reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witam :-)
Cieszę się, że wciąż nas przybywa i już pokaźne grono Czerwcóweczek nam tu urosło :-D:-D:-D

Dżastin_82, Anula123 u mnie też obecna ciąża daje mocno popalić :tak:, poprzednią wspominam bardzo miło, mdłości na porządku dziennym i tak samo jak u Ciebie Dżastin niezależnie od pory dnia. Smaki też mam zupełnie inne i jakby ich mniej - czytałam, że to normalne, tak jak to, że objawy ciążowe są szybciej przez kobietę zauważone i niektóre wyraźniejsze.

Miczel zobaczyć maluśką fasolinkę w brzuszku, bijące serduszko - to bardzo wzruszające, za pierwszym i za drugim razem - nie ma różnicy, łezka w oku ze wzruszenia była u mnie zawsze obecna. Ja też kartę ciąży dopiero 28ego dostanę, wtedy też zrobią mi wszystkie badania.

Agata077 doskonale rozumiem Twoje obawy, ja na Twoim miejscu też bym się bała - teraz musiałam 2 tygodnie czekać na pierwszą wizytę, bo lekarka na urlopie była i martwiłam się oropnie, nie wiem czy bym sobie poradziła w Anglii, jeśli tam takie podejście mają. Trzymaj się kochana, dużo cierpliwości i pozytywnego nastawienia życzę :tak::tak:

Sunniva moja córeczka jeszcze nie ma 2 latek i buntu na razie nie odczuwam - odpukać, ale za to mam problemy innej natury: ząbkowanie! Nieprzespane nocki, wieczne rozdrażnienie i ta bezradność, bo przecież ząbki muszą wyjść, a do tego wredni sąsiedzi, którzy twierdzą, że nasze dziecko zakłóca ciszę nocną i zaznaczają swoje niezadowolenie uderzaniem w ścianę, za każdym razem gdy płacze - szkoda gadać :angry::baffled::no:





 
reklama
Miczel - ale Ci zazdroszczę!!!!!! To cudownie przeżycie musiało być!! Nie dość że potwierdziłaś że fasolka mieszka sobie w brzuchu, to jeszcze to serduszko... Aż się wzruszyłam :-)
Ja na razie czuje sie dobrze, aczkolwiek też czuję lekki ból w bodbrzuszu (ale też myślę że to macica sobie rośnie) i jestem ciągle śpiąca. Mogę zasnąć wszędzie i o każdej porze, co mi się wcześniej nie zdarzało.:-D

Ja jeszcze tydzien musze czekac na USG... Strasznie długo!!!

Na szczęscie nie odczuwam mdłości rano. Trochę mi rano tak jest dziwnie, ale nie nazwałabym tego mdłościami. Może uda mi się ich uniknąć??

Trzymajcie się dziewczynki wszystkie i nadawajcie koniecznie co tam w fasolkowym świecie słychać :-):-):-)
 
Witajcie Dziewczynki wtorkowo:-)

Dzisiaj jeszcze siedzę w domku, także korzystam i podczytuję Was nieco, chociaż tradycyjnie mdłości...
Dzięki za wsparcie:tak::tak::tak: Kochane jesteście:-):-):-)

U nas nic nowego chodzi dzis na rzesach moja ksiezniczka obudzila mnie dzis przed 7 stwierdzajac ze mam wstawac bo juz dzien nic nie pomoglo zeby zmusic ja do drzemki jeszcze ;(Do tego zrobil mi sie jeczmien na oku tre obraczka ale niewiele pomaga acha i maly szpital w domu dzeciaki tak kaszla ze az dudni :(

Agatko współczuję Ci serdecznie tego jęczmienia, kiedyś dawno temu mi się zdarzył i wiem, że to nic przyjemnego. Podobno są jakieś preparaty, może popytaj w aptece i farmaceuta Ci coś dobierze. Nie będziesz musiała się tak męczyć. Zdrówka dla rodzinki życzę, a choróbskom mówimy nie :no::no::no:
 
Hej, a ja zazdroszczę wszystkim spacerującym , w tę złota jesień.Ja od kiedy pojawiły się dwie kreski na teście , pobiegłam do ginekolożki i mam zakaz "chodzenia", kilka opakowań duphstonu, acesan i witaminki.Prewencyjnie ze wzgledu na wczesniejsze poronienie.
 
ja kolejna wizyte mam za niecale 3 tyg z tego co widze to gin preferuje wizyty wlasnie co 3 tyg.Musze wszystkie badania zrobic i z wynikami sie udam wtedy bede miec juz karte ciazy:-)bede w 10tc
 
U nas dzisiaj naprawdę piękna pogoda, jest tak cieplutko, że można w krótkim rękawku łazić:tak: Oczywiście spacerek z pobytem na placu zabaw mamy zaliczony. Ale nie obyło się niestety bez histerii przed wyjściem, dała mi tak popalić, że aż się poryczałam:zawstydzona/y: Teraz spanie za mną chodzi, ale nie mam na to szans:-(

agata077 współczuję jęczmienia:tak:

tris wspólczuję sąsiadów:baffled: buziaki dla ząbkującej córci:tak: mojej jeszcze cztery brakuje, ale jakoś wykluwają się bezproblemowo:-)

wuyu08 no biedna jesteś z tym unieruchomieniem, ale czego się nie robi dla dobra fasolki:tak:
 
cześć dziewczyny!
Jestem w 4 tyg. ciąży. To jest moja 2 ciąża i mam nadzieję że będzie bez niespodzianek. No chyba że niespodzianka będzie dotyczyła płci:-). Przeglądając prognozy kalendarza chińskiego i patrząc na poziom HCG to ma to być dziewczynka:tak:. Ale chyba za wcześnie na takie myślenie :) Pozdrawiam przyszłe mamy ciepłego miesiąca.
 
reklama
Ja na chwilke z wizytą:-) Jestem z czerwcówek 2008 i wspominam tamte chwile kiedy tak jak i Wy czekałam na swoją dzidzie:tak:
ŻYCZĘ WAM SZCZESLIWEJ I SPOKOJNEJ CIĄŻY ORAZ ŁATWEGO ROZWIAZANIA:tak:POZDRAWIAM:-)
 
Do góry