reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

ja wyczuwam nutke zazdrości w słowach twojego M ale to dobrze nie martw sie kazdy facet powinien byc odrog=binke zazdrosny o nas :D


a ja ide polezec moja najmłodsza pociecha w szkole dzis pierwszy dzien a meżulek robi szafe do wiktora pokoju :D
 
reklama
gratuluje coreczki;
ja tak bardzo chcialam wiedziec, a moja dzidzunia zrobila mi na zlosc.Moze nastepnym razem pod koniec lutego sie ujawni i wtedy na zakupy!!! :)

Przez caly weekend przelezalam plackiem. grypa. goraczka, kaszel, katar, urwanie glowy, dzisiaj juz lepiej. no i oczywiscie musialam isc do pracy.

Rutinoscorbin, wapno, chrronochinaldin, dalej bioore a i flegamine.

pozdarwiam i zdrowka zycze

a ile ludzi w aptekach... epidemia jakas brrrr:cool::cool::cool:
 
Witam

Bylam dzis na wizycie u midwife :-)
Oczywiscie nic wiecej jak mierzenie cisnienia (120/60), badanie moczu (wyniki dobre), sluchanie serduszka (przecudnie moglabym sluchac non stop :tak:), zmierzyla mi brzuszek od pepka w dol. Pytala czy czuje dzidziusia, czy kopie, jak czesro doczuwam i czy szystko w porzadku, ustalila nowa wizyte na 16 marca i poszlismy do domku ;-)
W srode USG :-) Jakies ponoc porzadne :-) Juz nie moge sie doczekac :tak:

Moj maz tez rozpiszcza :-) Wczesniej na wizyty nie chodzil bo w tym czasie byl w pracy. Dzis byl pierwszy raz :-)

Martusia - Obydwoje stwieldzilismy, ze chcemy tylko 3 dzieci. Wazektomie zaproponowal On i tak naprawde ma racje. Dlaczego mam sie faszerowac chemia przez jakies 25 lat jak u Niego to tylko sprawa 30 minutek a i finansowo wychodzi najtaniej. Wazektomia nie ma skutkow ubocznych, nie wplywa na funkcje seksualne, na czynnosc hormonow i nie wplywa negatywnie na ogolny stan zdrowia. Problem pojawia sie gdyby chcial na nowo udroznic nasieniowody co ma tylko 30% skutecznosci. Jednak tak jak mowilam jestesmy zdecydowani tylko na trojeczke oraz wiele lat sexu bez obaw ;-)
Dobrze pomyslane :tak:
Ja nie wie co bedzie za kilka lat i czy czasem po trzech latach znow nam sie bobaska nie zachce ;-) Wiec taka decyzja nie wchodzi u nas w gre.
Sandrusia miala byc jedynaczka a po trzech latach stweirdzilismy ze przydaloby jej sie rodzenstwo dlatego nie chce podejmowac tak waznych decyzji ;-)
Ja po porodzie mam zamiar znow wstrzepic sobie implant antykoncepcyjny. 3 lata z glowy :-)

Zielona2909 wspolczuje z powodu uspienia ukochanej suczki :-(
Jak chodzilam z Sandra w ciazy tez przezylam strate moich 2 kochanych pieskow. Stare byly, zachorowly i takze trzebabylo uspic.

angelika gratuluje coreczki :tak:

aga29 zdroweczka :tak:
 
Dzień dobry wszystkim :-)

Ja dopiero wstałam , więc póki co próbuje sie obudzić przy kawce z mleczkiem mniam uwielbiam kawusie...ale jak sobie przypomne pierwsze trzy miesiące jak mnie odrzuciło od kawy jeden Pan Bóg wie co ja przechodziłam jak źle się czułam jak nie mogłam chociaż jednej kawusi sie napić widziałam podwujnie ciagle bolała mnie głowa ale na szczeście już to przeszło i teraz jak najbardziej moge się delektować kawą.
Nudzi mi sie okrutnie w domku....mój małżónek pracuje na zachodzie, dzieci wyjechały na ferie zimowe do tesciowej w domu powiało ciszą i pustką a ja nie umiem sie odnaleźć w tym pustym domku....ech....
Ale za godzinke zbiore sie i jestem umówiona z fryzjerką....więć napewno hmorek sie polepszy.
U nas odwilż , masakra ile wody na dworze ale ma to też swoje dobre strony nie nie musze skrobac szyb w aucie hura..!!!!
Ja ogólnie czuje sie swietnie bo wszelkie objawy ciazy jakie miałam poszły w niepamiec uffff i teraz gdyby nie powiekszajacy sie brzusio pewnie nie odczuwałabym ze jestem w ciazy.
Życze wszystkim milusiego dnia .....trzymajcie sie wszystkie cieplutko!!!!
 
