reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

dziewczynki normalnie czuje sie jakbym hektar pola przeorala rekami dobrze ze mam tylko jedna lekcje w soboty bo mialam wrazenie ze ciagnie sie wiecznosc do tego jakis idiota na plebanii rozpalil kadzidla oczywiscie efekt murowany przywitalam sie osobiscie z kibelkiem nawet uroczysty dzien nauczyciela humoru mi nie poprawil brr do tego spalam do 19 wiec niewiem co bede w nocy robila :(
 
reklama
Hej dziewczyny

Ale Wam zazdroszcze tych Waszych USG i sluchania bijacego serduszka :tak::-)

Nie moge sie juz doczekac mojego USG. Lekarz kazal czekac na telefon od midwife (poloznej) i ponoc jak zadzwoni to umowi mnie na pierwsze USG okolo 12tc. Sandrusie rodzialam w Polsce i przyjechalam z nia do Irandii jak miala rok i 8 miesiecy :tak:Pierwsze USG tez mialam robione po 12 tc.

Czemu Wy tak wczesnie mialyscie robione skany brzuszkow ??

Troszke rzadko tu bywam i nie mam zabardzo czasu na nadrabianie wszystkiego co popisalyscie, bo wlasnie mamy odwiedziny rodzicow :tak: Dzis odwiezlismy na lotnisko mame mojego meza, a za 2 godzinki jedziemhy odebrac z lotniska mojego tate i jego kobiete ;-)Beda u nas jakies dwa tygodnie :-) wiec czasu na wszystko brak ;-):-)

Pozdrawiam bardzo serdecznie :-)

Trzymajcie sie mamusie ciezarowki :tak::-)
 
Dołączam :-) Serdecznie witam wszystkie zasasolkowane!!!!!
W piątek gin oficjalnie potwierdził obecność dzidziusia, choć i tak wiedziałam, że nie może być inaczej: cyce spuchły i rwą, mdłości mega wielkie, apetyt wilczy po 18 na wszystko, co w lodówce, samopoczucie już od 14 takie, jakbym hektary pola przeorała...

To nasza druga ciąża, planowana, wyczekana. Od jutra jestem na L4 i zaczynam rosnąć ;-):-D
 
martusia to kwestia różnic w opiece prenatalnej, myślę, że także przekonań o naturalnej regulacji poczęć (samoistne p.) i bezzasadności przeprowadzania usg w tak wczesnej ciąży. Słyszałam, że w Irlandii do 3 miesiąca w ogóle nie ma się kontaktu z lekarzem, a z położną tylko właśnie?
 
WItam:) JA też dowiedziałam sie tydzień temu dokładnie ze bede miała dzidziusia:) :-) cieszymy się bardzo z mężulkiem:) 19 miesięcy starań:)ale oczywiście :szok: bo juz sobie odpuściliśmy bo chyba za duzo stresu nas to kosztowało:) a dzidzia zrobiła nam niespodziankę juhu:)!!:) wyliczyłam ze bedzie dzidzia pod koniec czerwca:) do ginekologa ide 28 października:) Pozdrawiam wszystkie mamusie:)
 
Witam wszystkich w poniedziałek rano:-). Dziś zaczynam 9 t.c. Jeżeli porzekadła ludowe mają rację to będzie córka, bo ciągnie mnie do słodkiego:tak:. Nie wiecie jak z tym jest?

Miłego dnia wszystkim!
 
meva mnie w pierwszej ciązy ciagneło do ogórków i sledzi i jest córka:) teraz zaczyna do tego samego, wiec prawdopodbnie Oti będzie mieć siostrzyczkę, zresztą podobnie pokazuje kalendarz chiński;-)

dzisiaj od rana zajadam się ogórkami kiszonymi, jeden za drugim:tak:
 
mnie odpycha od słodkiego i od jajecznicy, za to rybkę wsunę o każdej porze dnia i nocy - i cały czas mam nadzieję, że to będzie chłopak - chiński kalendarz tak mi zresztą wskazał:-) no ale poczekamy, zobaczymy...
 
Witam :)
Dołączam do tego radosnego grona czerwcowych ciężaróweczek - według tego co powiedział mi ostatnio gin, jestem w 6 tc, jesli USG potwierdzi ciążę... Idę na nie 29 pazdziernika dopiero...
Robiła,m 3 testy ciążowe i 3 razy wyszły pozotywne :) :) :) Mam nadzieję że to wystarczający dowód na ciążę...
Strasznie jestem szczęśliwa, zwłaszcza że według obliczeń wypada, że staralismy się z mężem 10 dni...
Buziaki dla Was wszystkich!!!!
 
reklama
Witam po weekendzie.
Widzę, że grono czerwcówek cały czas się powiększa :-) super...
Dziewczyny ja tę ciążę przechodzę zupełnie inaczej niż poprzednią. Chodzi przede wszystkim o samopoczucie. Czuję się fatalnie, mdli mnie niezależnie od pory dnia, czuję się osłabiona. Z synkiem zaś czułam się rewelacyjnie. Zero objawów, no może poza tym, że mogłam zasnąć w każdym kącie, teraz zaś 3 noc z rzędu przez 2 godziny patrzałam wieczorem w sufit bo spać nie mogłam. Co do apetytów to mnie również ciągnie do kwaśnego i ostrego - śledzie wcinam słoikami :-D
No i najgorsze, że dopiero 8 tydz się zaczyna a ja już 5 dni w szpitalu zaliczyłam ze względu na krwawienie. Całe szczęście ustało ale mam lekkie plamienie.:-(
Dziś idę do gina, zobaczymy co powie.
Do niedzieli mam chorobowe i mam nadzieję, że mi przedłuży bo nie uśmiecha mi sie w tym stanie do pracy wracać.
A Wy do kiedy zamierzacie chorować, czy może już na L4?
 
Do góry