reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Czesc anwisniewska! Witamy w czerwcowkach.

Musze sie wam pochwalic. Wlasnie dostalam zaproszenie ze szpitala na badania itd. Zgadnijcie na kiedy.... 20 Stycznia 2009. Przeciez gdyby nie ta Polska przychodnia to ja bym cholery dostala czekajac na USG do 20 Stycznia. PARANOJA:wściekła/y:.

UUUUU ........ to naprawde pozny termin na badania....:no:

Anwiśniewska - witaj :)
 
reklama
Dziewuszki, czy Wy też się dziś tak fatalnie czujecie?

Ja wczoraj miałam tyle energii, że mogłam góry przenosić i nawet mdłości mi odpuściły. A dziś totalny spadek formy - nic mi się nie chce i znów muszę się trzymać z dala od kuchni i gotowania, bo inaczej:baffled: - jednym słowem mam dość dzisiejszego dnia:-(

Anwiśniewska witaj wśród nas :-)
 
A ja myslalam ze to tylko ja czuje sie tak fatalnie tez podejrzewam ze mi brakuje zelaza albo czegos innego.Ciagle jestem zmeczona i tylko bym spala i spala,robilam juz badanie krwi i moczu ale na wizyte musze czekac az 2 t.Chyba pojde wczesniej i powiem ze sie fatalnie czuje.A tu jak dilajla mowi trzeba sie zajac jeszcze szkrabem a moj ma 14 m. to wiecie co to znaczy....I jeszcze cos dziwnego jak swieci slonce spie na stojacoa gdy pochmurno czuje sie lepiej,dziwne....Ale chyba wszystkie czyjemy sie podobnie,najwazniejsze zeby maluszki byly zdrowe.
 
Hej laski ale widzę że wpisujecie się na ten forum w niesamowitym tempie. Co do sampoczucia to też mam tak że raz lepiej, raz gorzej. Ale o godzinie 20:30 to makabra bo tak mnie dziennie spanie bierze, a zawsze siedziałam sobie do 24:00 albo nawet do 1:00 rano. Okropnie się też szybko męczę także niestety organizm reaguje w inny sposób niż przed ciążą no ale co zrobić. Pozdrawiam was wszystkich!!!!!!!!
 
Dziewczynki, ja juz zasypiam.
Moja krolewna juz spi, maz wroci pozno z pracy, wiec nic tylko sie klasc spac.
Buziaki i do jutra. ;-)


A tak ogolnie to super to forum, naprawde ciesze sie, ze tu trafilam.:tak:
 
A mój mężuś miał dzisiaj jakąś imprezkę firmową, wrócił lekko bełkotliwy i od razu poszedł spać:baffled: Ale za karę jutro idzie na 6 rano do pracy hehe:cool2:

Dobrej nocki kochane:-)
 
Dziewczyny, czy zdajecie sobie sprawe z tego, ze jeszcze kilka dni i nie bedziemy najmlodszym forum w Przyszlych Mamusiach. Pewnie lada dzien dojdzie juz Lipiec. :tak:
 
Witam serdecznie wszystkie mamuśki:-) Dziewuszki, muszę się Wam pochwalić- wczoraj piekłam ciasteczka wg przepisu dilajli i wyszły cuuudne:-):-):-), dzięki za przepis:tak:mój małżonek zjadł mi prawie wszystkie:wściekła/y:, więc muszę dziś piec od nowa:-D A wszystkim mamuśkom polecam "ciążowe ciasteczka" na poprawę humoru;-)
 
reklama
Cześć dziewczynki:-)

Ja już wysprzątałam mieszkanko. Ufffff dobrze ze już z tym koniec. Teraz lece z moją pociechą na zakupy .

Króliczku HOP HOP , jak po USG ??????

Miłego weekendu Wam życzę.
 
Do góry