reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

witam wszystkie przyszłe mamuśki.czy moge do was dołączyć? dziś zrobiłam sobie teścik i wyszły dwie grube krechy. i mam do was pytanko kiedy najlepiej iść do gina żeby potwierdził mi ciąże? żeby coś było już widać?

pozdrawiam
 
reklama
Ja na razie nie wybieram sie na L4, chyba 6 tc to za wczesnie...
Ale jesli zaczne miec jakies niefajne objawy, to na pewno sie wybiore.
Jenyyy, ale fajnie ze moge "rozmawiac" z Wami :-D, bo na okolo zadna z moich kolezanek nie jest w ciazy i nierozumieją o czym ja paplam, a mam ochote paplac o tym przez cały czas!!!:-)
 
Asia, ja poszłam od razu jak tylko wyszedł mi pozytywny test (tez frube dwie krechy) :-)
Ale gin mi powiedział że muszę jeszcze zrobić badanie krwi i USG zeby na 100 % potwierdzić ciążę. Wybieram sie niedługo, aczkolwiek jestem strasznie przestraszona że moze sie okazać że to nie ciąża...
Ale pocieszam sie ze 3 pozytywne testy nie mogą kłamać ;-)
 
super ze tutaj taki ruch się zrobił:)
ja na badaniu też byłam bardzo szybko, ale to dlatego, ze miałam bardzo silny ból migrenowy, troche brazowego sluzu i przestałam mieć objawy i bardzo przestraszyłam się....okazało się ze progesteron za niski i dostałam luteine, czasami warto wiec udać się szybko do lekarza, jak nas coś niepokoi

a jak nie to przynajmniej zawsze dla siebie można zrobic bete i progesteron na tak wczesnym etapie
 
Witajcie Dziewczynki

ten weekend tak szybko minął:-( miałam nadrobić zaległości, żeby Was troszkę podczytać, ale nie daję rady siedzieć przed kompem - mam mega mdłości i zawroty głowy, ale to nieważne... w sobotę byliśmy z mężem u jego rodziców,a w niedzielę u moich, żeby pochwalić się fasolką - wzięliśmy szampana i czekoladki, żeby to jakoś uczcić:tak::tak: cieszę się, że wszyscy się ucieszyli i powiedzieli, że po cichu liczyli na to, że jak najszybciej nam się to przydarzy :-):-):-)
za chwilę wyruszam do ginka na pierwsze usg i tak się denerwuję, że coś będzie nie tak....mam nadzieję, że wszystko w porządku i fasolka sobie tam smacznie siedzi:tak::tak::tak:, a te moje dolegliwości to nie tylko zwidy:tak::tak::tak:
trzymajcie się cieplutko
od jutra zamierzam czytać forum regularnie:tak::tak::tak:
póki co życzę Wam dużo zdrówka :-):-):-)
 
miło jak rodzina się cieszy, ja też nie mogę się doczkać ogłoszenia wiadomości..i wreszcie luźno zachowywać sie, spokojnie pomarudzić i miec zachcianki, które mamusie będą spełniać:tak:
 
Witam wszystkie przyszłe Mamusie :-)....Nieśmiało się przyłączam do czerwcówek. Lekarza mam na początek listopada, więc to wszystko jeszcze nie potwierdzone, ale 3 testy pokazały to samo :-) Według moich własnych obliczeń dzidzusia mogę się spodziewać ok. 24 czerwca....To moja pierwsza ciąża, więc cały czas jestem w lekkim szoku, mam natłok mysli, ale jestem baaaardzo szczęśliwa!
 
margarytka----> ja też się bardzo cieszę, że bedę mogła się tutaj wygadać :-)...W pracy nikt jeszcze nic nie wie, znajomi też:blink: Chyba jestem trochę ostrożna jeśli o to chodzi i wszystko się wyda około 3-go miesiąca.
Dziewczyny mam do Was pytanie - jak wasze nastroje?? Bo ja mimo ogromnego szcześcia, mam także taki "ucisk" w środku i natłok myśli: jak to będzie, czy dam sobie radę....czasami nawet popadam w bardziej ponure myśli....A może to tylko hormony?
 
Miczel - daj koniecznie znać co i jak!!!!! Ja jestem dokładnie w takiej samej sytuacji, też 3 testy pozytywne, czekam na USG z drżeniem serca. Zdawaj relację koniecznie!!!!!
 
reklama
witajcie Kochane chcialam sie do Was dolaczyc mam termin na 03.06.2009.:-) pisalam na mamusiach majowych ale wedlug usg bede rodzic 03.06 a wedlug OM 26.05.
Bylam na usg moja dzidzia ma 11mm i juz bije jej serduszko:tak:.
Polecam isc do gina w 7-8tyg ciazy bo wczesniej moze nie byc nic widac.
 
Ostatnia edycja:
Do góry