reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witam w Nowym Roku, melduję się po świątecznej przerwie z radością, bo trochę się za Wami stęskniłam:tak:.
Święta spędziłam spokojnie i rodzinnie, za to po świętach spędziłam 3 dni w szpitalu z powodu krwawienia, całe szczęście okazało się że to nic strasznego i z ciążą wszystko w porządku. Na Sylwestra wypisałam się ze szpitala i po raz pierwszy od dawna spędziłam go w łóżku przed telewizorem
Poza tym dostałam od koleżanki całą torbę ciuchów dla dziewczynki, jak okaże się że chłopak to połowa z tego się nie przyda;-), 13 stycznia mam USG więc zobaczymy. Nie mogę się doczekać, tak bym chciała już wiedzieć.
Nie wiem czy uda mi się prześledzić wstecz, co nowego u Was słychać, ale od teraz już będę na bieżąco.
 
reklama
Meva witaj słonko troszke sie martwiłam co u Ciebie bardzo sie ciesze ze z maluszkiem wszystko wporzadku a krwawienia to falszywy alarm nadrabiaj kochana i pisz :)
 
Meva witaj słonko troszke sie martwiłam co u Ciebie bardzo sie ciesze ze z maluszkiem wszystko wporzadku a krwawienia to falszywy alarm nadrabiaj kochana i pisz :)
Dzięki za pamięć, ja też się zastanawiałam co u Was nowego słychać i jak urosłyście:tak:, bo ja trochę za dużo jak na dwa tygodnie:). Zaraz umieszczę fotkę mojego brzuszka:blink:.
 
witam serdecznie wszystkie czerwcowe mamusie.kilka dni temu natknelam sie na wasze forum i zauwazylam, ze atmosfera jest tu znakomita dlatego postanowilam dolaczyc do Waszego zacnego grona (szkoda,ze tak pozno).to moja pierwsza ciaza, a termin mam na 17 czerwca.w tej chwili borykam sie ze straszna grypa.od 4 dni biore antybiotyki i w celu obnizenia goraczki w ostatnim czasie polknelam mnostwo tabletek paracetamolu.strasznie martwie sie,by ta gypa nie spowodowala zadnych powiklan.mieszkam w Polnocnej Irlandii i przestrzegam wszystkie dziewczyny z moich okolic przed tym szalejacym tu wirusem.
 
Witaj kalla na pewno bedzie Ci u nas bardzo dobrze,ja tez musialam pare tygodni temu brac antybiotyk bo zlapalam paskudna grype,ale lekarz powiedzial ze to dla dobra maluszka,bo kaszel i goraczka moga zaszkodzic bardziej niz lekarstwo,a teraz jest wiele antybiotykow bezbiecznych w ciazy.Pozdrawiam:-).
 
Witaj Kalla!!!
A gdzie dokładnie mieszkasz? Ja jestem z Armagh, no i jest jeszcze Martusia z Omagh. Więc robi się coraz więcej czerwcówek w Irlandii Północnej.
Pozdrawiam :happy:
 
Heloo dziewczynki,

Ja tylko na chwilke wlasnie wrocilismy z zakupow i trzeba troszeczke mieszkanie ogarnac. Nie wiem jak jutro wstane do pracy tak sie rozleniwilam przez te 2 tyg nocne siedzenie do 2-3 rano i pobudka o 13 po poludniu:tak:.

kalla- witaj w naszym gronie. Ale mnie straszycie z ta grypa ja jak do tej pory mam tylko katar rano ale to chyba dlatego ze w domu jest takie suche powietrze.

Ja jeszcze nie kupuje nic chociaz tez mysle ze duza czesc bede miala uzywanych ciuszkow. Bylam 2 dni temu pochodzic po sklepach i sie troche przerazilam. Po za tym Cypisia my tez nie mamy gdzie wstawic lozeczka wiec bedziemy musieli zmienic mieszkanie bo jak na razie to sie sami ledwo miescimy- no i nie dosc ze ja nie bede pracowac to jeszcze trzeba bedzie wiecej placic za wynajem :( ale jakos musimy dac rade.

Mam pytanko do dziewczyn z Dubina - KASI i KAMIRESZEL- czy mialybyscie ochote kiedys wspolnie wyrwac sie na basen lub soczek??? Mi sie samej czasem nie chce a razem to jakos tak razniej i moglybysmy poplotkowac :)

Acha no i dziekuje za odpowiedzi co do moich bolow podbrzusza przy dotyku- uspokoilyscie mnie nie samowicie.
 
Czesc Dziewczyny, wlasnie wrocilismy ze spontanicznego wyjazdowego weekendu. Strasznie bylo milo, nie wiem, kiedy bede miala kolejny raz okazje do takiego szalenstwa - w koncu zima jak sie patrzy :tak:
meva, witaj ponownie - super, ze wszystko u Was ok
kalla, witaj - jeszcze sporo czasu przed nami na "forumowanie"
A dzis, kiedy sie logowalam, zauwazylam, ze juz jest nawet forum wrzesniowek 2009. Jak ten czas leci szybko! Przeciez chwile temu robilam test ciazowy :tak:

A jutro ide do pracy po dluzszej nieobecnosci i zamierzam poinformowac szefostwo, ze spodziewam sie dzidzi - jeszcze oficjalnie nikt nic nie wie... Chociaz to bardzo dla mnie szczesliwa wiadomosc, jednak troszke sie stresuje, bo niestety przez postepowanie jednej kolezanki, niezbyt przychylnie patrza ostatnio na ciaze w mojej firmie :baffled:
 
reklama
Do góry