reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Gumisia poczekaj z ta podlaga i zapedz jego do czyszczenia w przyszlym tygodniu. Z jakiej racji jemu nalezy sie urlop a Ty moze po kolanach w domu, co? Zrelaksuj sie i badz nieugieta. Teraz to Tobie sie urlop nalezy.:tak:
 
Nie dam się:no:, on jest typowym wojskowym, mysli,że rozkazuje w jednostce to w domu tez może i wszyscy będa stali na baczność
 
Gumisia moj A tez ostatnio mial jazdy...moze dlatego za ja troche odpuscilam a on sie zachowywal jak najbardziej rozkapryszona baba w ciazy ale pokumal sie sam ze mu odwala jak przemilczalam i jak mu troche nerwy opadly to pogadalismy...
a co do podlog .... to pokaz mu brzuchol jako odpowiedz na jakies pretensje...
 
Gumisa-powiedz mu że jak ma urlop od przyszłego tygodnia to może pomyć te podłogi:-)i okna przy okazji:-Dnie wiem jaki jest twój mąż ale co do wojskowych to mam uprzedzenie.Mój M ma wujka w wojsku w Warszawie i namawiał mojego M żeby został w wojsku po służbie wojskowej ale tak bręczałam że jednak nie został:tak:a koleżanka szykuję się do szpitala dostała plamienia:tak::tak:
 
goniap- ja mojemu A tez czasami mowie ze zachowuje sie jak baba w ciazy albo ksiezniczka podczas okresu :-D a tak powaznie to ciazko czasami dotrzec do facetow moze faktycznie ciaza zle na nich dziala???

Laski a tak całkiem serioo to Ewunia jakos milczy dziwnie czyzby te specyfiki ja ruszyly????????
 
Adapterku ja mam termin na 12 albo 18 ale jak tak dalej pojdzie to sie przepisze do lipcowek:-):-)

Petronela, ja tez poprałam duzo wcześniej poprasowałam ,do szafy nakryłam prześcieradełkiem coby sie nie kurzylo, otwieram szafke cojakis czas i ciagle pieknie pachna ubranka :tak:
ej a gdzie Ewcia, ???? moze jej wiesiołek pomógł??:szok:










Tacjanko, cholero, ale byś się mnie pozbyła :-D jeszcze jestem, ale coś się ruszyło, bo mam dosyć bolesne skurcze, wcześniej takich nie miałam... na razie brzuszek się stawia, czuję wzmożone ruchy małej... ale liczę że w każdej chwili coś się ruszy... a na razie jestem dobrej myśli...

Minutka, aleś ty rozpustnica :-D truskaweczki... mniam, jak sobie pomyślę ze mam nie jeść truskawek to odechciewa mi się rodzić :-D umrę bez nich... a wtedy Ty mnie będziesz drażnić :-D:-D
 
No ja tez srednio widze zycie po porodzie bez truskaweczek a zwlaszcza ze z dnia na dzien sa coraz lepsze mniam mniam dzis kupilam 2 kg i juz prawe nie mam :-D musimy jesc na zapas :-D
 
Ja tak zrobiłam z Julką przejadłam się i miziałam kibelek :-D a potem coś zabolało i 10 dni szpitala... Minutko, szalejmy, ale z umiarem :-D:tak:

pamiętajcie, że w niedzielę wszystkie sklepy zamknięte!!!
 
reklama
Mi właśnie K. przywiózł truskaweczki i wcinam :-) mniam, mniam
ale większą fazę mam na arbuza (też dziś kupił :tak:) tylko po nim to biegam z 50 razy do kibelka :-D:-D ale nie mogę sobie odmówć i wcinam na raz nawet 3kg :szok:
 
Do góry