reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

reklama
nie :-) ja tak koło 6 :-) jak Kasia, ale jak wrócę do pracy to pewnie z obliczeń też wyjdzie ok 5 może 5.30
boże ja już zaraz wracam do pracy !!! koszmar !!!!! mi się nie chce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ja najczęściej wstaję o 7, choć wtedy jest już trochę mało czasu i potem się wściekam że nie zdążę, a wystarczyło wstać 20 minut wcześniej. No ale cóż ja zrobię, że wcześniej nie mogę się podnieść z łóżka... Martusię zwykle około 7.30 trudno dobudzić, jak się jej nie budzi to śpi do ok. 9.
 
Sylwia jesteś nie do przebicia:-DJa o 7 razem z dziećmi i śniadanko robimy a o 7.45 idziemy do szkoły do której mamy 10 min piechotą. Za to w weekend jak Matek pozwoli to śpimy do 10
 
Wiecie co. nie wiem co się dzieje. Obudziłam się z drzemki a tu nie ma m, nie ma dzieci... Jak przez sen pamiętam, że mówili, że idą do piwnicy. W radio leci super chilly zet, a ja czuję się nieswojo! Nie przywykłam do takich luksusów. Jak zaraz nie wrócą, to pójdę zobaczyć, czy tam faktycznie są (bo m nie wziął telefonu)
 
reklama
Do góry