reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witajcie

Serenity witaj ja mam termin 18 ;)

Wiecie co nie wiem , czy to hormony czy co , ale byla ua mnie mama i jaks az mam wyrzuty sumienia, ze chwilami az taka wredna bylam, Wszystko mnie wkurzalo, ze nie tak siedzi, ze nic nie mowi, no az czuje sie winna, chociaz bylo fajnie ze bo ogladalysmy ubranka dla Niunia i mamie sie to spodobalo :tak:
a i na recepcie gin, nie wpisal ze choroba przewlekła, wiec zadna znizka na pasi nie przysluguje !!
:crazy:








 
reklama
Tricolor to chodzi o porzadek lista moze liczyc nawet 1000 osob ale czy to ma sens potem jak bedziemy rodzic trzeba bedzie przekopywa kilkanascie stron aby wprowadzic dane a z drugiej strony poznikay dziewczyny ktore byy zadomowione troska i chec dowiedzenia sie co u nich slychac....Troszke nie ladnie jak znika sie bez powodu rozumiem ze brak weny ale jezeli nawet ktos tylko podczytuje to wystarczy napisac jestem wszystko ok

Ewunia tak prosze o dane na priv takie jak sa zawarte w liscie czerwcowek
 
a ja torbe postawilam sobie kolo lozka, i od tygodnia wrzucam do niej co mi w rece wpadnie czy kupie.
Brakuje mi jeszcze w niej kosmetykow dla Malej i mamy i ubranek, kocykow. Ja jestem w miare spakowana, brakuje kwasnych cukierkow (zalecenie poloznej), czegos do pochrupania i owocow :laugh2: :cool2:

A te cukierki to niby po co ? A mamcie masz kkochaną , ja jak pomysle o praniu i prasowaniu tego wszystkiego ( mam 50 pieluch) to już sie złoszcze :confused2::confused2::confused2:

hehehehehe:-)
Jakbym spakowała to co faktycznie sobie tu życza to miała bym walize jak na tygodniowy urlop doo PL. :tak::-)

A to może po porodzie fundują urlop wypoczynkowy i po to ci to wszystko , lepiej kochana spakuj co kazali:-p:-p:-p:-p:-p:-p

Śliczna dziś pogoda , tylko już zaczynają muchy wlatywać i jakieś małe robaczki , naganiałam sie już ich dzisiaj po całym mieszkanku:sorry::sorry:
 
Tricolor to chodzi o porzadek lista moze liczyc nawet 1000 osob ale czy to ma sens potem jak bedziemy rodzic trzeba bedzie przekopywa kilkanascie stron aby wprowadzic dane a z drugiej strony poznikay dziewczyny ktore byy zadomowione troska i chec dowiedzenia sie co u nich slychac....Troszke nie ladnie jak znika sie bez powodu rozumiem ze brak weny ale jezeli nawet ktos tylko podczytuje to wystarczy napisac jestem wszystko ok

Ja to z tych co podczytuje i nie klikam. Ostatnio kompletnie nie mam natchnienia. Ale u nas wszystko oki :-):-):-)
Buziaczki dziewczynki i brzuchalki ;-)
 
Tricolor to chodzi o porzadek lista moze liczyc nawet 1000 osob ale czy to ma sens potem jak bedziemy rodzic trzeba bedzie przekopywa kilkanascie stron aby wprowadzic dane a z drugiej strony poznikay dziewczyny ktore byy zadomowione troska i chec dowiedzenia sie co u nich slychac....Troszke nie ladnie jak znika sie bez powodu rozumiem ze brak weny ale jezeli nawet ktos tylko podczytuje to wystarczy napisac jestem wszystko ok

Aha, no to juz wszystko jasne :-) Myślalam po prostu, że macie obowiazek rozliczania się czy cos takiego z jakaś wyższą "władzą" na forum :-)
 
Serenity- Witaj =)

Wczoraj odwiedziłam okuliste bo bylo podejrzenie ze przez wade wzroku ktora mam bede musiala miec cc. Na szczescie okazalo sie ze moge urodzic normalnie :)) KAMIEN Z SERCA :))
Ostatnio po nocach mam wizje przedwczesnego porodu... ;( czy wy tez tak macie???
Czy poprostu mam tak bo wszystkie brzuchatki z mojego otoczenia juz urodzily???
Miłego wieczorku :*
 
Serenity- Witaj =)

Wczoraj odwiedziłam okuliste bo bylo podejrzenie ze przez wade wzroku ktora mam bede musiala miec cc. Na szczescie okazalo sie ze moge urodzic normalnie :)) KAMIEN Z SERCA :))
Ostatnio po nocach mam wizje przedwczesnego porodu... ;( czy wy tez tak macie???
Czy poprostu mam tak bo wszystkie brzuchatki z mojego otoczenia juz urodzily???
Miłego wieczorku :*

Ja tez tak mam,juz prawie skonczylam pakowac siebie i mala do szpitala,a teraz przesladuje mnie mysl co bedzie jesli,wszystko zacznie sie nagle,a co gorzej akcja bedzie szybka,a moj maz bedzie w pracy a ja nie bede miala z kims zostawic malej,:szok:
Tez jakos wydaje mi sie ze nie dotrwam do konca ciazy,ale z Viki tez tak mialam,a w koncu musieli jej pomoc wyjsc z brzusia,tak sie zadomowila:-D:-D:-D
 
Też mam takie wizje, że poród zacznie się jak będę sama, albo, ,że urodzę gdzieś w parku albo w sklepie... Nie wiem o co chodzi, to moja pierwsza ciąża więc nie mam jeszcze doświadczenia boję się, że nie rozpoznam początku porodu, albo przegapię coś ważnego. Ostatnio mam wrażenie, że coś mi się sączy kiedy się zaśmieje, kichnę albo zakaszle mam nadzieję, że to mocz a nie wody płodowe, czy powinnam iść do lekarza???
 
reklama
Minutka porody raczej nie sa takie blyskawiczne:-D:-DNapewno bedziesz miala dosyc czasu aby sobie wszystko zorganizowac.Co do tego saczenia,to wiele dziewczyn tutaj tak ma ja tez,przy gwaltowniejszych ruchach niestety musze uwazac:-)dzidzia naciska,i na siku biegamy czesciej,a przy okazji cos tam polatuje,wody plodowe chyba sa bezwonne i bezbarwne ,wiec zobacz usiebie ale napewno wszystko jest okay:-)
 
Do góry