reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Hej kochane!
CIesze sie ze tak duzo nie nasmarowalyscie od wczoraj bo bym chyba nie nadgonila.
Kroliczku bardzo sie ciesze ze wszystko ok.
Meva mi tez jakby troche dolegliwosci zniknely i nie jestewm juz tak padnieta i nie mam mdlosci przez ostatnie 2 dni ale ja sie troche martwie. Jestem dopiero w 8 tyg.
Martusia 78 my tez po imprezie do 2 w nocy. Bylismy u kolegi meza z pracy i tam mnie jeszcze nikt nie zna i wszyscy sie pytali dlaczego nie pije wiec tlumaczylam ze jestem abstynentka hehehe.
Vibovitka- gratuluje wyboru.

No a ja musze teraz wrocic sie te kilka stron i znalezc przepis na ciasteczka Dilajli.
 
reklama
Hej kochane!
CIesze sie ze tak duzo nie nasmarowalyscie od wczoraj bo bym chyba nie nadgonila.

Meva mi tez jakby troche dolegliwosci zniknely i nie jestewm juz tak padnieta i nie mam mdlosci przez ostatnie 2 dni ale ja sie troche martwie. Jestem dopiero w 8 tyg.

Mam nadzieję że bedzie wszystko dobrze - u mnie zanika ale cały czas jest, zamiast pięc razy na dzień wymiotuję tylko dwa razy. Będę trzymać kciuki.
 
Jakis spiacy ten dzionek dla mnie. Mdlosci doprowadzaja mnie do szalu, niby jestem glodna ale nie mam na nic ochoty. Przez ostatni tydzien schudlam kilo przez ten brak apetytu. Wode bym tylko pila i soki. Moja mala dziewczynka wlasnie ma popoludniowa drzemke i chyba do niej dolacze. Zycze wam dziewczynki aby reszta niedzieli uplynela spokojnie. Buziaki
 
Anetka80 ja w pierwszej ciazy pamietam ze zaczelam czuc moja malenka kolo 1 tygodnia to byl dokladnie16 i 1 tydzien takie delikatne trzepotanie,a z plcia to u nas jest roznie ja poznalam dopiero w 7 m. ale to dlatego ze moja Viki byla tak ulozona ze nic nie bylo widac.Ale u mojej siostry rozpoznano chlopczyka juz na poczatku 4 m, to zalezy chyba od tego jak jest malenstwo ulozone
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane w niedzielne popołudnie
Ja właśnie zaszykowałam obiadek, jestem dziś zmęczona Wczoraj byliśmy u znajomych i zamiast mojego synka to ja wymiękłam
Jakoś ostatnio nie nadaje się na imprezowanie u mnie 11 godzina to już naprawdę ostateczność
W dodatku bolą mnie dziś bardzo blecy, w pierwszej ciąży miałam też częste bóle, ale chyba w późniejszej ciąży, że mężuś musiał ciągle mi je masować:tak:

Ja płeć poznałam w 15 tyg, nasz szkrab nie krył się ze swoimi klejnotami, mam super fotkę z usg :-)

Za to ruchy dziecka czułam późno bo jakoś w 20 tyg albo 22 tyg
a potem doszła czkawka małego, która nieraz zdażała się 3 razy dziennie, naprawdę śmieszne uczucie

Mdłości wydaje mi się że troszke słabną nie wymiotuje codziennie czasem się zdarzy, ale jakoś udaje mi się ich unikać

Dziś np rano się obudziłam to miałam tak ogromną ochote na kawe że była to pierwsza rzecz jaką rano wypiłam;-) a nie piłam kawy od początku ciaży bo mnie jakoś odrzucało a dziś tak mi smakowała jak nigdy, oczywiście z dużą ilością mleka aby troszkę zniwelować kofeinę

Kluseczka ja mam USG 8 stycznia i to jest 18 tydzień, gdyby nie to że mam poronienia za sobą to byłoby ro moje pierwsze usg tutaj
Taki mają dziwny system:baffled:

To jest też to że w PL zazwyczja chodzimy prywatnie do ginekologa i wtedy co miesiąc na każdej wizycie mamy usg, ale państwow też tych usg nie ma za wiele, ale to prawda że chyba tylko w PL jakos od pierwszego tyg przejmują się ciążą i starają się ją ratować
Tutaj tak nie jest, niestety

Co do ciasteczek to cieszę się że tak smakują:-)

Buziaki dla Was wszystkich
 
Dilajla - masz racje co do tej czkawki, smieszne uczucie. Moja Mayka wydawalo sie ze miala ja non-stop u mnie w brzuszku. Pozniej to caly brzuch podskakiwal.
 
Hej ;-)

Ja pierwszy raz ruchy malej poczulam w 19 tc. Fajne uczucie jakby rybka plywala w moim brzuszku i ogonkiem mnie muskala i takie dziwne uczucie jakby delikatne prady w tym miejscu przechodzily :tak:

Mimo, ze chodzilam cala ciaze do prywatnego lekarza w Polsce oczywiscie :-)to USG mialam robione 4 razy. Pierwsze w 11tc, drugie w 20tc i wtedy poznalam plec, choc od poczatku czulam, ze bedzie dziewczynka, a lekarz tylko potwierdzil. Trzecie USG bylo w 28 tc i ostatni raz w 35 tygodniu a cora urodzila sie w 38 tygodniu i wazyla 3550g dl 56cm. Tak w sam raz ;-):-)

Czkawke tez miala i to z 3-4 razy dziennie. Brzuch caly mi podskakiwal :-)
Bardzo tu lubilam :-) Zreszta jak sie urodzila to tez na poczatku czesto czkawke miala.

KluseczkaS my wczorajsza imprezke robilismy u nas, z racji tego ze jako jedyni w tym gronie mamy dziecko i lepeij jak juz pojdzie spac a dorosli siedza ile chca :tak:Bo jak idziemy w goscine to roznie z tym spaneim u niej jest, a w koncu koczy sie tak, ze musimy wrocic wczesniej, daleko nie mamy bo tylo mieszkanko obok :-) My wczoraj robilysmy sobie seansik filmowy i akurat lecial Dirty Dancing a ze kochamy ten film to wszytskie go ogladalysmy, a chlopcy grali w pokera. Fajnie minal nam wczorajszy wieczor :tak:
 
reklama
Meva co do tych mdlosci to chyba jednak za wczesnie spanikowalam. Wczoraj wieczorem znowu tulilam kibelek a dzisiaj od rana tez nie najlepiej. Za to musze sie przyznac ze nie przespalam calego weekenud i wczoraj wieczorem nawet troche TV poogladalam. No ale dzisiaj paam na twarz.

Dilajla ja tez na poczatku mialam przez kilka ni bol plecow. Pierwszy lekarz do ktorego poszlam tutaj powiedzial mi ze na plecy obre jest twarde lozko i PODCIAGANIE SIE NA DRAZKU:eek: i jeszcze troche innych bzdor mi poopowiadal- wiecej juz do niego nie poszlam. :wściekła/y:
A co o szpitala to ja tez mialam 1 poronienie wiec myslalam ze chociaz na koniec grudnia sie zalapie.

Anetka80- przepraszam ale nie pamietam na jakiej stronie byl przepis na ciasteczka Dilajli ja uzylam opcji szukaj. CIacha Mniam
 
Ostatnia edycja:
Do góry