reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Mój mężulek też sprawuje się wzorcowo,dba, pielęgnuje, rozpieszcza i na wszystkie badania zemną chodzi. W weekend udało mu poczuć ruchy dziecka, położył rękę na brzuszku i w tym momencie zabulgotało i dzidzia się przesunęła w inne miejsce. Mówi ze to takie dziwne uczucie, bardzo go zaskoczyło.
Co do piesków ja tez niespodziewanie parę lat temu straciłam moja ukochana pięcioletnia suczkę. wyszła na spacer z moim bratem i jak nigdy uciekła mu i wpakowała się prosto pod TIR a.Też nie zdarzyłam się z nią pożegnać,byłam wtedy w pracy. Płakałam dużo i choć to może niedorzeczne ale parę dni chodziłam w żałobie.
Zielona współczuję Ci
Angelika gratulacje
 
reklama
Angelika Gratulacje!!

A ja znow chora:wściekła/y:. Tym razem mam grype i jestem uziemiona na caly tydzien w domu, niedlugo moj pracodawca tez pewnie sie wkurzy jak co dwa miesiace bede chorowala. Wkurza mnie to i tyle:wściekła/y:. Ja mam wizyte u gina w czwartek i albo dowiem sie wowczas, kto ta u mnie pomieszkuje, albo w poniedzialek na 4d, tez jestem ciekawa i zazdroszcze tym, ktore juz wiedza:tak:
 
Mój mężulek też chodzi ze mną na każdą wizytę muszę powiedzieć, ze to bardzo dużo dla mnie znaczy jakbym szła sama to chyba umarła ze strachy czy z dzidzią wszystko w porządku zawsze przed każdą wizytą mam takiego cykora a jak on jest ze mną to jakoś nie denerwuję się tak zawsze mnie wspiera i uspokaja.
Angelika ja również gratuluję córeczki :-)
 
a u mnie pada śnieg takie wielkie płaty że szok i sie utrzymuje to kolejny szok niech pada tak mi sie chce porobić aniołki w śniegu :D


mój mąz też mnie rozpieszcza wizyty zalicza :) zakupy dźwiga nie pozwala sptrzątać goni dzieci do porzadku ale mam labe :D
 
Witam!!

U nas dopiero 8 rano wiec dopiero wstalysmy z mala,snieg znow sypie wiec znow nie pojdziemy chyba na spacerek,naprawde juz dosyc mam tego siedzenia w domu,nie moge sie juz wiosny doczekac.
Dalej sporadycznie mecza mnie mdlosci,moze to zalezy od tego co zjem,a wczoraj troszke poszalalam bo bylismy u siostry na urodzinach i poprobowalam tegop i owego.
Maluszek w brzuszku tez szaleje,ale to dobrze przynajmniej wiem ze ma sie dobrze.
Jutro idziemy na wizyte kontrolna i na omowienie badan usg,bo tak naprawde to nic sie ostatnio nie dowiedzialam od techniczki ktora powiedziala tylko ze wszystko wyglada okay i ze bedzie ziewuszka,wiec jutro powinnam sie dowiedziec calej reszty.

Angelika gratuluje corci

Ide zrobic dla mnie i Viki jakies sniadanko.Pa.
 
Hello Girls!
Wczoraj w końcu poczułam moje maleństwo, nareszcie bo mój Tomek już nie mógł wytrzymać tego stałego narzekania!Dziwne uczucie, jakbym połknęła jakiegoś małego kocurka:-D a brzuch jaki mi wyskoczył, muszę wkleić fotkę. Pozdrawiam czerwcóweczki!!!
 
Uff na nic nie mam czasu dzisiaj. Poniedzialek zaczal sie tak ze bede miala chyba pracy na tydzien :( bez przerw.

Angelika - gratuluje CORCI :)

Co do pieska to ja strailam ich tyle jak bylam mala ze szkoda mowic- moja ukochana mala ruda Brydzie zabil samochod na moich oczach i nawet sie nie zatrzymal a na pewno slyszal moj krzyk. Od tamtej pory nie miala pieska:-(

Co do mezusia i badan to moj byl na wszystkich bo ustawialisy je wg jego godzin pracy- jutro niestety nie bedzie mogl byc ze na w szpitalu. Nie bede jutro miala robionego USG tylko dopiero mnie umowia, wiec dlatego ze sytuacja w pracy u niego nie ciekawa powiedzial ze woli sie zwolnic na zdjecia z dzidzusiem. Strasznie sie zezloszcze jezeli zrobia mi jednak to USG jutro. Oczywiscie bede sie cieszyla ze zobacze dzidzie ale wie ze jemu tez na tym zalezy.
 
Dzis wlasnie bylismy na USG:
Potwierdzily sie moja przypuszczenia i odczucia od pierwszego dnia ciazy :)
Nawet kiedy Pani Doktor w grudniu mowila, ze to moze byc chlopczyk ja tam wiedzialam, ze to bedzie dziewczynka :)
Tak wiec wszystkie rozowe ciuszki trzymajcie sie - NADCHODZE ;-)

GRATULACJE !!!:-)

Dziewczyny widzę, że naprawde szczęściary z nas i mamy wyjatkowych facetów. Z opowiadań moich kolezanek wiem, że ich faceci nie za bardzo interesowali się wizytami u gina. Doceniajmy co mamy, a mamy naprawdę skarby, a nie zwyczajnych facetów :-)

Przypomniała mi sie ostatnia wizyta u gina. Najpierw mam badanie ginekologiczne "sam na sam" z moim lekarzem ( maz siedzi w tym samym pomieszczeniu, słyszy rozmowe, ale nie widzi jak siedze na fotelu ), a potem przechodze na badanie USG no i wtedy wołam męza. Nigdy nic nie mówil, a ostatnio juz przy biurku jak siedzieliśmy w trójkę zaczał sie głupkowato podśmiechiwać. Pytam o co mu chodzi, a on na to " no bo sie zastanawiam jak to jest, że przede mna wstydzisz sie rozebrać, a przed panem doktorem to bez oporów ". Ale mi głupio było. Taki tekst przy lekarzu. W życiu na lekarza nie patrzyłam jak na mężczyznę, a mój mąz jak widać podszedł do tego inaczej :-)
 
reklama
Tricolor- dobre! Raczej nie patrz na niego jak na meszczyzne bo juz nigy na baania nie pojdziesz. A moge zapytac do jakiego lekarza chodzisz bo zauwazylam ze z Poznania jestes a wlasnie tam przeniusl sie spowtrotem moj kochany lekarz z ublina.
 
Do góry