reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
juz kurcze dopiero pojawily sie sierpniowe o matko ale z drugiej strony pamietam jak dzis kiedy plakalam w lipcu ze sie nieudało moja dobra kolezanka ma termin na luty i mamy dziewczynki 3-latki z jednego rocznika a teraz ona juz szykuje sie do porodu a ja ciesze sie z kruszynki :) czas leci nieublaganie szybko :D
 
No właśnie , moja dzidzia urodzi sie chyba z wieśmakiem w rączce :-D:-D:-D

:-):-):-):-):-):-):-)
mnie maz tak straszy, jak mam ochote na winko przy jakiejs okazji, ze dziecko jak sie urodzi, juz pic bedzie potrafic :-)

ale z fast foodami mam tak samo. Staram sie nie, ale czasem to chodzi za mna taka kanapka calymi dniami i sie poddaje :sorry2: tym bardziej, ze do ostatniej wizyty u lekarza jeszcze nie utylam, a wrecz zgubilam 1kg.

proponuje najpierw skonsultowac sie z lekarzem zeby czasem nie okazalo sie ze nawet magnez zaszkodzil....

ten magnez co bralam dostalam wlasnie od lekarza, a dokladniej jego zony, wlasnie gdyby te klocia nie ustapily i mnie meczyly. Pomagal, ale nie tak calkiem.

Co do zwolnien, to chyba w Niemczech tak chetnie nie daja. Wspominalam o bolach, w weekendy czuje sie swietnie, ale w tygodniu, w pracy, to tylko nogi przekladam, a jak do domu wracam, to polamana jestem jak babulinka. Ale jeden lekarz, Polak, uwazal, ze bede miala latwiejszy porod, jak bede pracowac do konca, a ten nowy jakos nie zareagowal, ale w sumie to mu sie jeszcze nie zalilam tak, bo wtedy tak zle nie bylo.
 
Mam pytanko czy czasami czujecie bole podbrzusza. Tzn mnie regularnie nie boli ale jak poloze reke na podbrzuszu to czasmi moglabym podskoczyc, nie naciskam tylko delikatnie klade. Troche mnie to martwi -czy ktoras z was przeszla przez cos takiego.
 
kLUSECZKA OBSTAWIAM ZE TO naciaganie wiazadeł tzn ze ciaza rosnie macica sie powieksza jak bardzo boli wez nospe ja tez tak mam ...
 
Agatko dzieki za odpowiedz bo mnie to troche martwi ze nie moge ani ja ani maz dotknac sie nawet do podbrzusza. No ale skoro Ty tez tak masz to moze wszystko ok :D
 
moze Ciebie pociesze, ale mnie tez od kilku dni takie bole nawiedzaja. Malo tego, kluje mnie tez ostatnio czesto...

u mnie od wieczoru sylwkowego cisza, jak sobie obliczylam trwały 5 dni, tyle co @ i akurat w tym samym czasie co przypadalby...eh mam madzieje ze już nie wrócą, i że Tobie tez nie będą towarzyszyć..po co nam taka dodatkowa adrenalina:baffled:

A wszystkim Wam, życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku
 
reklama
Mam pytanko czy czasami czujecie bole podbrzusza. Tzn mnie regularnie nie boli ale jak poloze reke na podbrzuszu to czasmi moglabym podskoczyc, nie naciskam tylko delikatnie klade. Troche mnie to martwi -czy ktoras z was przeszla przez cos takiego.

kluseczka tez tak mam. troche sie przestraszylam, ale podobno jak pytalam sie to moze tak niestety byc. wazne zeby bol sie nie utrzymywal ciagle.
 
Do góry