reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witam serdecznie :)

Niunia ja dla dzidzi spakowała:
- 3 kaftaniki
- 3 śpiochy
- 3 body
- 3 pajace
- 2 pary skarpetek
- 2 pary rękawiczek
- 10 tetry
- 1 op pieluch jednorazowych
- 1op chusteczek
- 2 czapeczki bawełniane
Hmmm... to chyba wszystko...

hmmm nie zadużo tych ubranek jak na 3 dni ??? czy mi się tylko wydaje ???

Mi właśnie K. przywiózł truskaweczki i wcinam :-) mniam, mniam
ale większą fazę mam na arbuza (też dziś kupił :tak:) tylko po nim to biegam z 50 razy do kibelka :-D:-D ale nie mogę sobie odmówć i wcinam na raz nawet 3kg :szok:

choć truskawkami też się zajadam to podzielam twoją pasję do arbuzów - dzień bez arbuza dniem straconym :) na szczęście staniały :)

hej :) ja już po egzaminie...uff... na szczęście zdałam :p:p jeszcze za tydzień mam 2 :(:( mam nadzieje że dzidzia sie nie pospieszy i da mi zaliczyć heheh :):):)

gratuluje i trzymam kciuki :) ja też za tydzień zdaje 2 egzaminy (w sumie jeden tylko składający się z części pisemnej i ustnej)


a u mnie dziś strasznie ruchliwo !!! kurcze mała mi dziś tak strasznie wariuje że ledwo mogę w miejscu siedzieć - ma trochę mało miejsca ale wciska się gdzie może - obudziła mnie tym koło 7:30 i od tej pory tylko wyginam się żeby jakoś się mieściła a mnie mniej bolało !!!


swoją drogą - jakie są metody na przyspieszenie porodu - nie chciałabym jakoś drastycznie ale nie chce rodzić po terminie lub mieć wywoływany poród ....

acha u mnie dziś przecudne słoneczko :) teraz jakiś obiadek i na spacer :)
 
reklama
Kami. aleś Ty zakręcona... chociaż fakt, na początku liscie malin, potem herbatka z lipy, szałwii aż w końcu trafiłam na kapsułki z olejem z wiesiołka, kobitki poważnie po tym rusza :-D jakich bóli dostałam wczoraj to szok, dziś pogrążyłam się w rozpaczy, bo nie mogę wziąć póki co, bo moja mama na imprezie :-( i będę mieć kłopot z Julką... ale od jutra kuracja z powrotem i jak mnie zepnie, to dziękuję :-D to zepnie :-D
Adapterku, u mnie skład identyko :-D
Maleństwo, zazdroszczę Ci słonka!!! u nas ponuro, ale zaczyna się słonko przebijać wreszcie!!!
 
Kami. aleś Ty zakręcona... chociaż fakt, na początku liscie malin, potem herbatka z lipy, szałwii aż w końcu trafiłam na kapsułki z olejem z wiesiołka, kobitki poważnie po tym rusza :-D
!

liście malin ok czytałam, herba z lipy również, ale o te "kapsułki z olejem z wiesiołka" gdzieś przeoczyłam..... co by to nie było to i tak w IE są dla mnie niedostępne :baffled::baffled::baffled:
 
Witam, u nas pada, słonca brak i zimno.
Obudziłam sie rano i mowie do meza ze mała jakas mało ruchliwa od wczoraj ,a on na to zartujesz cała noc mnie kopała. Wiecie co ja tego nie czułam sie nie obudziłam.
 
a ja wrocilam z kliniki wsciekla wszystko gotowe do porodu tylko nie ma skurczy a jak ich nie ma to nie ma tez rozwarcia stanelismy na 3 cm i dupaaa chce mi sie wyc moj M odbyl rozmowe z polozna i musi sie wziasc do pracy Wszystko mnie boli po masazu szyjki ide odespac noc i mam to w dupie wzielam nospe Polozna probuje zdobyc oxo ..
 
ja właśnie wróciłam po całym dniu wojarzy :-) byliśmy na spacerku na starówce i w smyku (kolejki jak cholera:wściekła/y: i oczywiście nikt mnie nie przepuścił )
teraz padam, kręgosłup mi zaraz pęknie:wściekła/y:
 
reklama
Kurde tak mnie odpadlo na mc donald's ze wyslalm brata :-D najdlam sie ale teraz znowu cos za mna chodzi tylko nie wiem co kurde jem jak slon :/
 
Do góry