reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Miłego dnia dziewczyny :-) ja sie dzisiaj przeprosiłam z tymi witaminami które przedwczoraj wrzuciłam do szafki bo czuje sie coraz fatalniej :baffled: Z jednej strony to fajnie, bo wiem, że cos się dzieje, dzidzia się rozwija, ciągle dochodza mi nowe objawy, ale z drugiej strony to umyje naczynia i czuje sie jakbym maraton przebiegła....Masakra...Najgorzej jest rano:dry: później sie troche rozkręcam. W szwecji niestety nie ma zakazu pracy w nocy dla kobiet w ciąży a ja właśnie pracuję na nocną zmianę :-(, na szczęście przeszłam na 75% etatu jakis czas temu więc nie pracuję dużo ale i tak w kość dostaję...tak po 24:00 już w ogóle nie pamiętam jak sie nazywam :-D
 
Cześć Dziewczynki!
Od razu widać, że weekend przyszedł, bo 11.00 godzina, a na forum nie ma co czytać;-) - widać, że nie siedzicie w pracy przed komputerami, tylko macie inne zajęcia w ten sobotni poranek:-)
Patti forum lipcówek już prężnie działa i to od pewnego czasu - kiedyś przypadkiem na nie trafiłam i dziewczyny miały już nabazgrane 11 stron:szok: Także muszę Cię zmartwić, ale już nie jesteśmy najmłodszymi Mamuśkami:-(
Pozdrawiam wszystkie i życzę udanego i słonecznego dnia:-)
 
Dzien dobry dziewczynki! A ja jak zwykle dopiero wstalam no ale u nas dopiero po 7.Dzisiaj sie nam imprezka szykuje,trzeba bedzie troszke poszalec zanim brzuszek daje :tak:ale i tak idziemy z malutka to za duzo nie damy rady.Niewiem dziewczyny jak wy ale ja jakos w nocy spac nie moge a w dzien jestem ciagle spiaca:happy2:Mala M z tym zmeczeniem to juz chyba normalka dla nas wszystkich,aby do przodu:confused:wspolczuje Ci z ta praca na nocke ja tez tak pracowalam 3 lata koszmar to ciagle zmeczenie a jeszcze teraz podwojne Pozdrawiam Was wszystkie goraco i cudownego dnia:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Cześć ! Jestem Eliza i jest to moja pierwsza ciąża. Też jestem początkująca. O babyboom dowiedziałam się od mojej koleżanki.
 
cześć kobitki, bardzo mi się miło zrobiło jak zobaczyłam , że ktoś o mnie pyta, padł mi internet w domu teraz korzystam z cudzego laptopa, jutro jade do teściów i stamtąd na pewno napiszę.
Przechodząc do meritum serduszko bije, fasolka ma dopiero 6 tygodni i 3 dni wg usg, crl 7,3. lekarka pomyliła się o 2 tygodnie! jutro zmienię sobie suwaczek i na pewno zmienię też lekarkę! jestem bardzo szczęśliwa i mam nadzieję na przespaną noc.
 
Hej dziewczyny, dzięki że rozwiałyście moje obawy co do przesądu o obcinaniu włosów. Byłam dziś u fryzjera i zrobiłam się na bóstwo nawet mąż powiedział, że ś:-)licznie mi w tych krótkich włosach i od razu jest mi lepiej. Jeszcze raz wielkie dzięki:)
 
króliczku no to świetne wiadomości, cieszę się razem z Tobą:tak: Słuszna decyzja ze zmianą lekarki:tak:

MałaM współczuję Ci tych nocek bidulo:sorry2:

No i super vibovitka

eliza_s witaj:-)
 
reklama
Witam moje kochane Mamuski ja dzis wstalam o 11.45 ale tyle mialam do zrobienia ze ciezko mi bylo usiasc do laptopa...Malutko napisalyscie...pewnie bez moich bazgrolow weny nie ma co???(zartuje...:-D)A tak poza tym w Londynie pogoda pod psem moj R jeszcze w pracy...,w piekarniku piecze mi sie kugiel...i tak marudnie mi dzien leci...Jutro pewnie bedzie powtorka z rozrywki...Pewnie nie bedziecie za mna tesknic ani troszke ale wpadne na chwilke zobaczyc cio tam...:happy2:.Pozdrawiam Was Kochane i mocno caluje...wypoczywajcie ile wlezie...:tak:
 
Do góry