie mam pomysłu co mogłabym sprezentować mojemu. Jak się jego pytam to odpowiada mi, że już mu dałam śliczną córeczkę, więcej nic narazie nie potrzebuje (w przyszłości chce drugie dzieciątko:-) )
 
Dziewczyny mam problem, niedługo nasza 1-sza rocznica ślubu i nie mam pomysłu co mogłabym sprezentować mojemu. Jak się jego pytam to odpowiada mi, że już mu dałam śliczną córeczkę, więcej nic narazie nie potrzebuje (w przyszłości chce drugie dzieciątko:-) )

Hehehehe na drugą rocznicę hahahaha :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


a tak powaznie Kasiu, ja swojemu dałam golarkę elektryczną. Używa do tej pory i jest bardzo zadowolony, Ja wychodzę z założenia, że kupuję na prezent rzeczy praktyczne i takie, ze wiem że będą użyte :tak:


Witajcie słonka :-)

u nas nocka ok, małe pospały ładnie do 8. Juluś ogląda tv z Adamem, a Ania śpi.

a u nas, niestety, plany mieszkaniowe najprawdopodobniej wzięły w łeb, inspektor przejrzał wniosek i nie dostaniemy. Za duże jestt zaludnienie :no::no::no::no::wściekła/y::wściekła/y: aż się popłakałam z tego wszystkiego. Ale powiedziała, żeby złożyć i mają miesiąc na podjęcie decyzji. Ale jaka będzie, to wiadomo. A na dodoatek jak wrócę 19 stycznia do pracy, to prawdopodobnie mnie zwolnią, więc jest bosko po prostu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: szukamy z A roboty, a gdzie nie zadzwoni to nieaktualne, idzie oszaleć :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: buuuuuu płakać mi się chce z tego wszystkiego, nic mi się w tym cholernym życiu nie udaje :no::no::no::no::no:
 
Ewunia nie martw się, na pewno wszystko dobrze się ułoży. Trzymam mocno kciuki.

Czesc
Nie było mnie kilka dni, dziś dopiero miałam czas siąść do kompa.
Powoli nadrabiam zaległości
Czas uciekał mi ostatnio na poszukiwaniu sukienki na ślub. Nie wiem kto to szyje, ale raczej nie myśli. Albo wchodziły mi biodra albo piersi, żeby na jedno i drugie pasowało..... ehhh ciężko było.
W piątek byłam z małą na kontroli u ortopedy. Dostałyśmy skierowanie do neurologa :-( Ma nierówne fałdki na nóżkach, zdjęcia usg były ok więc kazali nam udać się na konsultacje.
A co za terminy!!!! Chodzimy do prywatnej przychodni i tylko dzięki temu że zwolniło się miejsce wizyte mamy 24.09, a kolejny wolny termin był na 24.10 :szok:
Prywatnie? To jestem ciekawa jak to wygląda państwowo....
W sobote byliśmy na weselichu. Gabi spała grzecznie w pokoiku hotelowym a rodzice chociaż się wybawili....
No i dzień wczorajszy.... obchodziliśmy 7mą rocznice ślubu. Pierwszy raz zostawiłam małą z babcią, a my wyszliśmy sobie na kolacje...
Malutka grzecznie przespała wszystko i nawe nie zorientowała się że rodziców nie ma :tak:

Ale się rozpisałam
Zmykam gotować obiadek na jutro
 
reklama
Do góry