reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
ja fasolkę uwielbiam!!! u nas jest po 15 zł :angry: ewentualnie na dużą chcicę jest mrożona z hortexu za 5 zł za pół kilo :-D ale wiadomo że nie ma to jak świeża brrrr
kurde chce mi się na słodko... aż mi język.... wiecie gdzie wchodzi ;-)

i królewnie mleko :-D
 
Zeby tylko takie :-D ze mnie sie smieja ze taniej wyszla wyprawka dla dzidzi niz moje wyzywienie :-D


ewunia - pol kilo to szkoda sobie smaka robic :-D
A ja jem delicje :p chcesz troszke????

Za to ja oprócz bitej smietany, owoców i krówek nic nie jadłam... :cool:
A teraz znowu pije tylko wodę...
I wyniki mam poprostu super (wg lekarza)
 
Ja jak nie urodze to w poniedzialek na wizyte i na KTG do szpitala :-D cholera mam wizje ze odejda mi wody gdzies w miejscu publicznym sni mi sie to od kilku dni.

adapterek- ja przed ciaza uwielbaialam bita smietane a teraz na sam widok jest mi zle
 
reklama
minutka ja mam wizję że mi odejdą, a ja się niezorientuję :szok: bo ja czasem taka blondynka jestem :-D:-D
dobra biorę się teraz za arbuza, dobrze że ostatnio staniały bo potrafiłam dawać i 50 zł jak jeszcze nie było :crazy: z torbami puści nas to dziecko:-D
 
Do góry