reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Czesc kochane,alez wy macie tempo...chyba musze wstawac o3 w nocy..hi hi

Mnie objawy jakos nie chca ustapic dzisiaj znow obudzily mnie mdlosci,a piersi bola jak szalone,w ciazy z Viki po 3.m.nie bylo po nich sladu no ale teraz moze niedlugo tez bedzie lepiej

dilajla mnie tez pobierali 4 probuwki krwi,a jeszcze powiem Ci lepsza chistorie bo dzien poprzednio bylam u lekarza ogulnego i on tez dal mi skierowanie na badania no i mi sie pomylily kartki i pierwsze zrobilam teogolne tez 4.fiolki krwi a wieczorem polapalam sie ze to nie sa te ciazowe badania i znow pojechalam robic nastepne,tak ze w jeden dzien pobrano mi 8.ampulek,jakos przezylam,ale ja tez zawsze odwracam glowe,bo mi niedobrze jak patrze...:-)

Pozniej do was jeszcze zajrze bo musze malenkiej dac cos do jedzenia Pa.
 
reklama
a ja dzis sie śledzików i cebuli nawcinalam....heheh, m znowu bedzie marudził...
a ja nie mama ani mdłosci ani bólu piersi dzis za to apetyt na cebulkę .....
 
Beatko u mnie prawie takie same godziny jak u reszty ale tez nie nadazam :D Czasami sciemniam w pracy ze cos robie i chociaz czytac sie staram na bierzaco.

Dilajla- 4 :szok: i jak ja to zniose. Dobrze ze o 20 stycznia daleko.

Tau 12 godzin to rzeczywiscie malo zabawne. Ja przynajniej nie musze dzwigac ale rosna mi jeszcze bardziej 4 litery od siedzenia a okien tez nie mam :(
Dzisiaj znowu chcialabym sie zerwac wczesniej do domu bo sie nie najlepiej czuje ale glupio mi- chociaz nie powinno bo tak na prawde co 2 osoba sciemnia a ja sie katuje :(
 
kochane kupilammmm ale jestem szczesliwa :))) a moj maz bedzie szczesliwy bo zmiescilam sie w 50 funtach razem z przesylka taka ze mnie zdolna bestia :) Koniec mojego stresu mam nadzieje :D
 
eh, w sklepie właśnie się skończyła kiszona kapusta !!!!A specjalnie się zwlokłam z łóżka :(.Grzybków marynowanych też nie było !
 
Nie pisze za czesto, ale sledze uwaznie, co tutaj wyrabiacie.

Dzis sie prawie poplakalam w pracy. Podczas rozmowy przez telefon nie moglam zrozumiec co do mnie koles mowi. Mowie mu aby mowil wyraznie i powoli, on dalej swoje. Dodam, ze rozmowa byla po niderlandzku, a ucze sie tego jezyka 1.5 roku. Jesli nie moge sobie poradzic to przelaczam na ktoregos z kolegow, ale oni sie uparli mnie szkolic i nie chca odebrac... no to mi nerwy puscily, zalzawione oczka i burak na licach, az ktorys z nich laskawie odebral... ale mi wstyd teraz... ale chlopaki przemilczeli potem sprawe.

Kwiatku, Magni nie ma co sie martwic ukluciami. To tylko jedna cienka igla, dzieci bolesniej potrafia uszczypnac niz to delikatne uklucie.
Ja nawet oddawalam dosc regularnie krew w PCK i tylko raz zemdlalam, ale to bylo 0,5l krwi

Tutaj polska karta krwiodawcy z wpisana grupa nie jest wazna (na slowo ;)) i ostatnio mialam pobierana krew. Juz dostalam do domu biala plastikowa karte z grupa krwi, chyba miedzynarodowa. Jurtro znowu bede miala pobierana krew teraz do badan genetycznych.

Buziaki mamuski
 
Margo_mr nie przejuje sie wie co czujesz. Ja po filologii ang, roku w Stanach i 8 miesiacach w Londynie za cholere nie moglam zrozumiec Irlandczykow przez telefon ( pomijajac fakt ze oni tez czasami siebie nie rozumieja). To byla maskra ale powoli sie przyzwyczailam. Mysle ze koledzy Cie zrozumieja a reszta to kwestia wprawy nie przejmuj sie tak tym. Absolutnie nie ma Ci za co byc wstyd.
 
reklama
Ja tez nie potrafie zrozumiec ludzi ze swojego hrabstwa ich mowa to jeden wielki bełkot i ocz\ywiscie maja problem ze zrozumieniem siebie nawzajem wiec Margo nie placz z bezsilnosci podobno ich slang sam wejdzie nam w krew brrr :)
 
Do góry