reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Clipser - super że wkleiłaś linki :-) Tyle pisałyście o tym filmie i bardzo chcę go zobaczyć :-):-)
Ja na Sylwestra wytrzymałam do ok 3. Mimo ze w gronie przyjaciół - to jakos po paru godzinach zachciało mi się spać (standard) i niewygodnie mi było już i siedzieć i stać. Brzuszek już mi rośnie i nie wpadłam na to, że taki wynalazek jak RAJSTOPY może byc niewygodny po jakimś czasie. Dlatego wyszlismy jako pierwsi.

Gonia - ja też mam takie dziwne kłucia. Ale mnie kluje tak pośrodku brzucha jakies 3 cm pod pępkiem. Dzis caly dzien przelezalam sobie i jakos minęło, ale nie ukrywam się na początku sie przestraszylam.

Strasznie zazdroszczę tym z Was, które znają już płeć. Ja musze czekac do 28 stycznia!!!!!! Straaaaaasznie długo jeszcze...
I tez sie zastanawiam nad zwolnieniem - na razie normalnie chodze do pracy, ale tez spedzam w niej 8 godzin siedzac przed kompem, a do tego czasem mam troche stresujacych sytuacji, wiec zastanawiam sie czy nie posiedziec troche w domku. Moja gin przy kazdej wizycie pyta mnie czy chce na zwolnienie, wiec moze to wykorzystam?
 
reklama
WITAM WSZYSTKIE CZERWCÓWECZKI W NOWYM ROKU TAK DLA NAS SZCZEGÓLNYM I WSZYSTKIM WAM I SOBIE:-) ŻYCZE SZCZĘŚLIWEGO ROZWIĄZANIA.



No i odrazu mam pytanko co sądzicie o żarełku typu hamburgery picce itp, ja poprostu niemoge się oprzeć mogłabym wcinać naokrągło ale czy to jest dobre dla maluszka???

Ja też mam śliczne fotki z usg ale niemam w domku skanera i niewiem czy inaczej da sie je powrzucać?
 
Andzia - ja mam tak samo!!!!!!!! Normalnie jak mnie czasem najdzie ochota na McDonalda albo np na kebaba, to musze naprawde sie powstrzymywac zeby nie wsiasc w samochod i nie pojechac. Staram sie nie folgowac sobie,bo wydaje mi sie ze to strasznie śmieciowe jedzenie i że nie służy ani mi ani Maluszkowi. Ale czasem jest to silniejsze...
 
No właśnie , moja dzidzia urodzi sie chyba z wieśmakiem w rączce :-D:-D:-D bo niemoge sobie tego odmówić to silniejsze odemnie dodam że wcześniej żadko stołowałam sie w tego typu lokalach.
 
Margarytka! mnie tak samo kłuje na środku jakies 5 cm pod pępkiem (no ale moja macica jest niżej niż Twoja:-)) i czasami na tej samej wysokości po bokach, ale nie w pachwinach. Co do zwolnienia to ja juz od 7 tyg. odpoczywam. Gin. zasugerowała, ze lepiej sie oszczędzać a ja się do tego przychyliłam.....w pracy i tak by tego nikt nie docenili, że siedziałam np do 30 tyg.

Andzia! Ja też nie mam skanera dlatego zrobiłam foty zdjęciom z usg i wkleiłam;-)
 
Właśnie skończyłam oglądać film i jest poprostu rewelacyjny :-) Co do fastfoodów to ja je strasznie lubie:-) no i w ciąży strasznie mnie ciągnie:tak: Moja gin powiedziała, że kobieta w ciąży może sobie pofolgować, a że ja jeszcze nic nie przytyłam to tak trochę korzystam :-D Zwłaszcza, ze od mięsa całkowicie mnie odrzuciło, a KFC mi wchodzi, więc to jakiś sposób na trochę mięska w organizmie więc pozwalam sobie czasami:-D
Co do zwolnienia to ja śmiało korzytsam:-) zwłaszcza, że pracuje w hipermarkecie a tam to już zupełnie by nie docenili mojego poświęcenia:baffled: Siedziałam w pracy po 12 - 13godz, mimo że powinnam 7:baffled: No i to w pomieszczeniu z 3komp i innymi urządzeniam. Hmmm no ale cóż... teraz sobie odpoczywam juz 5tydzień:-D Chodzę prywatnie więc nie miałam problemu z dostaniem:-D
Co do zdjęć maluszka to jak wkońcu się zmotywuję, żeby zeskanować to wkleję;-)









 
Jestem już po wizycie ,ale USG nie było:-(Nie widziałam dzidzi, ale za to słyszałam serducho ::-D Bije jak szalone i zdrowo rośnie.
 
O rany ale sie dzisiaj rozpisalyscie:-)
To co mi przychodzi pierwsze do glowy to fakt ze radze uwazac na wszelkie witaminy i tym podobne specyfiki ktore przyjmujecie....proponuje najpierw skonsultowac sie z lekarzem zeby czasem nie okazalo sie ze nawet magnez zaszkodzil....w tej kwestii proponuje polegac na lekarzach...ale to tylko moje zdanie :-) Ja tez lykam Feminatal 400 ktory zawiera DHA ale tam jest napisane ze nalezy je lykac od 13 tygodnia do konca karmienia i polecil mi go lekarz....wiec chyba nie zaszkodzi :-)
A ja coraz czesciej czuje "wiercenie" w brzuchu...to chyba jednak Fasolka szaleje...super uczucie :)
Co do zwolnien lekarskich to jestem jak najbardziej za....uwazam ze powinnysmy jak najwiecej odpoczywac....ja w poniedzialek wracam do pracy...jak bede sie kiepsko czula to pojde dalej na zwolnienie. Potem juz nie bedzie czasu na odpoczynek:-)
Szukalam dzisiaj spodni ciazowych bo juz ledwo sie w swoje zapinam, niby brzuszka nie mam a jednak ciasno sie robi.....no i sie zalamalam...nie dosc ze polowa sklepow zamknieta bo remanenty to w tych otwartych nic nie ma fajnego:-( a na dodatek ceny z kosmosu :wściekła/y: W tygodniu ciag dalszy poszukiwan...cos musze kupic w koncu.
No to milego wieczorku;-)
 
Fastfoody mnie raczej nie kreca, raczej te typowo polskie dania, jak pierozki mmmmmmmmmmmmmmm, a ostatnio "chodza" za mna flaczki, ale kto mi takie dobre ugotuje tutaj?:-( Jak moja mam przyjedzie, to bedzie mi tu wygotowywac polskie zarcie:tak:
 
reklama
Ja jestem ze słowiańskiej!, może wybierzemy się razem do szkoły rodzenia?Wiesz może czy jest ona płatna czy refundowana przez NFZ

Ja do szkoły rodzenia nie idę ze względu na to, że jest to moja 3 ciąża i wiem co mnie czeka. Jeżeli myślisz nad porodem rodzinnym to jest OK położne są w porządku a jeżeli sama to nie wiem jak jest.
Czy jest ona płatna to mogę Ci powiedzieć dopiero w piątek tj.
9 I.
Powiedz mi jak możesz do kogo chodzisz?
 
Do góry