reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

buziaczki na dzien dobry ja dopiero otworzylam oczka niewiem co ja biedna zrobie jak od wtorku dzieci pojda znow do szkoly ;(
 
reklama
Dzień dobry!
ja też dopiero co wstałam :-) cudownie jest nie chodzić do pracy....taki stan przytrafia mi się pierwszy raz po 10 latach codziennej harówki.

Dzisiaj już nic mnie nie kłuje :-) cieszę sie bardzo
 
WITAM WSZYSTKIE CZERWCÓWECZKI W NOWYM ROKU TAK DLA NAS SZCZEGÓLNYM I WSZYSTKIM WAM I SOBIE:-) ŻYCZE SZCZĘŚLIWEGO ROZWIĄZANIA.



No i odrazu mam pytanko co sądzicie o żarełku typu hamburgery picce itp, ja poprostu niemoge się oprzeć mogłabym wcinać naokrągło ale czy to jest dobre dla maluszka???

Ja też mam śliczne fotki z usg ale niemam w domku skanera i niewiem czy inaczej da sie je powrzucać?
Hejka, za mna tez wciaz chodza bagietki z Burger Kinga...Uwazam ze od czasu do czasu nie zaszkodza :D
A co do usg - probowalas je aparatem zfotografowac??Ja tez tak mam zamiar zrobic.
 
Dzien dobry :-)

KluseczkoS dzieki za wklejenie wczoraj linkow do filmiku W Łonie Matki. Super filmik bardzo mi sie podobal, az sie poplakalam na koniec z wrazenia :-)

Witam nowa mamusie :-)

Co do USG to ja wlasnie aparatem fotograficznym zdjecie skanu robilam, bo skaner nie dziala. Wyszly ladne i dobrze widac :-)
 
To ja też zaraz zrobie fotke aparatem i wkleje foteczke mojej fasolinki o ile mi sie uda bo choć mąż jest informatykiem z zawodu to ja mam do tego dwie lewe ręce.
 

Załączniki

  • 208.gif
    208.gif
    40,3 KB · Wyświetleń: 65
witam z wieczorka widac ze sobota wszystkich wcielo ;( ja wlasnie wstalam tylko nie pytajcie sie co bede robila w nocy bo sama niewiem...
 
Ja też ciągle przysypiam to tu to tam,choć budze sie w południe wieczorkiem padam z nóg ze zmęczenia choć odkąd jestem na L4 to nic nierobie mąż sie śmieje że będziemy mieli leniwe dzieciątko, ale jak coś chce zrobić wysyła mnie do łużeczka.

A ty agatko napewno prześpisz całą noc nasze maleństwa potrzebują teraz dużo wypoczynku , a jak nie to mężulek.....napewno znajdzie ci zajęcie....DOBRANOC. A tak poważnie to na tvn o 21 leci jakiś filmik babski rzuć okiem ,może cie zainteresuje.
 
Czesc dziewczyny, faktycznie jakos tu dzisiaj cicho :-) A mnie chyba jakies przeziebienie bierze, od rana jakos dziwnie sie czuje i gardlo zaczyna coraz bardziej drapac:-( A w poniedzialek do roboty wracam...caly dzien siedze w domku, przeczytalam cala ksiazke i teraz czekam na film. Jutro zapowiada sie tez dzien w domku, musze sie wyleczyc. A sniegu napadalo tyle ze ledwo auto widac :-( Mam nadzieje ze jutro stopnieje bo nie wiem jak go w poniedzialek odkopie;-) Zaczyna sie "Bialy oleander" - polecam, bardzo fajny film. No to zmykam ogladac...milego wieczoru
Aha obejrzalam wczoraj filmik z National Geographic...rewelka, tak sie rozczulilam ze az wypiekow dostalam:-)
 
Witam, moja najmłodsza corcia sie rozchorowała. Dostała ,katar, kaszel i ma temperature. Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej bo dzisiaj cały dzien chodziła i płakała, nocka tez chyba nie bedzie lepsza. Jesli jej sie nie poprawi to jutro musze z nia jechac na pogotowie a wolałabym tego uniknac i isc w poniedziałek do naszego lekarza.
 
reklama
widze,ze wiele osob lapie jakies chorobsko :-( mnie od kilku dni gardlo boli i kicham jak najeta:-( mam nadzieje, ze szybko przejdzie kazdemu. Zycze szybkiego powrotu do zdrowia :tak:
Dobranoc mamusie







 
Do góry