Witajcie dziewczyny, czytając Wasze posty widzę, że niemalże każda z Was czuje ruchy swojego maleństwa :-(. Ja zaczynam 19 tydzień i nic :-(. Nawet brzucha nie mam ani troche - wciąż mieszczę się w swoje spodnie sprzed ciąży. Z dzidziusiem wszystko ok, rośnie, ma jakies 16 cm, waży 200 g. Jednak na żadnym z usg się nie ruszał, pani doktor mówił, że najwyraźniej ciągle spi. Ale ja sobie wkręcam, że na pewno jest coś nie tak. Że się nie rusza, że ja go nie czuję :szok:. Czy jest to możliwe nie czuć jeszcze dziecka w 19 tygodniu????
 
petrolela- spokojnie ja mysle ze nic złego sie niedzieje a pamietaj że kazda ciaza jest inna i nie mozna porównywac ze jedne czuja ruchy a ty nie.
A to twoja ierwsza ciąża? Ja w pierwszej ciazy ruchy czułam dopiero w 23 tc i było wszystko ok teraz jest inaczej bo jest to moja trzecia ciaza i ruchy czułam juz w 18 tc a w poprzedniej ciazy a była ona bliźniacza czułam ruchy w 21tc wiec jak sama widzisz kazda ciaza jest inna i nie martw sie na zapas.
A jesli chodzi o to ze brzuszka nie masz jeszcze to poczekaj jak mozesz sie zdziwic za miesiac jak nagle dostaniesz duzego brzusia, moje kolezanka tak miała przez prawie 6 miesiacy płaska a potem jak ja wywaliło i w sekundzie przestała sie miescic we wszystko co ma.
Wiec nie martw sie mysl pozytywnie a napewno wszystko bedzie ok skoro lekarz który robił usg mówił ze wszystko dobrze to napewno tak jest.
Trzymaj sie ciepło i głowa do góry jak bedziesz sie smutac to dzidzius tez bedzie smutny....:-)
 
Hej dziewczyny

No i mnie wzieło:baffled: staralam sie byc twarda i walczylam pare dni ale niestety przeziebienie bylo silniejsze i dzisiaj to juz wymiekam.
Czuje sie okropnie stan podgoraczkowy cieknacy katar lzawiace oczy i duszacy kaszel :-(
W czwartek bylam u mojego gin. Czekalam na korytarzy w kolejce 3 godz tyle bylo ludzi. Masakra. Ale najwazniejsze ze z dzidzia wszystko ok. I lekrza zadowolony z tego jak mi ladnie brzusio rosnie mimo ze na wadze bez zmian. I znowu badanie krwi i moczu do zrobienia. Ale to dobrze bo sama jestem juz ciekawa czy wszystko jest wporzadku.
Najbardziej ucieszyłam sie z wyznaczonego terminu USG. Ide juz jutro!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Juz się nie moge doczekać . Wkoncu może dowiemy sie czy to chlopiec czy dziewczynka. Jak oczywiscie dzidzia zechce sie pochwalic co ma miedzy nozkami. Bylo by super bo jutro jest dzien babci i moj tato ma urodziny wiec to byl by mimy prezent.
 
reklama
No ja wstalam o 8.00 :wściekła/y: bo obudzil mnie telefon. Koleżanka ma synka w wieku przedszkolnym i daje mu komórke do zabawy, a ze jestem pierwsza na liscie kontaktów to młody zawsze wykręca do mnie :baffled:
Mojego męza tez nie ma w domu. Strasznie sie meczyłam z zasnieciem. Połozylam sie do łóżka ok 3.00, a zasbnelam gdzieś ok 4.00. No i jeszcze mialam 2 pobódki na siusiu :baffled: Okropna nocka. I pomyslec, że teraz tak co tydzień bedę miala.
Spacerek z pieskiem w deszczu zaliczony teraz spadam do sąsiadki na zbozówkę :-)
 
Do góry