reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Dominika coś wiem na temat opieki na wyspach bo mieszkam w ie
Czyli wiesz o czy mowie. Bylam tez na USG prywatnie w 7 tyg, bo tu na NHS zrobia mi dopiero kolo 13-14 tygodnia jak dobrze pojdzie. A ja chcialam wiedziec wczesniej, ze wszystko jest tam gdzie powinno i ze dzidzia ma sie dobrze.
Wizyte z polozna mam na 18 listopada to pewnie badanie krwi tez mi dopiero wtedy zrobia.
 
reklama
Dominika ja ze względu na wcześniejsze poronienia miałam usg w szpitalu w 8 tyg, ale tak to robią dopiero około 18 tyg
Teraz własnie kolejne usg mam mieć 18 tyg czyli 8 stycznia
Narazie nie miałam robionych badań, teraz chcę iść znowu do GP aby zlecił mi badanie krwi i moczu bo ja czuję się bardzo słaba i chcę sprawdzić czy wszystko jest ok czy czasem nie mam jakiś braków albo co
Choć przed ciąża wyniki miałam super bo porobiłam mnustwo badań więc może to ciąża i maleństwo wyciska ze mnie wszystkie soki
Przyznam jednak że to mnie bardzo męczy bo nie mam na nic siły a mam już małego szkraba w domu, który wymaga opieki i zainteresowania a ja czasem to bym mogła przeleżeć cały dzień
 
dilajla, a moze brak zelaza?? Ja mialam tez ten problem i kupilam sobie zelazo dla ciezarnych bo ono nie wchodzi w sklad witaminek. Nazywaja sie Floradix i zmeczenie, bole glowy, ospalosc przeszla mi po jakims tygodniu od zazywania .
Naprawde pomocne i nieszkodliwe.
prodpic_floradix_tabs_191x191.jpg

Biore 2 tabletki dziennie. Stosowalam je tez podczas pierwszej ciazy i po porodzie bo polozna mi je polecila. Szybko sie wchlaniaja w organizm i nie powoduja zatwardzenia jak inne suplementy zelaza. ;-)
 
Dilajla my wszystkie sie tak czujemy wiec to chyba normalne.
A skierowanie na badania krwi etc dostajesz od GP czy robia Ci to jak zaprosza Cie do szpitala? Ja nie chodze do GP tylko do Medicusa i tam mi nic nie mowili o badaniach krwi tylko list referencyjny zostawili mi do szpitala.yslala ze to mi w szpitalu zrobia.

Dominika a gzie mozna dostac dopplera i czy barzo drogie to jest? Tak przynajmniej bym sie uspokoila troche bo tydzien trwa jak miesiac a miesiac jak rok w oczekiwaniu na USG.
 
Gp kieruje do szpitala i tam robia wszystkie badania a pozniej wizyty u poloznej. Doppler dostalismy na ebay-u za 60 funtow, wiem ze sa tansze a i mozna tez wypozyczyc na miesiac lub dwa.

BT200_LCD.jpg
 
super musi byc takie urzadzenie...:-)zeby jeszcze plec zdradzalo...tzn mnie to nie robi najmniejszej roznicy co bedzie byle zdrowe ale fajnie by bylo juz wiedziec a tu masz...czekaj do 21 tyg(chyba mam racje???)
 
Czesc anwisniewska! Witamy w czerwcowkach.

Musze sie wam pochwalic. Wlasnie dostalam zaproszenie ze szpitala na badania itd. Zgadnijcie na kiedy.... 20 Stycznia 2009. Przeciez gdyby nie ta Polska przychodnia to ja bym cholery dostala czekajac na USG do 20 Stycznia. PARANOJA:wściekła/y:.
 
reklama
Dominika świetne to urządzenie, fajnie, że możesz słyszeć swoje maleństwo:tak:

isia22 tak, płeć można rozpoznać już w połowie ciąży:tak: ale moja mała robiła nam psikusa i nie pokazała pipki aż do 31 tyg:-)

anwisniewska witaj:-)
 
Do góry