reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

Pati ale dałaś facetowi popalić!!!!
Mamoot dzielna z ciebie kobietka.A dużo rzeczy Ci jeszcze brakuje?
Rusiu jak się czuje Klaudia?
 
reklama
no Mamoot Ciekawe ile usiedzisz na tyłku :-D:-D:-D pewnie trochę odpoczniesz i znów pognasz w miasto :laugh2::laugh2::laugh2:
Pati ale mu dogadałaś , brawo!
 
Nigdzie nie pognałam. W domu siedziałam. A swoją droga nawet gdyby mnie Marcin przykuł do kaloryfera, to bez laptopa bym się nie dała przykuć :-D

Fredziu, brakuje mi niewiele, głównie kosmetyki dla dzieci i środki czystości. No ale po to tez trzeba się wybrać.

Kasiu, no właśnie muszę przystopowac, bo mi się brzuszek strasznie kurczy. A ja nie chcę jeszcze rodzić.
 
Ależ WY jesteście uprate!!!! :-D
Wojtek ostatnio nam oznajmił, że chciałby, żeby siostra miała na imię Zosia albo Maja. A Staś - Marta albo Agnieszka :-)

Fusik, widzę, że nie tylko ja wstaje rano w sobotę. Te moje Gady obudziły się dzis o 6:02...
 
mamoot mój młodszy gadzik wstał kilka minut przed 6 :-) a ja położyłam sie spać ok 1 bo byli znajmomi na winku :-)
ale ona zawsze tak wstaje :-(
ale przynajmniej zdążyłam luknąć na BB :-)
 
My wczoraj popilismy sobie winko :) poogladalismy tv.i w prezencie na buty dostalam 100 euro :) a zaraz ide sie szykowac...pozniej po prezent smigamy dla siostry A i jutro na urodziny...a dzis wypad ze znajomymi wieczorem :)
 
reklama
Pati, ale intensywnie :-)

My też mamy bogate plany, bo dziś po południu jedziemy do jednych znajomych, a jutro - do drugich.
Marcin zabrał chłopców na spacer, a ja - nie uwierzycie - odpoczywam! Leżę na kanapie i nic nie robię :-)
 
Do góry