reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Śliczna dziś pogoda , tylko już zaczynają muchy wlatywać i jakieś małe robaczki , naganiałam sie już ich dzisiaj po całym mieszkanku:sorry::sorry:

U nas też dziś ładnie było i muchy zaczęły się pojawiać, ale ja biegać za nimi nie muszę, bo zajmuje się tym nasza kociczka:tak: A przy tych jej łowach, to ja mam śmiechu co nie miara:-D:-D:-D

No i jestem z siebie dumna, bo wreszcie zabrałam się za kompletowanie torby szpitalnej - a mianowicie kupiłam koszulkę do rodzenia (jak się nie zniszczy za bardzo, to i do karmienia się nada;-)) i nowe śliczne kapciuszki:laugh2:. I jeszcze takie małe co nieco na jakąś sesyjkę zdjęciową z brzuniem:-p Jak się odbędzie i wyjdzie coś ładnego, to się oczywiście pochwalę:tak:
 
..:: Witam serdecznie. Jestem poczatkujaca forumowiczka ;-). Czekamy na dzidziusia, termin mam wlasnie na 18-go czerwca. Pozdrawiam wszystkie mamy :-) ::..

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kurcze dziewczyny ja rozumiem ze majowki sie rozdwajaja ale spokojnie nie straszcie mnie :)Ja staram sie nie myslec o zblizajacym sie porodzie chociaz z drugiej strony juz chcialabym miec to za soba Jest dzien ze gory moge przenosic a tak jak dzis nie mam sily noga ruszyc nic mi sie niechce ciagle boli mnie gora brzucha chyba skora sie naciaga bo nic nie pomaga ;(

bylismy z nasza ksiezniczka dzis u weterynarza zaszczepiona zbadana i zmienili jej karme 50 funtow mniej w kieszeni :) za 2 tyg powtorka z rozrywki najbardziej mnie martwi ubezpieczenie dla niej jest obowiazkowe tylko ktore wybrac o to jest pytanie :)
 
Witam wszystkie brzuchatki wieczorową porą:-),także nowe mamusie,
ja mam termin według OM na 19 czerwca także blisko nowych mamusiek,ale mój mały ma chyba ADHD i jak doczeka końca maja to będzie super:szok::-D.

U mnie dziś piękna pogoda,poprałam rzeczy dla maluszka dziś jasne, jutro kolorowe, później prasowanie-moje ulubione zajęcie:-D, mały daje mi popalić-ruchów nie liczę, bo On wykonuje ok 10 na godzinę:szok::-), w przeciwieństwie do Miska, z nim byłam kilka razy na ktg,bo nie ruszał się prawie wcale:baffled:.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku:-)
 
Kamireszel - ja już wiem o co chodzi z tą wyprawką, w PL to się nazywa "cegiełka". Po prostu dla siebie po jednej rzeczy a reszta na rzecz szpitala ;-)
 
Mojemu malemu chyba tez nie za bardzo wygodnie w brzuchu, bo kopie mnie, gdzie popadnie, nie ma litosci:confused2:.
Ja rowniez jak agata z jednej strony chcialabym miec juz porod za soba a z drugiej zaczelam sie troche bac.... Szkoda, ze te dzieciaki nie moga tak bezbolesnie wyskakiwac z brzucha jak sie do niego dostaly:tak::-D A najbardziej chcialabym, by moj maz sobie ponosil brzuch z dzieckiem i urodzil za mnie. Gdyby to bylo mozliwe, to nie mialabym oporow miec jeszcze z 5 dzidzusiow:tak::laugh2:
 
reklama
Do góry