reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

a ja sobie chodze to w gore to w dol kaszel mnie meczy jak jasny gwint katar splywa jak tamiza spac niemoge buuu
 
reklama
Agata077 mam nadzieję, ze w końcu zasnęłaś bidulko :)

Ja znowu spać nie mogę bo mi się brzuch napina, a jak tylko moja połóweczka się przekręca i podgina kolanko, to jego dzidzia w moim brzuchu robi to samo....czyli mój brzuch wygląda jak góry świętokrzyskie;-)
Dziś mam ostatnie zajęcia ze szkoły rodzenia...hmmm...mam nadzieję, ze nie urodzę na nich :-D choć nie powiem od czwartku mam dziwne ataki skurczy, które na siłę próbuje rozchodzić bo jak siedzę bezczynnie to szlag mnie trafia:crazy:
 
UWAGA NADCHODZI WEKEND CIEKAWE ILE ZNÓW SIE ROZPAKUJE:-D:-D:-D:-D


Mam świetne doświadczenia z porodówki, :tak:.​

JA TEŻ:tak::tak::tak:


mimo to że lekarz kazał mi leże to też poszłam po truskawki :-D a co mi tam??? :-D

idz sie wkońcu rozpakuj bo zwarjuje przez te twoje truskawki;-);-);-)


Moje maleństwo dziś w nocy będzie miało tydzień ( to takie małe święto ) :-D

Miłego wekendu laseczki .
 
UWAGA NADCHODZI WEKEND CIEKAWE ILE ZNÓW SIE ROZPAKUJE:-D:-D:-D:-D
Moje maleństwo dziś w nocy będzie miało tydzień ( to takie małe święto ) :-D
Miłego wekendu laseczki .
Hello Andzia :)
To juz tydzien, jak ten czas leci :).. to jescze tylko tydzien i bedziecie razem w domu?
idz sie wkońcu rozpakuj bo zwarjuje przez te twoje truskawki;-);-);-)
Przylaczam sie do apelu :-p:-p:-p
 
hej mamuśki :):) ja tylko na chwilke...ide szybko zjeśc jakieś sniadanko a pozniej lece do szkoły na egzamin :(:(:( eh....jeszcze pogoda do niczego.... Życzę milutkiego dnia wszystkim :):):)
 
Hej kobitki :-)
U mnie pogoda w sumie bez sensu jakos tak szaro na szczescie jeszcze nie pada, ja sie szykuje i zbieram po pojazd do mojej dzidzi mam nadzieje ze wroce z wozkiem a nie bez :-D

A dajcie spokoj laski ja chce jeszcze pojesc truskawek jeszcze chcce byc 2w1 :-D


Miłego dnia :-)
 
reklama
Do góry