reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Czesc kochaniutkie, ja mam jednak nadzieje, ze po porodzie bede mogla pobyc w szpitalu jednak trzy doby:tak::-) Mnie tam bylo dobrze, dobra opieka i czulam sie bezpieczna, to moze ja jakas nienormalna jestem w tym wzgledzie, poniewaz jak czytam, to wiekszosc z was chce jak najszybciej do domu:tak:. Ja bylam zla na mojego meza, ze w poprzedniej ciazy mnie "wyciagnal" ze szpitala dobe wczesniej:wściekła/y: Ale moze mi sie jeszcze odmieni:tak:;-)
 
reklama
Cześć wszystkim,
U mnie nadal mdłości, zaczęły się wymioty, jadlowstręt nie odpuszcza - wszystko według podręcznika. Kończy się 8 tydzień, mam nadzieję że za miesiąc wszystko przejdzie.

katka1978 - jeśli faktycznie masz PCO, to może być to niewydolność hormonalna i można byłoby się wesprzeć jakimś duphastonem i czekać - na inne objawy może być jeszcze za wcześnie.
 
Meva, ja tez mam taka nadzieje, choc watpie, ze mnie mdlosci tak wczesnie opuszcza, bo do szczesciar w tym wzgledzie nie naleze:no:
 
Witam wszystkie przyszłe czerwcowe Mamusie!
Ja również nieśmiało zapisuję się na forum. Testy zrobiłam już 2 - wczorajszy wyszedł jakiś taki niewyraźny, więc powtórzyłam dziś rano - no i wychodzi na to, że jestem w ciąży. Termin porodu wyliczyłam sobie na 24-26 czerwca.:-)
To moja pierwsza ciąża i szczerze mówiąc, trochę się jej obawiam, ponieważ jestem daaaaleko od domu, a jak widzę w tym kraju (UK) opieka nad ciężarną pozostawia trochę do życzenia. Mam jednak nadzieję, że wszystko będzie w porządku.
Samopoczucie, jak na razie mam świetne, a z ciążowych dolegliwości dokucza mi jedynie ból piersi i od czasu do czasu lekkie "ciągnięcie" w podbrzuszu. Mam nadzieję, że pozostanę jedną z tych szczęściar bez mdłości i wymiotów...
 
Witajcie Dziewczynki:-)
Nie było mnie chwilkę na forum, ale podczytałam nieco :tak:
Irka252 cieszę się niezmiernie, że wszystko jest ok, trzymałam mocno kciuki za Ciebie i Twoje Maleństwo:-):-):-)
Witam też nowe Czerwcóweczki:-):-):-) Super, że jest nas coraz więcej

Ja właśnie się zbieram do teściów, jedziemy z M powiedzieć im o naszym Groszku, jutro wybieramy się do moich rodziców. Troszkę się denerwuję, chociaż wiem, że wszyscy się bardzo ucieszą.
Nie mam czasu doczytać w całości tego co napisałyście od wieczoru czwartkowego, ale w niedzielę wieczorem nadrobię.

Miłego weekendu. Pozdrawiam Was wszystkie Kochane:-):-):-)
papa
 
Hej dziewczyny!
Witam was wszystkie, również nowe forumowiczki :-)
Już jestem po badaniach i Fasolinka oficjalnie potwierdzona i sfotografowana :tak::-D:-D
Okazało się, że dobrze wszystko wyliczyłam i faktycznie termin porodu przypada na 5 czerwca. Za niecałe dwa tygodnie dokładne badania krwi i moczu - podoba mi się opieka zdrowotna w Niemczech - to jedna z nielicznych spraw, która skłoniła mnie do rodzenia tutaj.
Meva i Aga29 mi również dokuczają te dolegliwości ciążowe i również wyczekuję ich końca tym bardziej, że cały dzień zajmuję się jeszcze córeczką i czasem brak mi sił :tak::baffled:
życzę miłego weekendu :-D:-D:-D





 
Witam serdecznie nowe czerwcóweczki:-)

Dziewczyny współczuję wam tych dolegliwości, moje w porównaniu to są lajtowe, praktycznie nie mam prawa narzekać;-)

tris super, że maleństwo już potwierdzone:tak: ja jeszcze muszę trochę poczekać z wizytą:tak:

aga29 no to obie jesteśmy nienormalne z tym szpitalem:-);-)
 
tris super, że już po wizycie, ja idę za tydzien;) no ale termin mam na 9-11 czerwiec, dlatego chcę jeszcze poczekać
 
reklama
Witam, mi się jutro zaczyna 7 tydzień a na pierwsze USG idę 29 października. Robiłam 3 testy i wyszły mi pozytywne, ginekolog powiedział że prawdopodobnie to ciąża ale nie potwierdza, dopiero to zrobi 29 października. To moja pierwsza ciąża. Na razie to mam dwa objawy , a mianowicie często chodzę do WC i bolą mnie piersi, a tak to czuję się świetnie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry