reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

martusia ja z Wika byłam na usg 4d ale dopiero na ostatniej wizycie w 34tc...wtedy maluch przypomina człowieka i naprawdę fajny efekt...raczki buźka jak u laleczki wcześniej nie ma po co moim zdaniem....zwłaszcza w 13 czy 22tc...
 
reklama
Ja przy pobieraniu krwi zawsze patrzę w drugą stronę i wtedy prawie nic nie czuję, rewelacyjny sposób:tak:

Na USG 4D byłam, ale właśnie tak jakoś koło 20tc i efekt nie był rewelacyjny, byłam trochę rozczarowana:-( Ale skoro pixelka piszesz, że później lepiej widać, to pewnie pójdę:tak:
 
ja chce do domu:-(
już nie mogę wysiedzieć w tej pracy, zaraz zasnę na biurku
kobiety w ciąży które pracują powinny pracować po 4 godz dziennie a płacone na 8 godz dziennie
 
KluseczkaS pocieszyłaś mnie bo ja do 15 tylko siedzę. :rofl2:Współczuje Tobie. :crazy:
Zaraz po pracy lecę do mamy na obiadek, mój mężuś ma w tym tygodniu 2 zmianę i sama po pracy siedzę pól dnia w 4 ścianach, więc dzisiaj mnie mama zaprosiła na ploteczki. Chyba za długo z nią nie posiedzę, bo zamierzam położyć się u niej na dłuższą drzemkę :-p
 
dziewczynki trzymajcie kciuki jeszcze 15 minut i bede wiedziala czy bede miala dopplera-aukcja sie konczy moj M powiedzial ze jak dam wiecej niz 55 funtow to nie bedzie patrzyl ze jestem w ciazy tylko mi dupy nakopie (wczoraj chcialam kupic nowy za prawie 80 kazal mi sie stuknac w glowe ;( )
 
Tau ja Ciebie też rozumiem. Ja pewnie jak bym siedziała w domu to też bym marudziła. Gdyby nie to forum to bym chyba całkiem powariowała w tej pracy. Ostatnio wszyscy działają mi na nerwy.
Dobra to ja się już pożegnam powoli się zbieram. Do jutra mamusie. 3majcie się cieplutko i dbajcie o fasolki nasze maleńkie. Buziaczki
 
Tau nie ma czego zazdroscic- ja mam tylko dostep do swiezego powietrza jak i de na autobus albo po kanapke do sklepu a tu zamiast sniegu leje zima prawie non stop. Chociaz wiem ze w domu tez bym sie nudzila ale tak jeszcze jakby chociaz sroda byla wolna. Zaczynam myslec ze za malo uzywam tego mojego Maternity wszyscy w biurze choruja od czasu do czasu a ja- nieprzespana noc, mdlosci czy omdlenia i tak sie dowloke tutaj. No i jeszcze zawsze otwiera biuro a na zewnatrz sa te blaszane rolety ktore sa cholernie ciezkie. Uhm
 
reklama
witam
Ja też mam problemy ze snem kładę się przeważnie o 23 a zasypiam dopiero gdzieś za 2 czy 3 godziny, potem dwukrotnie muszę odwiedzić toaletę potem znów się przebudzam jak mąż wstaje do pracy o 6 i znów męczę się by zasnąć i wstaję tak 8 bądź 9, ostatnio coś ciągle odczuwam ból krzyża :confused2: trochę mnie to niepokoi.
Dziewczynki nie bójcie się pobierania krwi to nic nie boli ja też staram się nie paczyć jak igła się wkuwa, prawie tego nie czuć a jak igła jest już wkuta to dostawiane są tylko mała strzykawki i zapełnia się je będzie ich 3 lub 4 zależy ile badań jest zlecone. Mi jak pani skończyła pobierać powiedziała, no to koniec a ja zdziwiona, że już. Na prawdę to nic nie boli.:-)


 
Do góry