reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Tau ale to świeta racja wiem coś o tym poźniej możesz zapomnieć o spokojnych zakupach dlugiej kapieli czy lekturze ulubionej ksiazki Dlatego wcale sie nie wachałam i jak tylko moj M pozwolił mi leciec do przyjaciółki uciekałam az sie kurzyło potem jestesmy mleczarnia sprzataczka i slużącą 24 na dobe ale i tak jestem za zeby skrócili okres ciąży do powiedzmy 6 miesiecy :D
 
reklama
Ja ze spaniem nie mam wcale problemu, w nocy śpię jak zabita i mogłabym spać nawet i do południa, ale moja córcia mi nie pozwala, wstaje o 8, czasem o 9 i od razu mnie budzi.

Grudniówki rodzą już w listopadzie, a ciekawe ile z nas urodzi w maju...;-)
 
byle tylko nie ja blagammmmm nie lubie maja moze dlatego ze tam jest dzien matki a ja ze swoja od 13 lat nie utrzymuje kontaktów (no z malymi wyjatkami) moge rodzic 14 czerwca -dzien urodzin mojego niezyjacego taty albo 24 czerwca urodziny mojego M (moze chociaz jedna date urodzenia zapamieta pozostale myli ;( )
 
Ja z nudów obrebiałam pieluszki tetrowe miałam ich 40 i kazda była w innym kolorze Jestem zwolennikiem ze przez pierwszy miesiac pampers tylko poza domem A jaka duma kiedy w przychodni rozkładałam kolorową pieluszke a pielegniarka zwróciła uwage :)

Teraz wyszywam obrus córce na 24 osoby do tego serwetki wiec mam co robić :)
 
Maj... hmm ja sie urodzilam w maju wiec prawde mowiac nie mam nic przeciwko. Tak zreszta po cichu obstawiam ze i tak to bedzie maj. Termin mam na 2 czerwca, a ze ze statystyk wynika ze w terminie rodzi 5% kobiet, niewiele wiecej po terminie wiec mam spore szanse zaczepic o maj ;)

Tau ja syna urodziłam w idealnym terminie miał przyjsc na swiat 19 sierpnia cuda wyczyniałam zeby przyszedl chociaz kilka dni wczesniej skubaniec urodzil sie w nocy z 18 na 19 . 5 minut po 24 blizej juz sie nie dalo :)
 
Ja chcę w maju, ja tez jestem majowa:)

Tau - to by musiał być wyjątkowo dobry sprzęt i maluszek grzeczny. Szanse są niewielki, ale jakieś są ;)
 
ja pewnie urodzę w lipcu coś mi się zdaje
termin mam na 29 czerwca
jejku jak ja bym chciała już znać pleć :nerd:
na wizytę do lekarza idę 17 grudnia to będzie 13 tydzień więc pewnie nic nie będzie jeszcze za bardzo widać czy to chłopak czy dziewczyna jak myślicie?
 
Ja tez mam nastepna wizyte 17 grudnia ale nie licze ze cos zobacze choc to bedzie juz 14/15tydz bo gin ma stary sprzet i pewnie dopiero ok 20-22tyg poznam płec. Ja niby mam termin na 10 ale stawiam ze urodze z ok17. Jak byłyscie w 12 tyg to ile miały wasze malenstwa? Moje niby 11/12 tydz ma 56mm.
 
reklama
Do góry